Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ekspozimi i flamurit Shqiptar ne makinen tuaj..
A e mbani flamurin Shqiptar ne makinen tuaj?
Po
Jo
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Po jo ne jemi krenar dhe me ata qe plluskojne brenda vendit, po permenda keta jasht ku jetojme dhe ne. Ketu sbesoj se po flitet je apo sje pateriot nq se sven flamur ne makine. Eshte tjeter gje mos tja dish e mos te ta ndjej, e tjeter gje aty ku jeton te kesh zor ti thuash tjetrit se nga je kur te pyet. Qendron dhe ajo qe thua ti apo debora qe si pelqen te identifikohet si shqiptare nga individe apo grupe shqiptar/esh kur kalon me makine dhe kjo nuk diskutohet.

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 03:59
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

urime per temen debora
e them kte se me duket teme interresante qe hap debate te ndryshme.

personalisht nuk kam mbajtur kurre flamur shqiptar apo foto skenderbeu apo qemal stafe, dhe e dua vendin tim dhe te gjithe ata te huaj qe me njohin prej kohesh dijn shume per shqiperine, ngaqe i kam treguar shume gjera dhe e dojn shqiperine dhe zakonet tona
kam shoke shqiptar qe mbajn flamuj etj, ne makine, shpi, dhe kurre nuk i kam komentuar as per mire as per keq.,

ne lidhje se si i shikoj une kto gjera me duket dicka komplekse tipike ballkanse.
te them te drjeten nuk e bej dot nje gje te tille kurre, se nuk dua te dukem lame tipik serb ballkani ku edhe sportistet e tyre famoza t'tenisit qe eshte nje sport individual, kur fitojn, fillojn e mburren se jane serb, dicka primitive and stupid. nobody gives a fuck. madje edhe bejn koncerte ne beograd duke u mburrur serbia serbia pse fitojn nje loje tenisi, dicka aq qesharake, aq lame, even more sad and pathetic then anything else.

per mendimin tim, krenaria me e mire qe cdonjeri mund ti jap vendit te tij/saj eshte te jesh vetvetja, njeri i mire, me karakter, sense humori, and likeble person, si individ dhe me jo me motivin si shqiptar apo kinez, dhe ne fund, nese te pyesin se nga je, i thua se jam shqiptar.
une dalloj direkt ballkansit, kur fjalen me te pare te pyesin se nga je, pa ditur se si te bejn nje muhabet te shijshem neutral si individ, kto dhoj tipash qesin ne drite direkt kulturen dhe oreksin qe kane, kulture e kalbur thashethemxhinjsh qe gjykojn tjetrin bazuar nga ato te keqia apo te mira qe kane lexuar apo degjuar prej vendit qe vjen tjetri.
kuptohet, bej fjale per ata qe jetojn ne amerike
dhe pls mos te ofendohet kush, kto jane thjesht mendimet e mia nen heshtje kur perbadhem me te tilla situata

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 09:33
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: Hi Petter

Citim:
Po citoj ato që tha Petter


Shenje ne fytyre nuk mbajne, po kur shof Tonin qe kercen veshur me flamurin shqiptar, kjo me ben krenar. Kur shof qe neper sfilatat me te bukura te botes F.Berisha eshte drejtor fotografie, kjo me ben te ndihem krenar.



Puna eshte se ki Toni e ka emrin Driton dhe e ka bere si latin bicimi.

Do kisha respekt po te prezantohej si Driton.

Kam njohur edhe nje tjeter qe punon si(po e shqiperoj) zbukurues i shtepise nga brenda), E ka bere emrin Mario dhe ne fakt e ka Mahmut. Piktor i talentuar, por ka ndrruar emrin, madje edhe mbiemrin, qe nuk po ja ze ne goje, thjesht per privaci. Kur e pyeta per kete gje, me tha qe e ka bere qe te duket si italian.

E pra ki Toni me duket si ca kinezka qe e kane emrin Maria Divina Rodriguez.



Deb, nuk kam ngaterruar gje motra jo.
Keshtu ndodh me shqiptaret, komplekse inferioriteti.

Dhe mire e thote Faja, edhe ana tjeter e fenomenit eshte po ashtu e dhishme, krenaria kombetare.

Te gjithe popujt kane heroj dhe po ashtu kane edhe plehra.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 12:52
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Re: AlbaniStan

Citim:
Po citoj ato që tha AIR-FORCE-ONE
Cfar kontrasti Flamuri ,Skenderi ,dhe Xhamia . dhe populli qe e ka mbrojtur historin me shpate ne dore ....


