Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ke quani ju tip te lezetshem
Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


Problemi eshte ..... kur je ne forme dhe e qete????????Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2010 15:11
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

Citim:
Po citoj ato që tha Katilesha
Tipa te lezetcem ne forum qe nuk merzitesh asnjehere duke i lexu:Cedrus, Angel gjithashtu kur ia kthejne nj-tj...
Ehh Cedrus u bo per rafmet paste i ziuuu

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2010 15:12
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Pronarin.

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2010 15:37
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

nje person qe me ben te harroj cdo gje kur jam me ate

i thjeshte, jo mendjemadh, dhe te jet vetevetja..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2010 15:38
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

------------Nje femer eshte tip i lezecem kur ajo nuk eshte tip i femres qe hiqet serioze , qe mundohet  ti shfaqi mendimet e saj  te ceketa me fjale te medha  sikur eshte ndonje filozofe ,--- kur nuk flet ne menyre PATERNALISTE , sikur ajo di gjithcka dhe pranon vetem miratimin -qe ne fakt te gjitha vajzat ngordhinqe tju vish pas avazit, por jane disa  qe jane shkollarka ato nuk e kan idene fare se si duhet te sillesh qe ti hysh tjetrit ne zemer

 -------Dhe mashkulli natyrisht ju vjen pas avazit ,, ---Por  keto jane tipa te ftohte te cilat nuk e krijojne ate reaxion kimik ne shpirtin e mashkullit qe ai te bjere ne dashuri me te --- sepse ketyre lloj femrash jumungon ajo me kryesorja qe eshte EMBELSIA ne te folur -

----Disa femra e kane Embelsine ne tipare te fytyres --ato mund te mos jene dhe aq te bukura, por eshte pikerisht kjo embelsi ne tiparet dhe shprehjne fytres apo embeslia ne buzeqeshje  e cila shkakton tek mashkulloret ate raxionin kimik Irreversible ne shpirt  -qe quhet .....DASHURI ME SHIKIM TE PARE .......... , qe nga sa pervoja ime ketu  femrat nuk e kane haberin fare te kesaj lloj dashnie dhe te thone :---More djale ,mos ke rene  gje ne dashni me mua ti ?- apo te pyesin :---Mos u bere gje xheloz ??-

-------Sepse ato nuk e kuptojne qe quhet  DASHURI ME SHIKIM TE PARE dhe jo DASHUR ME LEXIM TE PARE -----

-Ose ku thone : qe tja besh te njohur qe ne fillim te dashurit qe te mos  jete xheloz ....WOW ---  Kane dashuruar ndonjehre me zemer keto femra, apo jane dru ?

--------Dhe zakonisht kjo ju ndodh femrave te varfera ne dashuri qe nuk e kane njohur asnjehre c'eshte DASHURIA E VERTETE , nuk e kane haberin fare --Dhe mburren kot fare, sepse nga menyra si veprojne ato , ato jane nen presion --Kane ne krah ndonje deficent  red neck i cili nuk di azgje vetem te flasi per racat  dhe ndaj te cilit ato dridhen nga frika --Jane nen durese --Ne fakt jane per te meshiruar ,

---------Ato mund te kene bere sex sa te jene ngopur, por nuk kane bere DASHURI, sepse duke qene tipa jo te EMBEL dhe me bote shume te ngushte ne ket drejtim  ato nuk shkaktojne asnje  reagim romantik ne shpirtin e te dashurit te tyre ---------------dhe ne pergjithesi ato bijen preh e njerezve medioker qe kane si pasuri te tyre vetemn aparencen  e jashtme dhe  qemburen duke share te tjeret , dhe kaq 

 .Ne fakt  te dyja palet shikojne vetem aspektin e jashtem. --- Dhe si perfundim keto lloj dashnish  ,qe e quajne veten Dashurorer ( kjo fjale eshte nje revolucion semantik ne gjuhen shqipe per Dashnorin ,lol hahahaha, sorry se keto jane gjera serioze ) ---------- flasin pastaj per thagma skandaloze te cilat jane nje pasqyrim i nivelit te uet te partnerit  te tyre ,sepse cifti meson nga njeri tjetri, dhe keta marrin nga njeri tjetri boshllekun e njeri tjetrit dhe qe te duken tipa Interesante dhe si te pakapshem keta lloj ciftesh predikojne ..............poligamine --hahahahahaahah--Mendo tani cfare dashnie e forte zhvillohet atje midis ,,mudn te jete threesome , or more , lol ------

-------Dhe keta lloj ciftesh jane shtuar shume midis shqiptareve, sidomos nga ana e shqiptarkave.

