Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > A mbani ditar
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Simona
Keshilltare e ''NR''

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: Ne Seline Roze
Mesazhe: 330

Une jo per vete.

 

Eshte e vertete secili tregon veten  e tyre me ate qe bejne,,,opsss e shkrova gabim,,,,secili tregon veten e vet me ate qe ben,eshte mese e vertete,pamvaresisht nga arsyeja,ajo ngelet jetime si faji.,gjithmone ky eshte mendimi im se mos me keqkupton njeri dhe ma merr per ters,gjuha e shkruar te merr shume kohe per ato qe skuptojne,spo zgjaten me.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2006 13:26
Simona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Simona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Simona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Simona Shto Simona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Simona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha Simona
Une jo per vete.

 

Eshte e vertete secili tregon veten  e tyre me ate qe bejne,,,opsss e shkrova gabim,,,,secili tregon veten e vet me ate qe ben,eshte mese e vertete,pamvaresisht nga arsyeja,ajo ngelet jetime si faji.,gjithmone ky eshte mendimi im se mos me keqkupton njeri dhe ma merr per ters,gjuha e shkruar te merr shume kohe per ato qe skuptojne,spo zgjaten me.



hahahaha Simona si mohim i pyetjes se kontinentit mu duk shkrimi yt.. katilshen fare je dhe ti..

Se desh harrova..

Diatrin me te shtrenjte kam zemren.

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2006 23:40
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Simona
Keshilltare e ''NR''

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: Ne Seline Roze
Mesazhe: 330

E eeeeee ashu duket por jam pergjigjur per pyetjen  e temes mbi ditarin,dmth une jo per vete,dmth nuk mbaj,por me vertet duket tani qe me the ti sikur eshte mohim i pytjes se kontes,ahaaahhaaahahah,konte ta dish ti sa pjese kan dale ke IP-ja njanes ,talent ne kete fushe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2006 09:18
Simona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Simona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Simona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Simona Shto Simona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Simona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
angelo22
*****iste

Regjistruar: 09/09/2006
Vendbanimi: diku ketu....
Mesazhe: 78

Citim:
Po citoj ato që tha Simona
E eeeeee ashu duket por jam pergjigjur per pyetjen  e temes mbi ditarin,dmth une jo per vete,dmth nuk mbaj,por me vertet duket tani qe me the ti sikur eshte mohim i pytjes se kontes,ahaaahhaaahahah,konte ta dish ti sa pjese kan dale ke IP-ja njanes ,talent ne kete fushe.



Eh ditari...........eshte gjeja qe kam me me qef te bej se sot nuk mund te kesh besim tek askush pervec se tek disa flete te bardha qe me padurim presin qe te nxihen,qofte nga nje dicka e bukur ose jo......
Harrova kam dhe macen time topolake qe me degjon me nje kureshtje te madhe kur i rrefej diten time.....e shikoni sa bukur....

__________________
nese do ti shpetosh tundimit,menyra me e mire eshte ti nenshtrohesh atij

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2006 16:09
angelo22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė angelo22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me angelo22 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė angelo22't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: angelo22 Shto angelo22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto angelo22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Per fat te keq nuk mbaj por do te kisha deshire te kisha me shume kohe per te shkruar...nqs do te kisha nje ditar shume veta do te kishin deshire ta lexonin ate sepse do beheshin kurioz.

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2006 17:44
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > A mbani ditar

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.