Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

24 Gusht 2012 ::: 13:57
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinhahahhaha o zot po kush dreqin po shikon ken per komplimenta paSHE ZOTIN mejde po na rritet mendja se kena le mrom ihaaaaaaaa
fjale boshe te mushura me qep te skuqura

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
24 Gusht 2012 ::: 13:58
Misha
Vogelushja Misha


Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Postime: 263
Status: Offline

Modifiko Mesazhindo gatuash speca te mbushur?

 

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Click Here to See the Profile for Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Shto Misha nė listėn e monitorimit
 
24 Gusht 2012 ::: 14:00
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Misha
do gatuash speca te mbushur?di apo do?

di po sdua te mbush sot

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
24 Gusht 2012 ::: 21:45
F_xhunior
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Postime: 523
Status: Offline

Modifiko MesazhinLuteni t'i permbaheni temes, ngaqe ndeshkimet jane te shemtuara...

 

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Click Here to See the Profile for F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit
 
24 Gusht 2012 ::: 22:38
Mon Cherry
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 30/01/2009
Vendbanimi: Tirane
Postime: 536
Status: Offline

Modifiko Mesazhinka ndeshkime me t'shemtuara se ti thuash " u dashurosh duke lexuar fidel castron?

ke humb fare

 

__________________
L'essenziale č invisibile agli occhi...

Click Here to See the Profile for Mon Cherry Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mon Cherry (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mon Cherry Shto Mon Cherry nė listėn e injorimit Shto Mon Cherry nė listėn e monitorimit
 
25 Gusht 2012 ::: 00:36
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin- kush tha ??!! ktu kam qenea ta them komplimentin??

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
25 Gusht 2012 ::: 04:14
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinca p...... qena kjo zakonisht komplimenett e meshkujve

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
26 Gusht 2012 ::: 23:56
Mon Cherry
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 30/01/2009
Vendbanimi: Tirane
Postime: 536
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Glaukus
- kush tha ??!! ktu kam qenea ta them komplimentin??ather paskam humb un mos u bo katil si f xhunior

 

__________________
L'essenziale č invisibile agli occhi...

Click Here to See the Profile for Mon Cherry Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mon Cherry (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mon Cherry Shto Mon Cherry nė listėn e injorimit Shto Mon Cherry nė listėn e monitorimit
 
27 Gusht 2012 ::: 00:14
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

- a ta them te : "prsh me kenge " ??

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
27 Gusht 2012 ::: 22:41
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhino ti hongsha cicat ti hongsha po marshallah qenke

oh cbyth paska kjo

meshkujt rruges

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 21:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen