Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me teper rreth meje....
Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Deb me vjen keq , qe spaske kuptuar asgje, e para pune..dhe e dyta qe paske kalu dhe ti te njejten gje i Ajsi..
Lexo mire, se sjam tu e zgjat me, sinqerisht s'kam me nerva t'merem me keto çeshtje..un kur Achely shprehu ate qe su desh, i thashe terhiqe mbrapsh..po si duket ske qen e vemendshme n'msim ti..se s'ka mundesi ..dikur kam patur faqen time te forumit,, di mir si funksionon..citimet sado qe te fshihen ketu..prap diku ngelin, ..ketu fillon etapa e dyt..do i lutesha Fajtori_t mos rri me duar ne xhepa ne ket rast...nese sdo ti hedhi ketu,, ti hedhi aty ku duhet ..ok?
jo per gje, po te qartesosh mendimet, dhe mos me fajeso kot. ( plus Achely ska me ban, mund ta konfirmoje dhe ajo .!
Un Ajsit i ofrova ndihmen time, jo vetem me fjale, po dhe me vepra..kete gje e kam ber jo nje here ne jeten time..e s'po e them per tu duk,po eshte e verteta.

Dhe per mos e zgjat me , se s'kam as koh, po te them, kurr s'kam hyre me qellimin ti bej keq dikujt, apo qe te dukem, se skam ngel per te shfaq natyren time apo nervat apo dashuriçkat ne jeten virtuelle..jeta ime eshte Real ..askush s'me njeh kush jam vertet, e askush s'ka te drejt tme gjykoje. ..Nese mendon t'besh pushime nga kjo qe ndodhi..s'ke pse ta besh, je me vjeter se un ketu..nese duhet e bej un, pa merak ( kete pushim)!

Fajtori..shof qe qeke i pregatitur ne kete fushe. ..do t'kshilloja te hapje nje teme ne ket forum e diskutoni aty..do ishte me mire, sepse si e the dhe vet, qeka perhap si shum kohet e fundit..Personalisht jam shum mire nga shendeti..S'ta kam nevojen!!

Kurt ty u be e disata her qe t'e them mos fol kur sme njeh, e ti akoma vazhdon e vazhdon..nese pretendon qe te dukesh simpatik me keto qe shpreh..po te them ke gjedhur rrugen e gabuar..moshen time ti se njeh, e as mendimet e mia..nese s'isha e qarte, me thuaj ta perseris ne çdo gjuhe te botes..se si duket spo meremi vesht bashke!!!

Dhe pastaj mos thuaj, qe ste pelqen natyra si shprehem..kur ti e kerkon me qiri. Bye!!!

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2011 11:45
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

boh cme gjeti duke shpjeguar me ty. e di qe sje 16 lule, po ec mos ma merzit se shaka po beja, se e dija qe do behesh me nerva dhe thashe te te frymzoj pak:p
bye mos me thuaj se kte nuk e pranoj
por e pranoj qe sja ke haberrin who loves you best

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2011 12:47
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
mos fol kshtu budallalliqesh debra kush te merziti ty, lulja?!
nje dite do rriten femijet e tu dhe do behen 16 vjeca


Kurt qe te mos keqkuptohemi. Nuk po marr pushime se me ka merzit lulja. Po kaloj nje periudhe shume stresuese tani, shume te ngarkuar, sezon provimesh, pune me orare te zgjatura. Imagjino te punosh 8 me 6, te vish ne shtepi ne 7 cfare te ngelet per te studiuar apo per femijet e burrin. Futem ne forum e nuk e gjej veten gjekundi kohet e fundit. Me duken te gjithe te huaj, apo si marr vesh cfare shkruajne e chatosin. Kam pershtypjen qe e kam nga lodhja. Pastaj une thashe do iki me ''pushime'' dhe jo per perfare. E thashe meqe ishte tema "Me teper rreth meje", dhe jo te fajesoja ndonje.
. Nuk eshte se nuk do hyj fare, por mbase nuk do shkruaj per nje fare kohe.
Ja kalofsh mire. .

P.s Sot e mora pushim vetem se jam mbrapa me nja dy detyra perfundimtare qe me duhet ti dorezoj brenda kesaj jave. Ishallah i mbaroj ne kohe.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2011 16:16
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Kurajo Deb pak force dhe do kaloje

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2011 16:22
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
boh cme gjeti duke shpjeguar me ty. e di qe sje 16 lule, po ec mos ma merzit se shaka po beja, se e dija qe do behesh me nerva dhe thashe te te frymzoj pak:p
bye mos me thuaj se kte nuk e pranoj
por e pranoj qe sja ke haberrin who loves you best


Ty mire te bohet, kur futesh ne mes grricje femrash

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2011 16:27
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*
Futem ne forum e nuk e gjej veten gjekundi kohet e fundit. Me duken te gjithe te huaj, apo si marr vesh cfare shkruajne e chatosin. Kam pershtypjen qe e kam nga lodhja.
ok deb merr pushime sa te duash dhe ti shijosh po te huaj apo te larget mos te te dukemi te lutem, flas pe veten te pakten edhe nese kaloj kohe pa shkembyer ndonje fjale neper forum. ok then

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2011 20:07
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Deb don me ne len ne minorance ...ike ti ngela e vetmja antare e martuar une...ec e duro beqaret shejtanen cecin&compani ..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2011 20:18
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha lost_soul

Ty mire te bohet, kur futesh ne mes grricje femrash

te betohem qe e kisha shkruajtur rreshtin e pare: boh mire e kam se u bera drama king dhe mu kru pak per icik soap-opera but this is kind of fun! lol, por e modifikova se lulja ma mer gjithcka per ters. kurse une sja marr per ters lules cfaredo t'me thoje, thats unconditional love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2011 20:19
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
te betohem qe e kisha shkruajtur rreshtin e pare: boh mire e kam se u bera drama king dhe mu kru pak per icik soap-opera but this is kind of fun! lol, por e modifikova se lulja ma mer gjithcka per ters. kurse une sja marr per ters lules cfaredo t'me thoje, thats unconditional love



ah kurt ...
bye mos me thuaj se kte nuk e pranoj
por e pranoj qe sja ke haberrin who loves you best..

unconditicional love is the love of the dog for his owner........ .....maybe something in common with you?!

You know i'm jokking....just like you....

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Mars 2011 00:28
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Deb don me ne len ne minorance ...ike ti ngela e vetmja antare e martuar une...ec e duro beqaret shejtanen cecin&compani ..


hajd se do e bej ket sakrifice per ty do martonem une qe mos te te le vetem

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Mars 2011 00:32
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me teper rreth meje....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.