Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°
Gjithsej 24 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
°°°°°
łčéł

Regjistruar: 09/07/2005
Vendbanimi: belgjik
Mesazhe: 53

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos
E meta ime eshte qe Dashuroj me gjithe Shpirt Shkodranin e Qeshur!

__

lal na vdiqe me ate po te them maro shkollen njiher

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2005 17:56
°°°°° nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė °°°°° Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me °°°°° (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: °°°°° Shto °°°°° nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto °°°°° nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Ok, te metat e mia...

As une s'kam aq durim sa ti numeroj te gjitha por po them ato me kryesoret.
*Pothuajse gjithemon pendohem per veprimet qe bej.
*Dua gjithemon t'ju tregoj te tjerve mbi librin e fundit qe kam lexuar apo po lexoj.
*Bej shume pyetje
*Edhe e kam te veshtire te pasqyroj ne fytyre ate qe ndjej ne shpirt. Gjithemon keqkuptohem me njerzit per kete.

Keto jane me kryesoret, nqs ndokush ka interes per ato te tjerat me lini te ditur.
Pershendetje!!!

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2005 06:55
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

E meta ime eshte se nuk mund ti duroj dot hipokritet dhe dyftyret.

Jo vetem qe si mbaj shok por edhe i kritikoj kur te me dalin ne ftyre.

Nuk eshte e mire pasi ne jete do te kemi pune me karaktere te ndryshme por ja qe si duroj dot te shkreten me irritojne pa mase.

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Tetor 2005 14:42
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

Re: Ok, te metat e mia...

Citim:
Po citoj ato që tha iliriusa

*Edhe e kam te veshtire te pasqyroj ne fytyre ate qe ndjej ne shpirt. Gjithemon keqkuptohem me njerzit per kete.


Ndersa une kam te kunderten, c'do reagim me pasqyrohet ne fytyre para se te arrij ta kontrolloj dhe per kete arsye me lexojne te tjeret pa shume mund.
Jam munduar ta ndryshoj kete pjese te natyres time, por eshte e pamundur. Sapo ma proceson truri nje reagim, shfaqet haptas dhe impulsivisht ne fytyre. Sa inat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2005 00:35
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Keila, nuk eshte gje e keqe kjo vetia juaj. Pa mendo per nje minute se sa pune do te duhej ta shpjegoje me fjale gjithecka ndjeje sepse nuk arrin askush te ta lexoj ne fytyre. Ne shumicen e rasteve cfare shfaqet ne fytyren time e marrin tjeter per tjeter..., me duhet te flas e te flas qe ti sqaroj njerzit se nuk eshte ashtu sic mendojn ata.
Ti te pakten, ne kete menyre, je gjithemon e sinqert apo jo?
Sinqeriteti nuk eshte asnjehere i gabuar!
Thjesht mendimi im!

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2005 05:58
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

iliriusa, ne fakt ashtu eshte, se une e vleresoj jashte mase sinqeritetin, por kur njerezit te lexojne fytyren sinqeriteti te imponohet dhe disa reagime te sinqerta por impulsive jane me mire te mbahen brenda (gje qe se bej dot). Psh. kur te vjen inat per dicka sidomos ne ambjente pune eshte mire te mbahet perbrenda deri qe te jesh e zonja qe te logjikosh dhe te argumentosh qendrimin tend, dhe leximi i inatit ne fytyre nga koleget tregon dobesi dhe vetem te prish pune (mendoj un).

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 00:21
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Epo cdo e mire e ka nje te keqe s'ke c'i ben.
Pershendetje!

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 00:42
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

E meta ime e vetme...

Teper i mire per te qene i vertete....

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 13:43
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

jam shume i dobet perpara nje bukurie femerore.

ndonjehere jam i mire edhe me ata qe zduhet me qene.

kto 2 veti jane me te theksuara per mua.


tung!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 13:52
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kela
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/08/2005
Vendbanimi: Ne Realitetin e botes njerezore
Mesazhe: 427

E meta ime eshte se jam shume shume kerkuese ndaj vetes. Gjithmone kam synuar te kem dhe te arrij me te miren,por kjo s'ka fund...... Keshtuqe do te mbetem gjithmone kerkuese ndaj vetes dhe mjedisit rrethues!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 15:08
Kela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kela Shto Kela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 24 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.