 -----------Sepse femrat tona , pavaresisht qe jane te bukura , kjo duhet thene , por nga ana tjeter duke pasur nje jete te varfer nga ana shoqerore ne Shqiperi ,vijne ketu , i jepen idiotit te pare simpatik qe i del perpara ,dhe gjithe gomarrlleqet e tij me thes  ( se keta te huajt jane mono kulturor dhe ketu ne amerike jane shume hajvane , nuk kane nivel fare ,te biesdosh me ta  eshte njelloj sikur bisedon me prapnicen time kur pjerdh ne uje ) femrave tona ju duken , kulmi i modernizmit, sepse aq dijne keto tonat . --Dhe ketoe krahasojne kete vendasin ketu me shqiptarin qe tani mashkulli shqiptar ka 100 probleme ,seeshte emigrant, ka probleme ekomoike , probleme pershtatjeje etj--Sepse keta te huajt sillen me edukate me femren, sepse kushdo do qe ta coje ne krevat femren prandaj, ndersa me mashkullin e huaj ata sillen meegersi te kamufluar dhe mashkulli shqip[tar eshte ne pozicionin me te veshtire ----sepse ja veshtiresojne poziten edhe opinioni negativ qe kemi, pasi jemi vend i vogel me nje propgande shume te fuqishme te armiqve te Shqip[erise dhe ajo propgande ndikon  ne rrethin shoqeror ne te cilin gjendet shqiptari mashkull------------Dhe femra shqiptare tani e krahason mashkullin shqiptar qe ka mungesa plot ,sepse vjen nga nje situate shume e veshtire ekonomiko -sociale , me mashkullin vendas qe eshte ketu ne nje pozicion shume komod------

------Dhe ne kete rast ngrihet nje ceshtje tjeter midis shoqerise se emigracionit shqiptar -----------Patriotizmi ----

--- Femra shqiptare nuk eshte patriote , ndersa mashkulli shqiptar, edhe ai qe flet kudner shqiperise ne kete drejtim eshte shume patriot--Kerkon qe te lidhet me femer shqiptare ---Por kjo eshte si pune e Tangos kerkon dy vete--- 

----Mirpo  eshte interesant se femra shqiptare ka nje lloj  semudnje endemike mudnte quhet per femren tone qe ka me repsekt per dicka te huaj se per ate shqiptare , kjo duket qe tek gjuha e me radhe ....-

Dhe pastaj keto lloj femrash per te justifikuar  kete tendence  kozmopolite    fillojne dhe nxjerrin lloj lloj  deduxione skandaloze qe te duken si moderne , si te kohes si ne avanguarde te jetes qe behet ketu ne planetin tone,. Por qe keto THAGMA ato  si femra te leshta qe jane i kane marre nga partneret e tyre qe jane komplet DEFICENTE , tamam Trash people . Dhe  tja thuash ndonje te huaji  cfaredo niveli qe t ejete ai , ai do skandalizohet  ....-----

--------Se une vetem ketu kam degjuar qe femra perkrah mendimin e mashkullit  qe  :-- TE MOS JESH XHELOZ PER TE DASHUREN --------Kjo tregon se ai mashkull qe ka kete mendim --ka dy cilesi :-

----------Ose eshte hajvan fare me IQ  me t eulet se te IMBECILES--- qe nuk i regullohet me radakja

--Ose ai ka ligesi te tejskajshme , Bastard i vertete , qe nuk ka respekt per ty si femer, sepse edhe ai vete e  di kaq qe  :-- Per Femren qe e dashuron , patjeter do kesh xhelozi

