Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°
Gjithsej 24 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
°°°°°
łčéł

Regjistruar: 09/07/2005
Vendbanimi: belgjik
Mesazhe: 53

Talking

ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°

ok po e filloj une i pari
une pershembull jam nevrik
edhe dembel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2005 19:32
°°°°° nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė °°°°° Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me °°°°° (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: °°°°° Shto °°°°° nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto °°°°° nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Re: ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°

Citim:
Po citoj ato që tha °°°°°
ok po e filloj une i pari
une pershembull jam nevrik
edhe dembel



Dembel dhe nevrik??? Kurre s'kam pare ndonje dembel te jete nevrik..

Me sa di une tipat dembele nuk e vrasin trurin per asgje, perndryshe do tu jepnin duarve dhe trurit..por si behet qe paska dhe dembela qe acarojne trurin..
rasti me real, dembeli me i ri i forumit ka zgjedhur per username te njejtin simbol te perseritur..pse te lodhe trurin dembeli yne..
jo per gje por kam nje pyetje per ty:-evolon apo degradon truri i dembelit me kalimin e kohes???

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2005 21:11
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

Te them te drejten nuk e di!

Por jam e sigurte me sa me njhni ju mund te me thoni se cfare te mete kam, nuk me ngelet qefi seriozisht e kam! Po sme that sbesoj se do e mar vesh se cfare te mete kam ne personalitetin tim!

Po ju ndihmoj pakez, sjam dembele, sjam nevrike, nuk keqkuptoj, sjam xheloze, as grindavece qe ka te bej pak a shum me nevrike, dhe te tjerat me thoni ju PO TE DONI!

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2005 23:21
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Une jam kokeforte......
Tani te tjerat nuk me vijne ne mendje, kush me njeh le ti thote......

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 00:02
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
°°°°°
łčéł

Regjistruar: 09/07/2005
Vendbanimi: belgjik
Mesazhe: 53

Re: Te them te drejten nuk e di!

Citim:
Po citoj ato që tha Syri_Magjik
Por jam e sigurte me sa me njhni ju mund te me thoni se cfare te mete kam, nuk me ngelet qefi seriozisht e kam! Po sme that sbesoj se do e mar vesh se cfare te mete kam ne personalitetin tim!

Po ju ndihmoj pakez, sjam dembele, sjam nevrike, nuk keqkuptoj, sjam xheloze, as grindavece qe ka te bej pak a shum me nevrike, dhe te tjerat me thoni ju PO TE DONI!

mos je gjenjeshtare gjumashe llafazane etj etj ....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 11:22
°°°°° nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė °°°°° Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me °°°°° (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: °°°°° Shto °°°°° nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto °°°°° nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Re: Te them te drejten nuk e di!

Citim:
Po citoj ato që tha Syri_Magjik
Por jam e sigurte me sa me njhni ju mund te me thoni se cfare te mete kam, nuk me ngelet qefi seriozisht e kam! Po sme that sbesoj se do e mar vesh se cfare te mete kam ne personalitetin tim!

Po ju ndihmoj pakez, sjam dembele, sjam nevrike, nuk keqkuptoj, sjam xheloze, as grindavece qe ka te bej pak a shum me nevrike, dhe te tjerat me thoni ju PO TE DONI!



ke harruar me kryesoren je GENJESHTARE...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 12:10
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Cfare te mete kam un....... hemmmmm Mendoj se jam shume e Sinqerte, kokeforte my "way or dhe highway" Kur i futem nje pune o e bej o Vdes(Kembngulse), bej shume per shoqerine,... kaq per sot se sme kujtohen me
Pacim.....

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 14:06
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
°°°°°
łčéł

Regjistruar: 09/07/2005
Vendbanimi: belgjik
Mesazhe: 53

Re: Re: ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°

Citim:
Po citoj ato që tha unforgiven


Dembel dhe nevrik??? Kurre s'kam pare ndonje dembel te jete nevrik..

Me sa di une tipat dembele nuk e vrasin trurin per asgje, perndryshe do tu jepnin duarve dhe trurit..por si behet qe paska dhe dembela qe acarojne trurin..
rasti me real, dembeli me i ri i forumit ka zgjedhur per username te njejtin simbol te perseritur..pse te lodhe trurin dembeli yne..
jo per gje por kam nje pyetje per ty:-evolon apo degradon truri i dembelit me kalimin e kohes???

ke mer plak ke dembel=nevrik=psiqik

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 17:19
°°°°° nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė °°°°° Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me °°°°° (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: °°°°° Shto °°°°° nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto °°°°° nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

THENK YOU!

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


ke harruar me kryesoren je GENJESHTARE...



FALEMINDERIT QE ME THE SE NUK E DIJA O HALFGANG!
Se skupton ti ca te bej une, megjithse ska gje e kuptove me vones!


Llafazane jo nuk jam

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 17:30
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Smile

E meta ime eshte qe Dashuroj me gjithe Shpirt Shkodranin e Qeshur!

__

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 17:46
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 24 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.