Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Besimi fetar te shqiptarėt.
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Re: a besoni ne ndonje zot ju o populli i forumit!?

Citim:
Po citoj ato qļæ½ tha ai
Duket pak si tallje kjo lloj pyetje por nuk eshte ashtu .Kureshtja ime qendronte te ļæ½eshtja se sa ndikon feja te ju.(per mua perendite jane si ajo historia e atij plakut te krishtlindjes qe ne moshen 10-vjeļæ½ nuk e beson me,apo si ajo tjetra qe femija del nga barku qe na tregonin kur ishim te vegjel)


A besoni ne ndonje ZOT ju populli i forumit?

UUUffff cfar gabimi mental!
Se pari forumi nuk perfaqeson popullin.
Forumi eshte nje grup pjesmarresisht anonime,ku ske arsy ti konsiderosh te tille,pervec se thjesht bashke dialogues.
E ZOTRA nuk ka.
Duhej te kerkoje apo parashtroje pyetjen,ne cilen FE keni ndjenja besimi?ate krishtere,islame,jehude,budiste,apo ajo me thjeshta ATEISTE,ku kjo e fundit ja ve kapakun te gjitha mosmarveshjeve.
Ai plaku i kshnellave(krishtlinnjes)asht babagjyshi i vitit te ri ne kohen e diktatures,ose sot SHEN KOLLI.Babagjysh ne krisht lindje ska se gjyshi sban femij se i jan tha bolet ska spermatozoit,pervec se ban shurre kot si gomari.Ne shqiperi asnjeher,nuk na kan shpjegu se si del femija nga barku,se nga barku nuk del gje!femija del nga poshte (organi gjenital femeror i cili ne ato momente zmadhohet ne mase teper extreme rreth 40cm maximumi, femra eshte me e forte se guri me gjith ate vuatje qe heq due dhene jete njeriu)
Meqe na qenke rritur a nuk keni kuptu acoma se cfar eshte lindja?nga se vjen?a i ke hyp mushkes apo acoma?
Feja tek une nuk ndikon aspak,sepse jemi ne vitin 2012 kemi ne duar sot te shikjojm planetin tone live,nga karriga ku jemi ulur per dy sekonda nepermjet monitorit te vogel.Feja per deshiren time duhet zhdukur krejtesisht,sepse ajo akuzon politiken,e politika akuzon FENE,ku mos harrojm se interesi lindi vetem nga FEJA.Ne kohen e ENVER HOXHES,shqiperia ishte e varfer kishte mangesi ne jeten e perditshme,kishte te ndaluar rreptesisht fene,por kishim shpirt njeriu te paster 100%.Kujtoj cdo te diele kur isha femij qe shkoja tek gjyshja,mblidheshim sebashku ajo gatuante byrek me barishte,loznim ne bahqe(kopeshtin e gjelber ne fund te shtepis)ku sot femijet tan spo njohin femije te vellaut nga largesia e egoizmi qe ka lindur ne cdo familje shqiptare(jini realiste ju lutem).Dje ne diktature skishim kuran e bibel,por kishim edukim moral i cili po ne librat e shejte po te njejtin cekic rrahin,te rrespektojm njeri tjetrin e sidomos prinderit tane ne rradhe te pare.BESO NE VETVETE NE RRADH TE PAR KJO ESHTE ME RENDESISHME,pastaj shpreh ndjenja ndaj terheqjes tendende ndaj dikujt si qetesi shpirterore,po ashtu adhurim.NATYRA na ka dhen mundesi te jetojm te lire,mos harrojm kur ne LINDEM ne kete bote skishte as KURAN E AS BIBEL jemi unik dhe te tille do mbetemi ne universin tone.UNE BESOJ TEK FJALA JOTE.UNE BESOJ TEK BURRERIA JOTE.UNE BESOJ TEK SINQERITETI YT.UNE BESOJ TEK E ARDHMJA E SIGURTE......UNE BESOJ TEK NJE FAMILJE E SHENDOSHE DHE ME RRENJE TE FORTA KU ATY LIND SHTETI I CILI SIGURON VETEM PROGRES......ku mjerisht ne shqiperi ska sot sepse nuk ka bazeim ne ide dhe sllogane strategjike.

Modifikuar nga SHKODRA4001 datė 01/08/2012 ora 14:21

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2012 13:56
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Une besoj ke babagjyshi i vitit te ri

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2012 21:19
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Une besoj ke babagjyshi i vitit te ri


hahahhahah


un ne zot besoj atij ja kam friken diku tjeetr jo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2012 23:10
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

une besoj ke forumi studentor

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2012 21:06
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bledarcela
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/08/2012
Vendbanimi: Pukė
Mesazhe: 75

Un besoj qe nji dite do behem Admin ne kete forum.

__________________
Kjo ketu eshte nji fjali e mencur nga une.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2012 21:31
bledarcela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bledarcela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bledarcela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bledarcela Shto bledarcela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bledarcela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

lat nam dhe ju ncncncnc

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2012 22:56
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Besimi fetar te shqiptarėt.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.