Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Vazhdo tregimin...
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

biondia si gjithmon ti godet drejt e ne shpirt...
Shume i bukur tregimi...

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2009 19:50
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

"Ty te kam si moter zemer, me ty ndaj cdo germe te mendimeve te mia.", foli Ana. E din ti sa her jam ndier e trishtuar sikurse dhe ti? E din sesa her kam derdhur lote ne fshetesi? E din sesa here kam "üdhetuar" fshehurazi ne kujtese me njeriun qe une fantazoja? Me Benin. E mban mend si e dashuroja si e marre? E mban mend sa cmendurisht dashuroja une? Edhe ke dashuroja? Vecse nje emer, nje hije, nje ze te embel e te aq te dashur sa une nuk kontrolloja dot as ditet e mia prej mungeses se Tij. Eh motra ime, jeta ka plot padrejtesi. Shpeshhere i them vetes, "Ana, preke realitetin tend dhe falendero Zotin per gjtihcka te ka dhene. Gezoje jeten qe prek, qe shef..., mos jeto me ne enderra boshe. Beni nuk ka existuar kurre, kurre, kurre!" Dhe syte e Anes u mjegulluan prej loteve te kujteses ma te ambel. Ishin lote malli. Por Beni nuk kishte existuar kurre fizikisht perballe saj, dhe as qe do perballej kurre me te. Thjeshte kishte qene nje enderr e paprekur, nje ndjenje e fshehur,  qe turp te thuash, kishte qene nje lot qe kishte djegur shpirtin e Anes., djegur e shkrumbuar, ndaj asaj sģ hynte asgje dhe askush me ne sy.


http://www.youtube.com/watch?v=Pv1zMkUfAsI

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2009 01:53
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Befas filloi nje ere e forte dhe ajo ndjeu nje deshire te madhe qe te ishte ne krahet e forta te nje mashkulli. Iu morren mente per nje cast dhe mbylli syte. Ai ishte shume larg dhe megjithate hija e tij e ndiqte ngado qe shkonte.

Xhamat e dritareve kerciten nen rrahjet e forta te shiut qe filloi me pika te medha.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2009 02:24
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Ky shi i kujtoi ate takimin e pare me ate dhe e puthjen e tij te pare ashtu duke pare kete shi rijetoi ato momente ne ate rijetoi po ato fjale po ato emocione po ate ...
-Ke ftohte - me pyeti ai dhe mu afrua afer, une kur pashe qe po vinte afer meje me hyri me shume i ftohti ai ishte afer meje, ndieva frymarrjen e tij qe u bashkua me frymarrjen time nuk e di se cfare ndodhi di vetem qe ai me perkedheli floket fytyren me ngriti koken me duart e tij dhe buzet e tij takuan te miat .Ishte hera e pare qe me puthte nje djale dhe nuk e di si ta shpjegoj kete gje di vetem qe zemra ime rrihte shume dhe une po dridhesha nga turpi ,emocioni ,frika ,ftohti.Ai me shtrengoi afer vetes dhe une ate cast ndieva zemren time qe u bashkua me rrahjet e zemre se tij . Ai vashdoi te kerkonte buzet e mia dhe une ndieja qe kete gje doja dhe une ndieva duart e tij qe me perknin trupin dhe u rrenqetha nga kjo puthje nga kjo prekje dhe pata frike por ishte nje frike e embel.Per mua ishte hera e pare ,per cdo gje hera e pare qe me puthte nje djale qe me shtrengonte fort ne gjoksin e tij dhe une kete gje nuk do ta harroj kurre sepse nuk dua te harroj sepse ishte dicka e pafajshme ne te gjithe keto vite nuk kam provuar nje puthje si ajo.Ishte puthja e pare dhe e tille ka mbetur ,cfare nuk do te jepja per te provuar dhe nje here ate puthje, per te shtrenguar dhe nje here ate djale rreth vetes time ,per te ndiere akoma ate te ftohte dhe per ndiere shiun mbi floket e mi dhe duart e tij qe kerkojne trupin tim.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2009 12:57
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

e sikur te ish dhe e fundit here ?
http://www.youtube.com/watch?v=eDEnRaCnCEk

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2011 09:56
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha al74
e sikur te ish dhe e fundit here ?
http://www.youtube.com/watch?v=eDEnRaCnCEk



Ai pa ne syte e saj jeshil friken kur i beri kete pyetje "e sikur te jete e fundit here" pyeti perseri ajo dhe buza ju drodh e nje pike loti si padashur i doli nga ai sy i bukur dhe pershkoi neper faqe dhe u ndal ne ate buze qe ai kishte puthur me aq pasion, ju afrua afer perseri e puthi ate lot te ngrohte e thithi ate lot sikur te shuante nje etje shekullore qe i kishe thare fytin dhe i tha"sdo jete e fundit shpirt te premto,j asgje sdo jete e fundit eshte vetem fillimi ki besim nuk dua te shof lot ne syte e ty dua ti je principesa ime ".Ajo e shikoi perseri dhe kete here syte e saj jeshil u celen u kthyen ne nje lendine te blerte buzeqeshi dhe i tha" mos me ler une sdi si jetohet pa ty "...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2011 17:32
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Ai e shihte i cuditur. Kishta ardhur me nje fustan te holle dhe per cudi edhe jalen e kishte harruar te hapur, (Gjasme demek.).

Lere Bjonde se paskam mendje te keqe per te vazhduar sot po e le me kaq.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2011 18:10
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Dhe Bjondja me magjine e saj, me ate trup perendeshe, me syt e perlotur qe duan te tregojn dicka..me magjeps me embelsi uroj qe ne syt e saj mos ket me lot ..

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2011 18:12
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

ore shoku shelgu e shoqa fleur vashdoni tregimin ti se kshu o tema ma na lini ne ankth si do vashdoje ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2011 20:22
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Ai pa ne syte e saj jeshil friken kur i beri kete pyetje "e sikur te jete e fundit here" pyeti perseri ajo dhe buza ju drodh e nje pike loti si padashur i doli nga ai sy i bukur dhe pershkoi neper faqe dhe u ndal ne ate buze qe ai kishte puthur me aq pasion, ju afrua afer perseri e puthi ate lot te ngrohte e thithi ate lot sikur te shuante nje etje shekullore qe i kishe thare fytin dhe i tha"sdo jete e fundit shpirt te premto,j asgje sdo jete e fundit eshte vetem fillimi ki besim nuk dua te shof lot ne syte e ty dua ti je principesa ime ".Ajo e shikoi perseri dhe kete here syte e saj jeshil u celen u kthyen ne nje lendine te blerte buzeqeshi dhe i tha" mos me ler une sdi si jetohet pa ty "...



Dihatje , perpjekje buzesh te lagura e shiu deshmitar. po po , shiu ate qe deri vetem nje moment tashme te vdekur e kish urryer ne gjithe ftohtesine e tij shpuese. cuditerisht i dukej i ngrohte , perkedheles si dikur ai i veres poshte te cilit kish kercyer kushedi sa here gjoks shperthyer. buze qe puthnin buze , shi i ngrohte nen erresiren neon mbeshtjellese . ngjeshur te dy me syte jeshil mbyllur .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2011 21:14
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Vazhdo tregimin...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.