Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > kur ka qene momenti juaj.... qe keni menduar se jeni me fat?
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha ridii
kur te pelqen kaq shum te mbash femij pse nuk ben ca e mbaj ter diten ...


..........

 

hahahaaaaaaaa sa kam qesh..........do ta kem prapasysh kete keshille .....:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2007 15:08
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Para nja 3 vjetesh,kur me drejtuan pistoleten para surratit ca zezake dhe njeri nga ata per fat me njihte s evinte hante buke te puna ime. Bote e madhe dhe e vogel njekohesisht.....

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2007 06:56
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vanesajaems
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/04/2007
Vendbanimi: United States
Mesazhe: 161

kur mu shperblyen gjithe sakrificat qe bera....faleminderit fati im...

__________________
Character is like a tree and reputation like its shadow is what we think of it; the tree is the real thing.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2007 00:59
vanesajaems nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vanesajaems Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vanesajaems (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vanesajaems Shto vanesajaems nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vanesajaems nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

ne nje aksident para dy vjetesh e ca..ku u plasa me makine ne highway.. dhe per fat shpetova vetem me ca te prera ne qaf.. po qe shpetova

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2007 01:49
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

kur kam qene 16 vjec. beja biznes kundrabant ne liqen. me jugosllavt shqiptar, kisha blere nje motor uji te fuqishem ne vlore 95 kuaj fuqi  mercuri m'duket!! dhe kisha marr nje motorskaf te lehte nga jugosllavia. brenda 24 oresh me eshte rrezikuar jeta dy here. naten kur po dilja me mallra ne anen tjeter (ne mal te zi, ner helm) ishte nje vend si jungel ku nuk e perdornim me motorrin se bente shume zhurme. policia serbe na kishte be kurth ne breg,  ishte ne oret e vona te nates dimer, dhe kur bertiten ne sebisht qe te dorezohemi shtym motoerskafin bosh tani dhe u larguam nja 50 metra te fshefur mbas jungles se liqenit. ishim futur ne uje deri ne gjiks dhe po na u merrte fryma nga te ftohtit. na kane qelluar nja 10 here, nuk e di a jane munduar te na vrasin por ata nuk shihnin asgje meqe ishte nje erresire e plote, por kurr nuk e harroj dot fishkellimen e tmerrshme qe ben plumbi kur kalon shume afer teje, dhe perplaset ne uje. nje fuqi dhe shpejtesi te fuqishme qe e can eren duke ardhur ne drejtimin tend, qe ta ngri dhe ta trishton shpirtin, ku uji i akullt i asaj nate me dukej si nje jorgan i ngrohte qe u struka brenda...

pas pak kohe lame skafin te fshehur aty dhe dolem neper jungel me uje dhe dhac te ftoht, kembet gjak nga therrat dhe gurt e mprehte, mbas nje ore e ca arritem tek shpia e partnerit te biznesit ne anen tjeter. nuk kemi ditur te ngrohemi per nje kohe te gjate, por te gezuar qe jemi shendosh...

te nesermen mbazdite shkuam dhe gjetem skafin e fsheur aty ku e kishim lene, mori pak kohe te ndezim motorrin dhe pastaj u kthyme per ne shpi. shokun tim lulin qe tani ka vdekur nga nje aksident me makine, (djal i vetem dhe cuni me zemerbrdhe dhe kavalier ne bote) zoti ja bekoft shpirtin. une e zdbrita lulin ne shegan afer bajzes qe ai te shkonte ne shpi, dhe une vetem mora udhen ne hapesiren e liqenit per te ardhur ne shkoder ku kisha edhe banesen ne perash, dhe ishte edhe me e sigurt te parkoja skafin afer ures se bunes tek nje anije restorant qe kishte roje naten. rte gjithe peshkataret e shirokes me njihin si cuni qe fluturon neper liqen meqe kisha skafin me te shpejte ne ate kohe, kur ju afrova malit te shirokes ne drjetim te bunes po fillonte nje ere me shi, dhe liqeni filloi te behet i zi, po fillonte te erresohet, mu aty m'u fik motorri...

