Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
hmmm ...sa cmeduri kemi bere...kam fjet tre dite ne ballkon dite vere... se mflinte poshte ballkonit nje budall....edhe me thoshte po nuk ndejte ne ballkon do vras veten.....pastaj.....pastaj desh e shtypa me makine....i thashe nuk fle me ne ballkon shko vdis bo ca te dush.....hahhahahahahahahaha gjithmone e kujtoi e qesh....megjithese bona qef se vape e madhe, ne ballkon ishte fresk hahahhahaa....
ELSA... TANI bere qejf me budallain... ?se nuk te mora vesh.... po te ka dashur ....moj ...xhane... te ka dashur me gjithe shpirte...ahhhhaaaa.....
po tani te ka dale ndonje qe te donte kaq shume si ai.. ?jo....

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2007 17:32
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

hahahahah po njerzit me zor nuk duhen.....me duan me shume ne menyren e tyre.....une bona qef ne ballkon se ishte vape e madhe dhe jashte ishte fresk kurse bandilli rrinte poshte ballkonit as te flija sme linte me hidhte guralec loooooooooool nejse...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2007 17:39
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

ahah m'ka marr malli me lujt guraleca.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2007 17:52
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

shum kush i mban mend te gjitha...asgje s kam fituar nga ato

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Maj 2007 17:50
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
hmmm ...sa cmeduri kemi bere...kam fjet tre dite ne ballkon dite vere... se mflinte poshte ballkonit nje budall....edhe me thoshte po nuk ndejte ne ballkon do vras veten.....pastaj.....pastaj desh e shtypa me makine....i thashe nuk fle me ne ballkon shko vdis bo ca te dush.....hahhahahahahahahaha gjithmone e kujtoi e qesh....megjithese bona qef se vape e madhe, ne ballkon ishte fresk hahahhahaa....



hahahahahahahaha kush paska ken ky moj se mos e njoh??


hmmmmm cmendurit e mija.. mgjth nuk e quaj cmenduri...ish i dashuri im pesoj nje aksident dhe iu donte nje pjes organi qe te jetonte.. une isha gati tia jepja por kur em moren analizat nuk na kombinonte gjaku kshuqi nuk ja jepnin dot..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Maj 2007 19:17
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Denisa_EG
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/01/2007
Vendbanimi: Ne Tarushes
Mesazhe: 54

i kputa koken maces, per ti tregu se kush eshte me i forti...

__________________
Bej Si Them Une, E Mos Bej Si Bej UNE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2007 23:36
Denisa_EG nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Denisa_EG Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Denisa_EG (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Denisa_EG Shto Denisa_EG nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Denisa_EG nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

cmendurira ka plot.. po cmenduri, cmenduri.. kur dola me ca te cmendura para nja dy vitesh.. nja dy ishin rob zoti.. po nja dy.. mos i pafsh ne lagje .. po ec mo se ja kuptova qe ka dhe te cmendura :p

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2007 06:24
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane



ky moj pinuci i chatit ashte



hahahhahahahahahahahaa

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2007 00:50
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha Denisa_EG
dreqje Kota i chatit eshte ky moj???
kota rri urte se e di ti pastaj cdo heqesh nga Ledina




e moj semaforiste.. se dhe ti ke ber plot cmedurira, lol.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2007 02:25
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bucimakja
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: diku ne nje kasolle lumturie
Mesazhe: 1887

jam la ne tre te nates ne det.....per shkak te shishes se birres..sa kryforte qe ishte ........por qe ishte gjeja me e bukur qe kam bere ndonjehere ne jeten time............

__________________
dashuria smbetet vec nje kujtim/te ndjek pas ajo gjithmone ne jete/ne cdo vend e ne cdo rruge shkel/zemra kurre jo,zemra kurre jo smund te heshte.................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2007 17:16
bucimakja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bucimakja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bucimakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bucimakja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bucimakja Shto bucimakja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bucimakja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.