Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > A mbani ditar
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Dorotea
Anetar i ri

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 5

A mbani ditar

Prej disa vitesh une mbaj nje ditar per gjerat qe bej perdite dhe pse nuk jane te nje rendesie te vecante...
Mbreme i kam shfletuar dhe diku celen buzeqeshje dhe diku rrodhen lote...
Ndoshta une jam shume nostalgjike dhe me pelqen ti kujtoj gjerat, ky eshte motivi qe une mbaj ditar...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 08:53
Dorotea nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dorotea Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dorotea (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dorotea Shto Dorotea nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dorotea nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
capkenia durrsake
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: ne boten e luleve
Mesazhe: 61

dikur kam pas mbajtur dhe une

kur kam qene me e vogel kam mbajtur 2 here ditar. Mbajmend qe njeher mbasi isha zene keq me motren ,kam shkruajtur ca me ka ardh neper mend, e per cudi mami im e kishte lexuar se un nga pakujdesia e kisha lene mbi tavoline. (mami ishte tmerruar nga fjalet e mia dhe me denoi ) kur e kujto tani me vjen per te qeshur.
ndersa kur u rrita pak mendova te nisja nje ditar tjeter si ne klase te tete qe isha (mu dukte vetja e madhe mua) po ngaqe kkisha frike se mos ma lexonte njeri ditarin fillova te shkruaja ne anglisht,kuptohet gjys shqip e gys anglisht. edhe kshu sikur spo me pelqente dh e nisa me shenja me fjal mbrapsht,si te me vinte per mbare. dhe e dini me te bukuren kur e mora me e lexo njeher spo kuptoja qoft dhe gys llafi.(:

edhe mua me pelqejne kujtimet dhe i ruaj me nostalgji ,madje ditet me te bukura un i shenoj gjithmone qe sa her jam e merzitur sikur me japin force per te hec perpara.

po tani skam dhe aq kohe sa te shkruaj ne ditar edhe pse me pelqen si ide.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Nëntor 2005 21:24
capkenia durrsake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė capkenia durrsake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me capkenia durrsake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: capkenia durrsake Shto capkenia durrsake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto capkenia durrsake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Jo e kam provuar kam shkrojtur 2-3 dite dhe e kam lene nuk e di s'me ka terhequr asnjehere...

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2006 01:45
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Po

Kam rreth dy vjet qe nuk kam shkruar.

Kur shkoj me pushime me pelqen ti hedh kujtimet me hollesi dhe i lexoj mbas disa vitesh dhe te gjitha jane back perseri.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2006 15:43
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

the desire to read overcomes the desire to write... ka pas thene nje dijetar dhe patjeter me kish mua ne mendje kur e tha! lol.
Ditar nuk mbaj megjithate aparatin fotografik e kam te pandare nga canta dhe kjo po ashtu eshte nje menyre tjeter e te shprehurit.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2006 16:00
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

jam ditar i gjalle

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2006 16:23
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

__________________
Walking the drunkard's walk...

Modifikuar nga lost_soul datė 14/02/2006 ora 05:34

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2006 04:26
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Kam mbajtur Ditar kohe me pare por jo me. Kur dua te shpreh dicka i hedh ketu ne Forum mendimet e mia .

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2006 02:22
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

as une nuk mbaj. do doja por se si me duket. eshte dicka e bukur kur ta lexosh pas shume vitesh dhe te mendosh gjerat qe te ndodhin tani.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2006 17:52
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
maqedonija
Anetar i ri

Regjistruar: 06/02/2006
Vendbanimi: shkupi
Mesazhe: 17

JO UNE NUK MBAJ DITAR SME DUKET E NEVOJSHME THJESHT SME PELQEN .

__________________
ku ka ma majr se me kon shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2006 20:15
maqedonija nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė maqedonija Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me maqedonija (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: maqedonija Shto maqedonija nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto maqedonija nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > A mbani ditar

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.