kurr najhere ne jeten time nuk kam qene me i friksuar, kam ulurim me duar larte nga frika dhe tmeri, kur shikja qe era po me conte ne drejtim te hapesires se liqenit nga kraja, ku dallget po zmadhoheshin shpejt, as nuk e ktheja me koken nga hapesira e erret, por shikoja malin e shirokes,  me deshiren dhe deshperimin t'i kisha kembet ne toke... jam lutur zotit me shume se kurre, i tmerruar ne shpirt dhe komplet i vetmuar. per fatin tim motorri u ngaterrua ne rrjetat e peshkatareve qe kishin shperndare neper liqen, ishte errsuar tani dhe as nuk i kisha pare, por ky ishte fati im te qendroja ne nje vend dhe era mos te me conte ne hapsiren e tmerrshme te liqenit me ere e shi e dadhge te mdhaja. perdora nje thike qe mbaja gjithnje me vete dhe keputa rrjeten dhe lidha majen e skafit qe te qendroja ne nje vend pak a shume.  fmora mundimin te ndezi motorrin por pa sukses, hapa motorrin dhe nderrova dhe hoqa kandelat qe kishin marre uje brenda, i fshiva me benzine dhe i montove edhe njehere dhe per fatin tim mbas dy oresh qe m'u duken si nje 100 vjet ne tmerr u ndez motorri dhe kam shikuar lart dhe kam falenderu zotin, i kam care dallget me nje shpejtesi maksimale te skafit dhe kam parkuar sakifin tek restoranti anije afer bunes, kam ecur ne kembe i lagur dhe i emocionuar  deri ne parruce, kam hyre ne nje kioske dhe kam pire birre, ku birra e pare filloi te me merrte mend, jam dehur dhe kam ecur ne kembe me nje gezim shpirtror qe as nuk di ta pershkruaj , jeta me vone me ka sjell shume aksidente dhe ndjenja si kjo, ndoshta edhe me interresante por meqe isha i ri vetem 16 vjec kjo e ka ngelur e kthjellt ne kujtesen time, dhe aty e kam quajtur veten me fat...

urime per temen e bukur, dhe jam i bindur se do shkruaj  historina te tjera nga jeta ime ktu..
po peroj t'i bej korigjime disa fjaleve qe nuk i kam shqiptuar mire!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Maj 2008 23:46
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sjara
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/04/2008
Vendbanimi: gjėegjėzė
Mesazhe: 173

Kur e kam kuptuar perse jam krijuar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2008 10:15
sjara nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sjara Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sjara (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sjara Shto sjara nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sjara nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Kur 23 u be 46.

p.s.
Shpjegim (i panevojshem) per psikopatet, dhe fshesaxhinjte (mesazhi origjinal ishte per veten time).

23 kromozome nga nje prind, dhe 23 nga nje tjeter.
Dita me me fat e jetes time ishte dita kur u ngjiza.

__________________
Walking the drunkard's walk...

Modifikuar nga lost_soul datė 26/05/2008 ora 17:17

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2008 17:04
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Mbreme.
Kur pashe ne enderr gjyshin tim te ulur ne nje cep te drapert, i zbehte, i pafuqishem... qante...shfrynte...
Ne dore mbante disa copa letrash te zhubrosura...

(lost soul, te prita mjaft per lejepostimin, por su bere i gjalle )

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2008 20:49
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
daedal
.

Regjistruar: 07/10/2007
Vendbanimi: .
Mesazhe: 310

Postim pa lejen e Demokrate4ever

mbreme mendoj se ka qene nje nate me fat. letra bixhozi dhe kondrabande dhalle me cisterna. u futa ne loje me letrat po humba shume...dhe u futa prap dhe prape humba

__________________
,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2008 22:32
daedal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė daedal Kėrko mesazhe tė tjera nga: daedal Shto daedal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto daedal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Re: Postim pa lejen e D,

Citim:
Po citoj ato që tha daedal
mbreme mendoj se ka qene nje nate me fat. letra bixhozi dhe kondrabande dhalle me cisterna. u futa ne loje me letrat po humba shume...dhe u futa prap dhe prape humba


duhet kete qene nate pa hene daedal.

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2008 22:52
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > kur ka qene momenti juaj.... qe keni menduar se jeni me fat?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.