Le kontrastin, po shiko nje te forte te foto. Skenderbeu drejtuar djathtas, meshkujt para xhamise nga ana kundert. Skenderbeu maje kalit me shpate, ata qe falen perdhe para xhamise. Skenderbeu qe luftoi turqit, keta qe falen mbi fene e perhapur nga turqit, (me Skenderbeun ne sfond). Ne mes flamuri shqiptar qe duket si bashkim paradoksal vlerash.

Ahhh me e forta. Skenderbeu ne 1300, keta ne 2010.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 13:43
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Re: Re: Re: Hi Petter

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus





Deb, nuk kam ngaterruar gje motra jo.
Keshtu ndodh me shqiptaret, komplekse inferioriteti.



Po ngaterron kekun me byrekun ti me duket.
Une nuk e mohoj qe jam Shqiptare. Kam fituar respektin e te huajve qe kam takuar pa qene nevoja te mohoje origjinen time. Nuk kam mohuar as qe i perkas fese muslimane. Me pyeti njera njehere pasi u habit pse nga mbiemri ne nuk kuptohemi se kujt fe i perkasim. Mbiemri im si muslimane dhe nje Shqiptareje tjeter qe ishte ortodokse ishin shume te peraferta. Une i thashe qe ne i kemi mbiemrat Shqiptare qe nuk kane te bejne me fene. Jane te rralle ata qe i kane mbiemrat me ngjyrim fetare.

Le qe mua s'me njeh njeri per Shqiptare. Dhe kur me lexojne emrin dhe mbiemrin me marrin per spanjolle, dhe vet hispaniket.
Vetem Shqiptaret do me dallonin nga emri qe jam Shqiptare.

Nuk jam kundra nderrimit te emrit. Mire ka bere ai Mahmuti qe e ka nderruar. As emer Shqiptar nuk eshte Mahmut, dhe emer i shemtuar. Po te mbiemri e ka tepruar. Keta jane njerez me komplekse dhe jo une qe thjesht nuk dua te ve nje etikete diku ne makine qe me dallon nga te tjeret. Ka cfare me dallon nga te tjeret. Nuk ka nevoje te ve shenja te dukshme tu tregoje te tjereve qe une kam dicka ndryshe nga ty, qe ti se ke si une... Flamurin me nje fjale, dhe origjinen.
Sa ke Shqiptar, qe kane zbrit ne Tirane apo ne Durres vitet e fundit dhe kur i pyet ketu nga je thone nga Tirana.
Une gjithmone permend origjinen e familjes, vendlindjen time, si dhe ku jam martuar. Kuptohet j me ata qe shkembej me shume se nje hi!, bye!

Nuk ka njeri me me pak komplekse se sa une. Thjesht dua ti mbaj gjerat personale. Nuk me ben me komplekse fakti se dua te ruaj privacine time ne publik. Eshte nje e drejte e secilit, dhe ashtu duhet te jete. Nuk ka pse te behem objekt bisede vetem se kaloj ne rruge. Mund te qelloj qe ne ate rruge kaloj disa here ne dite.

Ja dhe nje tjeter gje qe bej une. Sa here qe kaloj prane lokaleve ku rrine Shqiptaret ul zerin e muzikes deri ne fund kur i kam dritaret hapur, se thone pastaj qe e ngrita per te terhequr vemendjen e tyre. Nuk eshte kompleksitet per mua kur mundohesh tu shmangesh kompleksitetit te te tjereve.
Ti vet do rrije afer me nje person qe mbahet si pergojues, llafazan?
Po ti cedrus qe nuk deklaron ketu nese je femer apo mashkull si quhesh?

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Modifikuar nga Deb* datė 18/03/2010 ora 15:18

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 14:58
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Re: Re: Re: Re: Hi Petter

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Ja dhe nje tjeter gje qe bej une. Sa here qe kaloj prane lokaleve ku rrine Shqiptaret ul zerin e muzikes deri ne fund kur i kam dritaret hapur, se thone pastaj qe e ngrita per te terhequr vemendjen e tyre. Nuk eshte kompleksitet per mua kur mundohesh tu shmangesh kompleksitetit te te tjereve.



Ketu e ke gabim. Te modifikosh sjelljen spontane qe ti shmangesh komplekseve eshte kompleks. Prandaj dhe ruajtja e privacys qe folem me lart eshte kompleks qe e kemi une e ti. Por ne spontanitetin tim s'me intereson fare eshte apo jo kompleks, sepse me intereson privacy.

