Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Nje histori...
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Arrow

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2006 20:41
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Arrow

Mua !!??.............. o Zot ........pse me torturon keshtu ............ ç'fare duhet te vendos une !? ........... jo .. jo nuk mundem ...........

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2006 21:15
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

cfare te them une ne qofte se ti ke vendosur vertet te ikesh nga une vetem shko nuk te ndal dot nuk te ndal dot shko dhe lerme mua te qete mso me kujto me mos me bej te vuaj me shume nga cvuaj tani ...... vetem shko dhe mos mendo me per mua .................................kurre me ....ik

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2006 15:55
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CSS OPENDOOR
...DJ...

Regjistruar: 05/11/2006
Vendbanimi: Here ketu here atje.
Mesazhe: 255

SI TE IKI.....SI TE MOS MENDOJ ME PER TY E CILA JE E PARA DHE E FUNDIT DASHURI PER MUA.NE JETEN TIME EKZISTON VETEM DASHURIA IME PER TY,SHPIRTI IME NUK I PERKET ASNJE FEMRE TJETER PERVEÇ TEJE.TE LUTEM ZEMER MOS ME LE KESHTU.TE LUTEM.......

__________________
LOVE IS A GAME.A GAME FOR TWO.
LOVE IS A GAME.FOR ME AND FOR YOU

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 11:49
CSS OPENDOOR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CSS OPENDOOR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CSS OPENDOOR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CSS OPENDOOR Shto CSS OPENDOOR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CSS OPENDOOR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

ik prej meje dashuri.........shko drejt nje dashuire tjeter .....drejt dashurise per krijesen tende....shko drejt asaj krejese....sepse une nuk kam fuqine te te ndal rrugen tende drejt saj....nuk mundem te perballem perpara dashurise  per krijesen tende...ajo lloj dashurie me c'armatos dhe me mund......vetem perpara saj une nuk mundem te bej asgje......shko......drejt krijeses tende.....shko............

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 14:22
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

shko me merr cdo gjurme tenden me vete nuk dua te kujtoj me asgje se jane keto kujtimet imazhet e tua qe me cmendin dhe nuk me lene te qete
vetem shko nuk dua te ndal shko zhduku ashtu si ke bere gjithnje vetem shko dhe harroje se kam exzistuar harro cdo gje ne lidhje me ne .....................shko

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 15:20
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

............ urdho .... !! ?? ............. ti me uron fat te bardhe ??? .............. pse ?? pse ?? ............... une do te te jap Ty te drejte ??? ........... Ty .................... qe vrave shpirtin tim ........ Ty ........ qe vrave ndjenjat e mia ............... jo kurre ..... kurre .......... e di se si ndjehesh Ti tani .............. e di se si ndjehem une ...................... te ndahemi si miq ??? ........... jooooooooo .......... a mund te me kesh Ti mik ............. a mund te flasim si dikur ?? ...... aaaaahhhhhhh mund te qeshim si dikur ??? ........ une them joo .....jooooooooooooo ............ ah sa do te doja te qeshnim si dikur .... a te kujtohet ?? .... a e mban mend ?? ....... fol ....... thuame diçka .......... Ti e din qe Ty te pres ...........

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2006 00:29
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

.........e si mos te mbaj mend ato dite te arta qe kalova prane teje..........ato dite te mbushura me dashuri dhe vetem dashuri............por......kuptome.......se sa te veshtire e kam une te heq dore nga Ty.....Dashuria e jetes time..........Pa Ty une jam i shkrete perbrenda......Pa Ty une nuk jetoj.......nuk marr fryme dhe me kot hap syte ne mengjes per te filluar nje dite tjeter.....sepse nje dite pa Ty eshte si hena pa yjet e saj...............kuptome e  dashur......kuptome shpirt pse e bej gjithe kete.......eshte nje krijese qe pret te dale ne drite......nje krijese qe nuk ka faj per kete qe po na ndodh ......eshte nje krijese qe une e dua ...e deshiroj me gjithe shpirtin tim te lenduar qe po te le Ty,dashurine e jetes time............eshte nje krijese qe do te kete nje Nene dhe nje Baba si gjithe femijet e tjere dhe kete sakrifice....gjithe kete une po e bej vetem per Ate........... Te lutem kuptome dhe  kur  me prane mos te jemi ...mos me urre,sepse nuk do te mund ta duroja,por kujto gjithmone kohet e bukura qe kemi kaluar bashke......Lamtumire e  Dashur......Lamtumire Shpirt..........

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2006 14:18
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

kurre nuk e mendoja te perfundonte keshtu kjo ndarja jone po nje gje dua ta dish shpirti im une kurre ne jete nuk te urrej sado i forte te jete trishtimi im nuk te urrej ty kurre dhe dua ta dish gjithashtu qe te kuptoj shume mire e di qe e bene per ate foshnje qe ehste i pafajshem dhe meriton te kete dashurine e prinderve te tij e kuptoj shume mire po e kam te veshtire ta pranoj dhe pse nuk kam rruge tjeter po vetem nje gje kerkoj nga ti te mos me harrosh mos me harro i dashur shkruame kam nevoje per ty nuk kerkoj dicka me shume nga ti vetem nje fjale te embel nje fjale qe e dua me shume se nga cdo gje ne kete bote te puth shpirt te dua shume nuk te harroj kurre kurreeeeeeeeeee

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2006 20:57
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zemer_mbyllura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/11/2006
Vendbanimi: Shqiperi
Mesazhe: 350

Nganjhere e gjitha kjo me duket si nje enderr e frikshme. Papritmas e gjeta veten ne nje tunel pa fund e krye. Endem si e dehur ne kete udhe dhe nje Zot e di si perfundova ketu. Perpiqem te gjej nje rrugedalje, por ky mankth po me duket si nje perjetesi.
Kerkoj me pergjerim te gjej nje pergjigje, por a ma thua ti: Si ndodhi qe perfunduam ketu? Si ndodhi qe u shnderruam ne dy te huaj?

__________________
...Pervoja Eshte Nje Kreher Qe Jeta Ta Dhuron Pasi Te Kesh Humbur Floket...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2007 07:18
zemer_mbyllura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zemer_mbyllura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zemer_mbyllura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zemer_mbyllura Shto zemer_mbyllura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zemer_mbyllura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Nje histori...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.