Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Kampionati Europian 2012
Cili ekip del Kampion Europe 2012 ?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
Gjermania 3 14.29%
Anglia 3 14.29%
Franca 0 0%
Spain 4 19.05%
Italia 8 38.10%
Hollande 2 9.52%
Nje tjeter 1 4.76%
Gjithsej: 21 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 6 Korrik 2012, ora 13:37  (27 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 23 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Itali - Spanje, ndeshje mister. Te dy ekipet kane treguar se mund te luajne mire, por mund te luajne dhe keq gjate ketij kampionati. Se kush do jete me mire eshte vertet veshtire te caktohet. Ishalla nuk shkon 0-0 se nuk shtyhen ndeshjet pa gola.

Per mua, me mire te fitoje Italia se e meriton cik me shume me keto qe po ben sesa Spanja qe ngeli duke marre kupa.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2012 22:49
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha raid

Mu me vjen keq per vizionerin, ia kam merakun...


Ore edhe une Vizion po mendoja, per bese. Sa bukur qe betohem si shqiptar i vertete, le te thote Mondi c'te doje.

Po degjoj komentet tani.
Komentatori i ndeshjes, ishte shume i kenaqur nga nje loje e bukur dhe vleresonte me shume Bufon, Pirlo DeRosi (lojtari me i paguar) dhe gjeniu i padukshem Cassano. Pse i tha "i padukshem" kushedi.
Dhe sigurisht vleresoi Balotellin si realizues, por me shume si pozicional

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2012 23:07
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Itali - Spanje, ndeshje mister. Te dy ekipet kane treguar se mund te luajne mire, por mund te luajne dhe keq gjate ketij kampionati. Se kush do jete me mire eshte vertet veshtire te caktohet. Ishalla nuk shkon 0-0 se nuk shtyhen ndeshjet pa gola.

Per mua, me mire te fitoje Italia se e meriton cik me shume me keto qe po ben sesa Spanja qe ngeli duke marre kupa.


itali - spanje nuk eshte me mister. fiton italia e mjaft. cdokush qe kupton paksa nga futbolli e nga jeta, ketu, nuk ka me dyshime. italia fluturon me krahet e entuziazmit e nuk ka zot ti mohoje piedestalin
i vetmi problem o se nuk maj mend ne duhet me u zhvesh une apo Ceci

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2012 23:55
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Dale derbar dale se doli topi katror

Entuziazmi momentit me lojen te dielen ka shume ndryshim. Spanja ka 1 dite me shume pushim.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2012 00:01
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Dale derbar dale se doli topi katror

Entuziazmi momentit me lojen te dielen ka shume ndryshim. Spanja ka 1 dite me shume pushim.



edhe gjermani kish 2 dite me shume pushim...
hesht se e di me mire qe forcat i leviz truni
quanta gnocca in piazza pero.... e bona i tentative me u rikthy ne moto po ecsha shtremet

gjithsesi ndeshje plot emocione e denje per te hyre ne histori.
nqs. ka nj person qe me te vertete meriton dicka eshte Andrea Pirlo, arkitekt i mirfillte.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2012 00:10
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha lule
.

Si 1+1=2 Spanja doli ne finale , e s'doli kot , po e meritoi






....................

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2012 00:49
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha al74


i vetmi problem o se nuk maj mend ne duhet me u zhvesh une apo Ceci



Me hile e bone mer katunar dreqi, ti e dije qe do e fitonte italia dhe ma rrase mua, sepse normalisht une isha me gjermont, keshtu i binte secili tu zhvishte per ekipin e vet. Si puna e bastit me pak fjale. Tashi leni llafet dhe nxirr icik muskujt.

Une vetem me mu lut Pirlo, zhvishem, per asi kokerr shqiptari ne bote

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2012 06:05
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re fahne_deutschland.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 24 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha raid

Mu me vjen keq per vizionerin, ia kam merakun...





Italia e meritoje (keshtu flasin sportdashesit e vertete ).

Normal qe jam merzit. E kisha mbush Autobusin dje plot me flamure Gjermane. Dje, derieri ne oren 20:00 ishja ne Linje-pune dhe bisedat me pasagjeret dje ishin vetem rreth ndeshjes.

Nejse, dje nuk qelluam ne dite te mire si dhe fati nuk donte
Tani ia uroj Spanjes Kupen


Vecoria ime ne kete kampionat: Basti i fituar me nje Koleg grek ne ndeshjen Gjermani vs Greqi. Greku i bindur se do fitonin dhe vuri bast me mua me 1000 (nje mije) Euro, dhe une i bindur ne fitoren-kualifikimin e Gjermanit. Keshtu qe, Gjermani nuk shkoji ne Finale por une u bera me 1000 me shume
Greku-kolegu i shkrete humbi 1500 Euro ne ate ndeshje sepse vuri dhe me 5 kolege te tjere bast me nga 100 Euro

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2012 12:03
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
raid
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1139

Vizioner, une ne fakt doja qe te fitonte Gjermania dje, se ai u dukte i vetmi ekip qe mund te mundte Spanjen. Por ajo Gjermania dje qe mund te ishte rraf 4 - 0, me mire qe humbi.

__________________
mir..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2012 15:26
raid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto raid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
raid
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1139

"People don’t like it, but it is our style" - Andres Iniesta duke folur per lojen e Spanjes.

S'ka gje se kemi tifoza shqiptare qe e quajne spektakolare lojen e Spanjes.

Une shpresoj te fitoje Italia te djelen, thjesht qe t'i vije fundi nje loje te shemtuar qe fatkeqsisht fiton gjithmone.

__________________
mir..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2012 15:29
raid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto raid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 23 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Kampionati Europian 2012

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.