Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ~*Do merrnit pjese ne dasmen e ish` te dashurit, ose ish te dashures tuaj?!~* Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 23 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Re: Re: Ke te drejte Gjilani_csi!

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA


Mua me kane ftuar sykalter, edhe nuk ika. I cova nje kartoline urimi edhe kaq. Ka edhe nga ato qe te ftojne



Mirmrama METAXA!(se ngatrrova emnin- sorry!)
Me vjen mire qe shkruajte serish!
E di qe ca njerez kane zemren gur edhe mund te te ftojn ne dasem,
me pretekstin se kan mbet shoke,
por dicka nuk me bind mu"Si ka munci me ngel shok, ne nje kohe qe je dashte shpirterisht?!"
Hajt mos u merzit vlla!-Serish je ti ma i fitum!Ti je beqar ala, ke kohe te thartosh trut per jeten!"

perqafime-Helga.

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 07:18
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: ~*Do merrnit pjese ne dasmen e ish` te dashurit, ose ish te dashures tuaj?!~*

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos
Pershendetje miqesore!
Vendosa te hap kete teme, per te komunikuar sa me lirshem me boten tone shpirterore!
"Nese ish` i dashuri ose ish` e dashura juaj ju ben nje ftese ne dasmen e tij ose te saj,-cili do ishte reagimi juaj?!
-Do merrnit pjese ne dasmen e tij, ose te saj?!"

Ju mirepres me shkrimet tuaja te lira!
respekte,Sykaltra.



sykaltra me par i kisha shkuar ne varrim sesa ne dasem :-)))))))

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 10:42
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dido°
sempre triste

Regjistruar: 10/04/2003
Vendbanimi: Aty ku kam humbur endrrat
Mesazhe: 55

metaxa kush te ka ftuar ty yllo une jo hihi nejse mua me kane ftuar ne dasmen e ishit tim e sinqerisht shkova dhe me burrin tim dhe nuk ka asgje te keqe perderisa e kisha lene une perndryshe ia kisha keputur kembet po te me kishte ftuar lol ndersa ne dasmen time nuk kam ftuar asnjeri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 14:26
Dido° nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dido° Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dido° (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dido° Shto Dido° nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dido° nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha Dido°
metaxa kush te ka ftuar ty yllo une jo hihi nejse mua me kane ftuar ne dasmen e ishit tim e sinqerisht shkova dhe me burrin tim dhe nuk ka asgje te keqe perderisa e kisha lene une perndryshe ia kisha keputur kembet po te me kishte ftuar lol ndersa ne dasmen time nuk kam ftuar asnjeri


Oj ti me verte meqe me dole vete ti mua, ti pse sme ftove mu eee.
Per ty do kisha ardh, te te fusja nje te puthme mu para burrit se mka more malli.

Kiss rrusho

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 14:52
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ENISS
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 28/12/2002
Vendbanimi: AL
Mesazhe: 251

Talking

lol... ky eshte i paturpshem fare

__________________
I believe in the sun even when it is not shining.
I believe in love even when not feeling it.
I believe in God even when He is silent.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 22:54
ENISS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ENISS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ENISS (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ENISS't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ENISS Shto ENISS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ENISS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha ENISS
lol... ky eshte i paturpshem fare


Me mua e ka kjo e di une , sa e pakapshme je bo mi dreq. Mrome te kena pas ne goje, fola me lulken edhe me tha qe kishte fol me ty.

Nejse te vijme te tema, ti do me ftosh ne dasem mua? lol

Kiss

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2005 07:31
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Ahe! Do te shkonja, po! Ama do te nderroja krejt imazhin, do te veshja pantallona te keqija, floket do i shkarravisja fare, thonjte do t'i rrisja, etj,etj, vetem e vetem, qe mos ia kthej mendjen dhe dashurine prape, se pastaj ku i dihet ndoshta e bej te dyshoje dhendrin ne dashurine e vajzes... Hap probleme se koti, prandaj me mire eshte te jem i palare dhe cike me shume destruktiv ne pamjen e jashtme... dmth do ikja me pamjen e lig...

hajt shendet

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2005 15:10
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dido°
sempre triste

Regjistruar: 10/04/2003
Vendbanimi: Aty ku kam humbur endrrat
Mesazhe: 55

lol metaxa ku te te ftoja mo ty ne milano? apo ne kishe meqe ti je mysliman??? sa per tew puthmen ndoshta do te te kisha puth dhe une kushedi ndizej pasioni looooooool.
kiss dhe ty yllo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Maj 2005 16:14
Dido° nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dido° Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dido° (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dido° Shto Dido° nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dido° nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Une nuk bej eksperimente fare. S'ftoj asnje per dy motive:



  • Nuk i kam qejf dasmat me shume rremuje se perfundojne gjithnje ne grindje.
  • Nuk ftoj asnje nga ato qe kam pas te bej deri me sot sepse ndryshe do ngjante ceremonia si ato rradhet e qumeshtit ne kohen e Veros ku behej "bla-bla-bla" deri sa te arrinte rradha e tyre.

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Maj 2005 17:25
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Post

Pershendetje miqesore!Po jap dhe une i her mendimin tim!

Nese, nese...s`ma nxe goja po hajt ma...Sikur te me ftonte ne dasmen e tij
do merja avionin dhe do shkoja, sinqerisht!
Mundesisht do kerceja dhe do qeshja papushim!
Sefundi, para se te largohesha nga dasma, do perqafoja Ciftin!
Nuses ne fjale do i jepja urimin"Je me Fat qe more nje Djale te tille!-Jete te Lumtur dhe Trajtoje mire, ok?!"
Dhe do u buzeqeshja te Dyve!...Kaq dhe mbaroi!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Maj 2005 18:35
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 23 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ~*Do merrnit pjese ne dasmen e ish` te dashurit, ose ish te dashures tuaj?!~*

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.