--------Sepse mashkulli nga natyra vete eshte xheloz per femren,se ka te beje me Autoritetin e tij si mashkull, eshte dicka Instiktive e lindur--Por me kalimin ekohes kjo ndjenje e natyrshme, u zbut dhe u be e ARSYESHME -----POR neasnje menyre  nuk mund te zhduket se kalon ne extremin tjeter  -----

------Ndaj kur je ne dashuri me tjetren ---  Patjeter qe je xheloz, por kur je dhe i kulturuar me kulutren e botes moderne je xheloz me mase --- aq sa  qe femra  te jete jo vetem nje SHUGAR TO KISS ---por edhe nje SWEETHEART TO MISS-------------Sci thote nje kenge Blues Brothers -Dhe pothuajse te gjitha kenget e dashurise flasin per keto lloj ndjenja fisnike te dahsurise qe i mban te ndezura xhelozia e kul;turuar , e maturuar ---

-----Ndaj dhe Alexander Gjoka thote :--- S' e dua dashurine pa xhelozi----Kenge qe Angel Devil me syckat e zinj e ka aq per zemer --dhe ka te drejte --Por ama ajo kenge ka gabimin se ai thote :--E dua Dashurine t ekete para ....--Ketu esht ekomplet gabim----Dashuria qe te jete dashuri nuk perzihet me parate qe ne fillim--Ne filli vete me zemer tek dashuria , pastaj po rastisinen parate mire, por edhe po nuk rastisen s'ka gje --------E RENDESISHME ESHTE QE NE DASHURI TE DUASH DHE TE TE DUAN-----------------Nuk ka me keq kur ajo te do dhe ti nuk ndjen per te , pavaresisht se ben sex me te,esillehs mire me te, dhe nuk ja prish qejfin asnjehre asaj----Ti nuk e ke ne zemer ate -Dhe mua me ka ndodhur kjo gje me nje te dashuren time qe ishte e Pasur , por nuk me hynte ne zemer ---Dhe bera gabim qe e lashe . --Dhe te them te drejten tani  ndihem keq  qe e lashe ate -Dhe ajo kur iku me la kujtimin me te bukur

............Ne ishim ne makine ne Tirane  dhe hengrem nje dreke, andej nga lokalet e liqenit pastaj  une poe coja  ne shpi....... Dhe i kisha thene qe nuk e bej dot , te l,utem, --Nuk te marr dot --I thashe 100 justifikime pse nuk e merja ,pro ajo me donte shume dhe e kalonim aq bukur me qyfyre me humor, ishte dhe kinge me sy te shkruar . --Me kujtohet kur e merja ne makine dhe venim andej nga PD-ja ,se une isha me PD-ne atehre --Dhe i thosha kesaj :--- Hape dritaren dhe bejua me dore ketyre te PDse qe jane m,beldhur para selise se PD-se se jane demokrate --Ajo qeshte , por i dlnin folket jashte dritares se i ksihte gjata dhe ja merte era ----Demokratet atje e njfnin makine  time -, shifnin edhe kete dhe me ulerinin :-- E vloraaa --hahahahahah --Po ajo ishte kudner PD-se --Me thoshte mua --PD-ja i ka idiote --hahahahaha --Mire thoshte

---------E nejse --dhe kur do ndaheshim , ishim ne makine dhe kjo c'ben:-- Ul pasqyren e pasagjerit qe ishte para saj dhe pasi i kishte bere buzet me te kuq , e puth pasqyren-----Dhe thote :--Po te le si kujtim , buzet e mija ketu tek pasqyra , -----------Une ngela ......E beri bukur--Kjo ishte pa arsim t  larte por ishte shume smart --Atome arsim te larte nuke kishin kete zgjuarsi natyrale \

  ..U ndame pastaj me lot ne sy,por u ndame -Dhe pastaj une zura nje studente --Ajo sa erdhi  ne makinen time , diten e pare ,hapi pasqyren qe te regullohej:.... Kur pa puthjen ne pasqyre -- U skandalizua- dhe po qeshte me te madhe , dhe em pyeti :--Po kjo c'eshte ???-Une kisha haruar fare -I tahse :- kam harruar , ek alene ajo exi im

----E mgejithate se dola nga tema  doja te thosha qe Nuk ka dashur pa xhelozi.,-------- -Dashuria pa xhelozi eshte .....KURVERI ---Vetem kurveria nuk ka ndjenja , vete mashkulli sa per te bere sex , dhe aq ----

------------Ndersa xhelozia ne dashuri duhet sepse eshte si nje force graviacionale e SHPIRTIT TE MASHKULLIT DREJT SHPIRTIT TE SE DASHURES -------------- Por natyrisht cdo gje me mase, sepse kjo bote priret gjithmone nga moderacioni

---Ose kur ndonje femer thote :---Qe tja thuash qe ne fillim te dashurit  qe te mos jete xheloz, dmth ja ben te qarte qe ne fillim --WOW!!!!