Pa komplekse eshte ai qe injoron shoqerine, ekstravaganti, i çmenduri. Te gjithe kemi nga nje kompleks, puna eshte te gjesh balancin e lirise nga komplekset. Psh. ndodh qe dhe une te degjoj muzike me ze te larte, por me xhama mbyllur. Dukesh prape si lac se jashte degjohet basi BUM BUM, por ne ate moment truri im ka nevoje te bllokohet nga muzika dhe s'me intereson fare. Pra, i ve nje kufi kompleksit qe mos me hyje ne liri me shume se ç'i takon. Komplekset shperthehen sipas nevojes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 15:23
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Re: Re: Re: Re: Re: Hi Petter

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Ketu e ke gabim. Te modifikosh sjelljen spontane qe ti shmangesh komplekseve eshte kompleks. Prandaj dhe ruajtja e privacys qe folem me lart eshte kompleks qe e kemi une e ti. Por ne spontanitetin tim s'me intereson fare eshte apo jo kompleks, sepse me intereson privacy.

Pa komplekse eshte ai qe injoron shoqerine, ekstravaganti, i çmenduri. Te gjithe kemi nga nje kompleks, puna eshte te gjesh balancin e lirise nga komplekset. Psh. ndodh qe dhe une te degjoj muzike me ze te larte, por me xhama mbyllur. Dukesh prape si lac se jashte degjohet basi BUM BUM, por ne ate moment truri im ka nevoje te bllokohet nga muzika dhe s'me intereson fare. Pra, i ve nje kufi kompleksit qe mos me hyje ne liri me shume se ç'i takon. Komplekset shperthehen sipas nevojes.


Faje je mashkull ti, por po te ishe femer do detyroheshe tu shmangeshe ketyre njerezve me komplekse.
Me tha burri njehere. ''Kishe qene ne filan vend sot?'' "Pse e pyeta ishe dhe ti atje?" "Jo," me tha . ''Te kishte pare filani.'' ''Po mire'', i thashe une,'' po ty pse ta tha?'' '' Kishte hall se nuk do ta thosha une?'' Sinqerisht meshkujt ketu jane bere me keq se grate.
Lokale Shqiptaresh vetem per meshkujt gjen ketu me shumice. Merren me llogje ku normal ne te shumten e rasteve ne qender te diskutimeve jane grate.
Po diskutonin njehere burrat ''e shtetit'' se kush nga grate vinte ne lokal per te marre burrat nga lokali qe rrinin tere diten dhe naten vone duke pire, dhe qe harronin qe kishin grua, femije, dhe shtepi. Talleshin me gruan e atij qe kishte ardh me shpesh, dhe se cfare e shtynte ate grua te shkrete te arrinte te vinte aty mes burrave naten nuk ju interesonte. Ata ishin ne rregull per vete. Grate i turperonin qe vinin dhe i shqetesonin ne lokal naten vone ne 1,2, 3 te mengjesit. WTF!
Tani ti thua te bejme cfare te duam ne pa e vrare koken per pasojat?
Edhe e bejme, por prape vetes tone do i bejme dem. Boll halle ka jeta nuk do rrime tuj shkaterru nervat me ca injorante. Rruga me e mire eshte tu rrish sa me larg ca lloj njerezve .

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Modifikuar nga Deb* datė 18/03/2010 ora 16:17

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 16:04
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Faje je mashkull ti, por po te ishe femer do detyroheshe tu shmangeshe ketyre njerezve me komplekse.
Me tha burri njehere. ''Kishe qene ne filan vend sot?'' "Pse e pyeta ishe dhe ti atje?" "Jo," me tha . ''Te kishte pare filani.'' ''Po mire'', i thashe une,'' po ty pse ta tha?'' '' Kishte hall se nuk do ta thosha une?'' Sinqerisht meshkujt ketu jane bere me keq se grate.
Lokale Shqiptaresh vetem per meshkujt gjen ketu me shumice. Merren me llogje ku normal ne te shumten e rasteve ne qender te diskutimeve jane grate.
Po diskutonin njehere burrat ''e shtetit'' se kush nga grate vinte ne lokal per te marre burrat nga lokali qe rrinin tere diten dhe naten vone duke pire, dhe qe harronin qe kishin grua, femije, dhe shtepi. Talleshin me gruan e atij qe kishte ardh me shpesh, dhe se cfare e shtynte ate grua te shkrete te arrinte te vinte aty mes burrave naten nuk ju interesonte. Ata ishin ne rregull per vete. Grate i turperonin qe vinin dhe i shqetesonin ne lokal naten vone ne 1,2, 3 te mengjesit. WTF!
Tani ti thua te bejme cfare te duam ne pa e vrare koken per pasojat?
Edhe e bejme, por prape vetes tone do i bejme dem. Boll halle ka jeta nuk do rrime tuj shkaterru nervat me ca injorante. Rruga me e mire eshte tu rrish sa me larg ca lloj njerezve .



