Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Theniet me te forta te forumistave....
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Theniet me te forta te forumistave....

Ketu mund te citoni te fortat me te medhaja qe keni lexuar apo degjuar ne forum, pra qe jan per te qeshur.
Un po e filloj me nje citim te Z. Plloshtan bere tek Diskutimet Shoqerore- tek nenforumi Tema Sociale me Teme: Shqipria pa drita.

Ja si e komenton Plloshtani mungesen e dritave ne Shqiperi

PO CITOJ ATE QE THA PLLOSHTANI

... Energjia elektrike mungon tek ne, sepse mungojne ndjenjat dhe fijet e shpirtit. Kur te vijne keto atehere ne do te pajisemi me energji elektrike...

PERGJIGJET ESHI
hhahhahah Ketu qendroka e keqja O Plloshtano?? Ndonje propozim se si mund te pajisen njerzimi me ndonje kilovat ndjenja s'do ishte keq.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 16/11/2005 ora 06:56

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 03:19
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

Loool Durrsak c'eshte kjo teme?? Do t'na besh ti sjellim ktu gjithe mesazhet e Plloshtanit nje nga nje tashi apo c'fare??

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 03:31
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha ESHI
Loool Durrsak c'eshte kjo teme?? Do t'na besh ti sjellim ktu gjithe mesazhet e Plloshtanit nje nga nje tashi apo c'fare??



hahahahaha jo jo se ka edhe te forta te tjera, po ku je ti aman se je bo si buka e misrit nuk gjindesh kollaj...

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 03:33
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

Ja verdalle . S'kam kohe shume por dhe kur e gjej preferoj me teper te lexoj ose te nderhyj ne ndonje teme ven e pa vend si ke ajo e dritave nese e lexove loool.

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 03:39
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kalorsi_i_kuq
Luftetari i te vertetes.

Regjistruar: 26/06/2005
Vendbanimi: katunet e USAs
Mesazhe: 318

Talking

durrsak po ku mi gjen kto thenie,

citim i durrsakut:

Ti kontinent rri rehat se je me nji koq* mangut.


lol sa kam qeshur

__________________
Erdha mbrapsht nga protesta

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 03:56
kalorsi_i_kuq nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kalorsi_i_kuq Kėrko mesazhe tė tjera nga: kalorsi_i_kuq Shto kalorsi_i_kuq nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kalorsi_i_kuq nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Durrsak je njesh, s te heq petullen kush kendej!

Po citoj ate qe tha DAFINOLI:

Hhahah,,,, A qka jeni ju femrat, menjeher me keqkuptove, nje miku im gjithnje thot se mos mendo (keq) per femrat sepse ato vete mendojn nje gje te till, e kan te mjellur ne koke....
Sdo te ishte keq sikur edhe te ma japesh nr., edhe une do te ju therrisja.....

Ah Ksenia te lutem mos me keqkupto une veq desha ta dija pa te keq... me fala a ? Sbera diq jasht normales...

Pershendetje per te gjith anetaret e forumit
Jeni perfekt,,,,


Kjo eshte me e fortja : Sdo te ishte keq sikur edhe te ma japesh nr., edhe une do te ju therrisja.....

Tung

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 11:25
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Citim:
Po citoj ato që tha plloshtani
Durrsak je njesh, s te heq petullen kush kendej!

Po citoj ate qe tha DAFINOLI:

Hhahah,,,, A qka jeni ju femrat, menjeher me keqkuptove, nje miku im gjithnje thot se mos mendo (keq) per femrat sepse ato vete mendojn nje gje te till, e kan te mjellur ne koke....
Sdo te ishte keq sikur edhe te ma japesh nr., edhe une do te ju therrisja.....

Ah Ksenia te lutem mos me keqkupto une veq desha ta dija pa te keq... me fala a ? Sbera diq jasht normales...

Pershendetje per te gjith anetaret e forumit
Jeni perfekt,,,,


Kjo eshte me e fortja : Sdo te ishte keq sikur edhe te ma japesh nr., edhe une do te ju therrisja.....

Tung



O Plloshto mund te me shpjegosh se ku qendron e forta e kesaj? Apo si gjithmone e forta gjendet brenda (ldkhgmndfgfndlkfbdljg) tend?
nese do te thuash se cuni nga Prishtina eshte i forte se bie direkt ne thela dhe preferon boten reale me shuem se ate virtuale ketu po jam dakort me ty. lool
Per sa i perket te fortes doja te permendja disa shkrime te anetarit Rrush, qe spo e shoh me neper zyra, me teme c'mendoni per Homoseksualitetin? e forta e kesaj teme ka qene se pikerisht ketu nxoren koken "rrushat" e forumit horizont. loool

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 16:25
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Hahahahahahahahaha....Ksenia e mban mend? Dikur kemi fol per ate rrushin hahahahahahahahahaha.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 17:06
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Thënia më e fortë ka qën për mua një thënie e antarit naimi, që smë kujtohet më tani dhe smunda ta gjej....
por më është dashur dy orë me e kuptu çka kishte shkrujt..............
pastaj vjen plloshtani.

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2005 01:11
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
Hahahahahahahahaha....Ksenia e mban mend? Dikur kemi fol per ate rrushin hahahahahahahahahaha.

--------------
loool.Unembaj mend qe ato dite per nja dy dite rresht une rrija rrija me kujtohej dhe qeshja me vete...Nje thashethem tjeter i fundit eshte qe
Tirona eshte mbush plot me rrusha

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2005 23:10
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Theniet me te forta te forumistave....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.