Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Ēmimi Nobel
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Hahahahahahahaha....u sa i forte NS-6....hahahahahaha, vallai kte nuk e kisha menu....hahahaha. Ka te drejte Dreqja.
NS-6, ti ma kaloke mu mer....hahahahahaha.
Duhet ta dishe se une para ca ditesh e dhashe lajmerimin apo jo?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 00:56
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha Admirali



Larg qofte, dhe ate kishim mangut, cmimin e adminit. Rri amon, se do e torturosh konten e shkrete pastaj, ska per ta zene gjumi.

Konte, sa per saktesim, se e shoh qe nuk i ke bo detyrat tamam. Suedia ka mbret si sovran, jo mbretereshe, prandaj eshte HM Karl XVI Gustav ai qe ta ka dhone :p:p:p dhe jo HM Silvia, mos i boj qejfin vetes kaq shume. Pastaj, ekziston mundesia qe ty ta ka dhone komiteti norvegjez cmimin nobel, nqs ke marre kategorine per te cilen eshte i autorizuar me ta fut, me fal, me ta dhene komiteti norvegjez.



Hahahahaha...te morte dreqi Admiralin.
Une jam qe jam pagjums pse thu ti se torturohem? hahahahahaha.
Masanej, se kush esht mreti ne Suedi nuk me intereson shume, une di qe Silva (se e njof personalisht) eshte mretneshe atje.
Une hongra me nji tavoline me ate...e ti me thu dokrra....hahahahahaha.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 01:00
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
Hahahahhaahhahaha. Epo re, ne fakt kam lexua 20% te tekstit. Do i beja nje pyetje kontes. A merr naj lek mer jahu per keto shkrime qe shkruan ktu ne forum? Jo per gje por duhet te marresh, gjithe ai shkrim gjithe ajo kohe. Ku e gjen mer daje?

Metaxa...ti kuptoje vete mer lali, Fajtori pagune mire.
Kjo eshte nje kontrate te cilen une nuk kam te drejte ta nzjerr ne shesh.
Leje ca thote NS-6, une mor leket dhe çao...sic thote Lela.
Hahahahahahaha........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 01:05
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

hahahhahahahahahhahahaha zot i madh s'ka si ty ..Une u shkriva dhe nga komentet e fundit qe u bere Adit NS-6 e Metaxa-se hahahaaha

Ad ti s'ke hallin e kontes ,por ke hallin tand se masanej te shef sa ore je ne linje e te nxjerr sekretet hahahaha j/k

 

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 01:58
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Hahahahahhaha. NS-6 kjo ishte analiza me e bukur qe kam pare muajt e fundit. Po dhe 122 minuta ti jene dashur eshte goooooxha.

Konte, as une se kam lexuar, i bie te besh botim me aq sa ke shkruar. Po ka gallate ama. Kush e ka lexuar te na thote a ja vlen apo jo se nuk i futem asaj pune pa qene i sigurte. :p

P.s. Konte, si nuk mesove njehere te permbledhesh mendimet ne nje mesazh te vetem. Cdo replike nje mesazh. Ppupupuup, si nuk perto tu pa emrin tat 10 here ne nje faqe :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 07:24
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

bravo konte hajde shkrim hajde. Konte je per admin lale por nuk ka me vend

Hej po ka njeri ndonje koment kunder ke koshi i plerave e ka vendin  

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 10:23
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Re: Ēmimi Nobel

waaaa waaaa ahahah, po si nuk lodhesh ore?
Besoj se ti Konte paguesh per te shkruajtur ne forum... sinqerisht mendoj se je i detyruar, per ndryshe nuk ka se si te shpjegohet e gjithe kjo..
Un nuk pata kohe ta lexoja te gjith artikullin tend te famshem... Thjeshte kalova shpejt shpejt rrjeshta dhe u ndala tek shkrimet qe i drejtoheshin personit tim
Hey besome mua Faja nuk ta paguan rrogen kete muaj se jane festat, kot lodhesh ti



Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
Agata erdhi e qeshur dhe kaçurrelat i kishte bo si dele rude.

Nga e din ti, se si i kam un Floket?!!!! Imagjinate, apo thash e theme...!

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 11:19
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Agata,Fajtori paguan qe paguan serverin...ene te filloje te paguaje konten ka mongut tani

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 11:26
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

kunkurence moderatoresh doni te thoni ju me lart? hahahahah kontja eshte per admin dhe nuk e lun topi

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 11:29
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

...

Citim:
Po citoj ato që tha oliinter
kunkurence moderatoresh doni te thoni ju me lart? hahahahah kontja eshte per admin dhe nuk e lun topi



Akoma skam dhene une doreheqjen pa te vije ai, kur mos ta luaj une me topin ka per te ardh ai. Derisa une e luaj (topin dmth ), dhe per mrekulli madje, as mos ti ngrihet mendja per nje gje te tille

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2006 13:54
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Ēmimi Nobel

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.