Rruga me e mire eshte te rrish larg komplekseve te turpit qe te ka induktuar shoqeria mysliman-maskiliste. Por ti qenke vete myslimane dhe nuk do i largohesh ndonjehere maskilizmit qe ke frike. Te kesh turp se shkon ne lokal apo filan vend ne oren 3 te nates kur je femer tregon se nuk ka metode apo vaj peshku te sheroje djegien e jetes nga komplekset.

Dhe qe te flasim çik me intimisht... Ke menduar ndonjehere se eshte iluzion se kalon kohen ne forum, kur ne fakt largohesh nga komplekset myslimano-reale qe s'te lene te lire duke realizuar nevojat e tua baze: te njohesh njerez, dalesh kur do, dhe te shkosh pertej burrkes, qofte dhe duke njohur meshkuj larg e larg.

Imazhi qe duam te krijojme mbi veten nuk i ve dot tapen nevojave baze per te qene femer/mashkull jashte familjes.

Modifikuar nga Fajtori datė 18/03/2010 ora 16:41

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 16:28
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Rruga me e mire eshte te rrish larg komplekseve te turpit qe te ka induktuar shoqeria mysliman-maskiliste. Por ti qenke vete myslimane dhe nuk do i largohesh ndonjehere maskilizmit qe ke frike. Te kesh turp se shkon ne lokal apo filan vend ne oren 3 te nates kur je femer tregon se nuk ka metode apo vaj peshku te sheroje djegien e jetes nga komplekset.

Dhe qe te flasim çik me intimisht... Ke menduar ndonjehere se eshte iluzion se kalon kohen ne forum, kur ne fakt largohesh nga komplekset myslimano-reale qe s'te lene te lire duke realizuar nevojat e tua baze: te njohesh njerez, dalesh kur do, dhe te shkosh pertej burrkes, qofte dhe duke njohur meshkuj larg e larg.

Imazhi qe duam te krijojme mbi veten nuk i ve dot tapen nevojave baze qe çdo femer/mashkull ka per te marre-dhene copa jashte familjes.


Aman faje, po cfare muslimane jam une aman. Muslimane vetem me emer se nuk kam lexuar as Kuran, e as kam qene ne xhami. Jam bektashije njehere me takon te shkoj ne teqe.
Nuk kam une frike te shkoj ne lokale Shqiptaresh mo faje, por burri, ngaqe e di nivelin e njerezve qe jane mbledh ketu te zona jone. Kush tha qe s'gezoj liri? As nuk kerkoj leje per te dale, por marr burrin ne tel. dhe i them. Dola une. Burri im eshte xheloz por per te dale shyqyr Zotit nuk me ndalon. Biles e ka me mire te dal, se te rri ne internet, vetem larg Shqiptareve me thote. Mos na hap pune me ta.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 16:40
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: Re: Re: Hi Petter

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Po ngaterron kekun me byrekun ti me duket.

Po ti cedrus qe nuk deklaron ketu nese je femer apo mashkull si quhesh?



Booo, po me shkon mendja per byrek.

Deb, mire e ke. Edhe une prandaj nuk e tregoj se ta kerkojne ketu ne forum dhe me shan mami pastaj.

Ajo qe thote faja eshte e drejte por shume e avancuar per etapen e zhvillimit te shqiptareve. Ketu ku rron ti u bashkuan tere monstrat e shqiperise dhe shqiptari paska nje huq te poshter vertet. Sa eshte brenda katundit sillet mire, kur del neper bote si psh ne USa te themi, fillon shet pordhe, po pooordhe.
Kishte marre njera nje shqiptare qe t'i mbante femijen dhe i sillej me eger se me e egra amerikane. Turp per te dhe per ne. Para du vjetesh i vareshin qurret tani zuri jevgu lek dhe shet mend.

Prandaj, thuaji burrit te ndrroni lagjen, gjome mua. Me mire mes cifuteve.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2010 17:14
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ekspozimi i flamurit Shqiptar ne makinen tuaj..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.