--Helloooooooooooooooo !!---------Kjo tregon se keto lloj femrash me kete l,loj arsyetimi qe nuk merr parasysh thnjen qe ZEMRA KA ARSYET E VETA QE ARSYEJA NUK I NJEH , nuk e njohin fare Dashurine vertete

--Po nejse --sidoqofte  nej gje eshte meshkujt shqiptare ne emigracion jane ne pozicion te veshtire

-Ndersa   ketu nga femrat tipi  qe rezaton embelsi nga pamja eshte ENYA -------------------ENYA ESHTE VAJZA ME EMBEL------KA BUZEQESHJE ME NJE EMBESLI TE DLIRE  & ME REZATIM TE KRISTALTE

 -----------Ne kete forum EMBELSIA E ENYAS ESHTE  SI NJE GOTE UJI E FRESKET  NE MES TE ..................SAHARES

--------Ai qe merr ENYAN merr nje thesar------Une s'kam biseduar asnjehere me te , por i njof njerezit qe me shkim te pare,sepse kam qene drejutues kryesor qe i ri fare dhe i njoh mire njerezit , sidomos femrat , jo lol.--

E vetmja gje qe s'me pelqen tek ENYA eshte ajo thenia --Time is money --Mmmm , Nuk pershtatet ajo thenie me buzeqeshjen embel te ENYAS --Eshte nje kontradixion,-por kjo jete keshtu eshte me kontradikta --Ndaj Marxi thote :--Uniteti eshte i perkohshem , te perjetshme jane kontradiktat --- 

---Shikimi e ENYAS nga fotoja e meriton ate kengen Blues qe fillon keshtu :

...........Sooth me babe sooth me, sooth me with ur eyes .....etc---- lol-

-Sipas meje Vazjat me romantike dhe me te embla i ka KORCA -----------Une nuk kam pasur ndonje te dashur ne KORCE, megjithse veja tje cdo behar dhe dimer- atje .---------Por me ka bere shume pershtypje nje korcarke qe po bisedoja ne nje site shqiptar kur me tha :--Mondi, dua te gjej nje  njeri qe ta dua  dhe te me doje me gjithe shpirt,me gjithe zemer -----------Dhe une ngela i habitur , Sepse ajo tha dicka qe te gjithe e duam ,pro asnje nuk e shpreh --dhe ishte shume vajze e embel ,ja si Enya....  Por ajo ishte edhe shume patriote --Sepse me tha :--Dua ta gjej shqiptar--Mua me leshoi goja leng..Por ce do !----Ishte me gjate se une, dreqi  , isha pa fat,  looool --hahahahahahahahahahahahaha

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Modifikuar nga RAIMONDI datė 02/12/2010 ora 06:10

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2010 05:56
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

U be me marr lejen e zakonshme per te lexu ke quan Raimondi tip te lezetshem.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2010 07:18
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

uhhhhhhhhhhh carcaf king size lol

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2010 09:01
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


Problemi eshte ..... kur je ne forme dhe e qete????????
Si mendon ti?


Per t'hyre ne Tem tashi..ti psh je tip i lezetcem

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2010 10:24
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

E hongri dhe trimi.

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2010 10:29
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orneAh moj Angel eshte e vertet kur jam ne form dhe e qet..


ti lule sigurisht qe je tipi me i lezetshem ktu. sinqerisht
e ka fajin engil devil se me beri edhe mua te lotothem kshtu me nje kompliment
sa per temen, how about a group hug, people!LOl

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2010 11:40
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:32 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ke quani ju tip te lezetshem

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.