Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

23 Nëntor 2011 ::: 05:44
emanuel1982
Anetar i ri


Regjistruar: 27/04/2009
Vendbanimi: Angli
Postime: 10
Status: Offline

Modifiko MesazhinTe them te drejten ne shqiperi sic tha dhe Niqua jane interesaxhinj dhe mosmirenjohesa dhe te gjithe te shofin si lopa hollandeze kush e kush te mjeli i pari me sa me shume keshtuqe asnjerit si coj kokerr leku ndersa me shoqeri ne fakt e kam kaluar goxha mire me shume me kane qerasur sesa i kam qerasur dhe jam ndjere dhe keq ne disa raste.

Te shpise i kam ketu me vete dhe shyqyr zotit jane me mire se une kshuqe e kam ne terezi me pak fjale

 
Click Here to See the Profile for emanuel1982 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me emanuel1982 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė emanuel1982't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: emanuel1982 Shto emanuel1982 nė listėn e injorimit Shto emanuel1982 nė listėn e monitorimit
 
23 Nëntor 2011 ::: 18:55
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha emanuel1982


Te shpise i kam ketu me vete dhe shyqyr zotit jane me mire se une kshuqe e kam ne terezi me pak fjaleE c'na the atehere?
Pra NUK I NDIHMON?

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
23 Nëntor 2011 ::: 22:16
emanuel1982
Anetar i ri


Regjistruar: 27/04/2009
Vendbanimi: Angli
Postime: 10
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha shelgu


E c'na the atehere?
Pra NUK I NDIHMON?
E gjete

 
Click Here to See the Profile for emanuel1982 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me emanuel1982 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė emanuel1982't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: emanuel1982 Shto emanuel1982 nė listėn e injorimit Shto emanuel1982 nė listėn e monitorimit
 
23 Nëntor 2011 ::: 22:57
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Postime: 599
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
Ju pershendes dhe uroj te jeni mire te gjithe.

Me lindi ideja te hap kete teme, meqe jemi ne prag festash, dhe shumica nga ne pervecse dhuratave qe jep e merr, ndihmon financiarisht edhe familjen ( familjaret) qe nuk i ndodhen prane.

Nje pyetje kam vetem per emigrantet shqiptare, "I ndihmoni financiarisht familjaret tuaj? apo mendoni vetem per veten tuaj dhe kaq?"

Ju flm ne vazhdim.

NO COMMENT TASH SE KA DAL LIGJI NE SHQIPERI PER ME KONTROLLU TE GJITHA PIKAT E SHERBIMIT SI MONEY GRAME DHE WESTERN UNION.BANI KUJDES MA MA STREGONI SHUMA KETU S ENDOSHTA KJO ZONJA ASHT PUNOJSE POLICIE E KRIMIT FISKAL???

 
Click Here to See the Profile for SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit
 
21 Maj 2013 ::: 21:07
shaban cakolli
Anetar i ri


Regjistruar: 26/08/2008
Vendbanimi: Gjermani
Postime: 23
Status: Offline

Modifiko Mesazhinjo vetem familjaret,kujdesemi edhe per te tjere

 

__________________
te jemi sė bashku

Click Here to See the Profile for shaban cakolli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shaban cakolli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė shaban cakolli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: shaban cakolli Shto shaban cakolli nė listėn e injorimit Shto shaban cakolli nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 22:32 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen