Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Karakteri i njeriut ne baze te pordhes.
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Karakteri i njeriut ne baze te pordhes.

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht:

1. Edukuari - pordh, dhe thot "Pardon"

2. Ciniku - pordh, dhe te kqyr në sy

3. Kavaleri - e lëshon femren me pordh e para

4. Gurmani - pordh prej qejfit

5. Ndijeshmi - pordh dhe thot "Oh"

6. Idealisti - pordh prej bindjes

7. I hareshmi - pordh dhe gezohet

8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qysh kish qen ma mir, më ste pas pordh hiq

9. Smotani - pordh ka pak, por krejt diten

10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bo pun të madhe

11. Shum i edukuari - para se me pordh, lyp lejen

12. Lareci - pordh, që edhe xhamat dridhen

13. Realisti - pordha i duket nji sen normal a

14. I padurushmi - menxi pret me pordh

15. Egoisti - pordh vetem për veti

16. Pesimisti - hala ska pordh, e mendon që u dhi

17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi

18. Diskret - pordh, dhe thot:"Kjo le të mbetet mes nesh".

19. Shoqrushem - ju jep shansen edhe tjerve me pordh

20. Pakujdesshëmi - pordh dhe dhihet në brek

21. Snobi - pordh vetem në shoqrin e zgjedhne

22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje

23. Sportisti - nëse pordh dikush, ky ka me pordh dy her mi rxu rekordin

24. Programeri - pordh, dhe mendon qysh ka mujt me dal, pa e prek "enter"

25. Materijalisti - pordh, dhe i vjen inat, qe spo mundet mi materijalizu ose paketu

26. Gardi i US Offisit - s`pordh hiq, e ka të ndalume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 20:57
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 21:04
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

o Angel , ne hykena ke tipat e hareshem me duket

zot per hajer , sa po qesh

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 21:08
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

27-Politikani - pordh , dhe pret qe populli te mbaj ere

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 21:10
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

ej mendo mjer ai/ajo qe eshte pesimist

mua me thone qe jam cinike e dyfytyrshe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 21:12
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

27-Shoferi i autobuzit-pordh e i bje borise.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 21:15
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

28-komunisti -pordh, rrofshin pordhet e proletariatit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 21:19
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

29 - dinaku  -- nuk pjerdh asnjehere dy here ne te njejtin vend

 

30 - frikacaku -- pjerdh dhe ia fut vrapit

 

31 - drogaxhiu -- pjerdh dhe nuk leviz nga vendi duke i marr ere me shume se kishte pire kanabis nje dite me pare...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 12:36
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang
29 - dinaku  -- nuk pjerdh asnjehere dy here ne te njejtin vend

 

30 - frikacaku -- pjerdh dhe ia fut vrapit

 

31 - drogaxhiu -- pjerdh dhe nuk leviz nga vendi duke i marr ere me shume se kishte pire kanabis nje dite me pare...hajde karakter hajde

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 16:40
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

- 32 - pertaci -- nuk pjerdh fare ngaqe perton

 

- 33 - dembeli -- ide e bukur pertac ta mbeshtes mendimin

 

- 34 - i deshperuari -- edhe ti duheshe tani, mbasi pordhi

 

- 35 - skocezi -- nuk pjerdh dhe mbahet fort qe tia beje dhurate gruas ne darke...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 19:09
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Karakteri i njeriut ne baze te pordhes.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.