Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > Si E Imagjinoni Naten E Pare Te Marteses?
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Si e imagjinoj une ? phyy si te them .... peronalisht nuk me pelqen fare qe te jeme ne vemendjen e te gjitheve. Do te doja qe te ikja sa me larg syrit te njerezve dhe do te kisha me shume shanse per te shkijuar naten e pare te marteses. Te tjerat spo i them se... dihet ajo pun lol. Une do preferoja qe te isha jashte ne natyre ose te kisha nje dhom por te pakten te ishte pa tavan. kaq se me vazhdu prap ka rrezik me kalu je faqa e erosit.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 07:55
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

Re: ahhaha ART lolz me shkrive

Citim:
Po citoj ato që tha babybrunette
Lolz jo mo pse deri naten e marteses do presin njerezit........e kan bo qe ne fejes lolz.....po bejn gjoja sikur se kan bo.....Nuk besoj se ka njerez qe e bejn naten e marteses.......e kan ber me koh........ose me ndonje tjeter sdo ta ken ber fare per her te par me ate qe jan martuar..........ou art ja fute kot




Se pari ju falenderoj te gjitheve per shkrimet tuaja!
Pse ju tingellon kaq ashper kjo"nate e pare e marteses???!!"
Dhe pse e shperdoroni veten para nates se pare te marteses?!
Vajza, mos e leshoni veten, mbajeni pak koken lart!

respekt Helga.

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 15:19
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

Citim:
Po citoj ato që tha _mIzZzA_
SI E IMAGJINONI NATEN E PARE TE MARTESES?!


zemer kur te martohem do te them







Flm MIzzA!
Sepaku kuptova se paskam nje shoqe si veten deri tani!

respekte Helga.

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 15:21
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

Citim:
Po citoj ato që tha durrsake_topolake

mos je gje motra e plloshtit ti :p se keni shuem stil te ngjashem

Naten e pare te marteses e imagjinoj nje nate te bukur sepse ate nate behem gruaja e burrit tim s'e di po sgjej dot pergjgje per kte teme skam fare imagjinate:p
nje thenie thoshte:
Mia moglie ed io siamo stati felici per vent'anni. Poi ci siamo incontrati.
Rodney Dangerfield(shpresoj qe mos te na qelloj keshtu te pakten)





Eh motra e Plloshtanit!-Do e kisha per nder te kisha nje vella,
e me teper nje vella si Plloshtani!

Pasataj,Topolake-i fije imagjinate nuke ke per nje nate te shenuar, te shenjte?!
Po sa mire te vijne imagjinatat tek shkrimet e tjera looooooool!

te pershendes,miqesisht Helga.

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 15:24
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

Citim:
Po citoj ato që tha durrsak
Si e imagjinoj une ? phyy si te them .... peronalisht nuk me pelqen fare qe te jeme ne vemendjen e te gjitheve. Do te doja qe te ikja sa me larg syrit te njerezve dhe do te kisha me shume shanse per te shkijuar naten e pare te marteses. Te tjerat spo i them se... dihet ajo pun lol. Une do preferoja qe te isha jashte ne natyre ose te kisha nje dhom por te pakten te ishte pa tavan. kaq se me vazhdu prap ka rrezik me kalu je faqa e erosit.



Landi, po dhe ti ke frike nga ajo nate?!
Mbase,une mendoja se vetem ne vajzat kishim frike,
ja ja ja , edhe djemte?!
Epo, shpresoj te jete nje nate e bukur dhe e lumtur per te gjithe JU
dhe MUA!

pashim, Helga.

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 15:28
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra




Eh motra e Plloshtanit!-Do e kisha per nder te kisha nje vella,
e me teper nje vella si Plloshtani!

Vertet! mire fare. Hajt se behem vellai i Helges... Je dakort!?

pershendetje helga


__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 15:44
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

Me kenaqesi !

Faleminderit, me gjithe qef e pse jo?!

Ja kam dhe une nje vella me ne fund!


te pershendes me nje kenge q e e kam per zemer
"No Face, No name, No number".....besoj se me kupton i dashur vella!

hahahaahahah, te perqafoj dhe flm !

Atehere, rrofte tema qe kam hapur,
pasi gjeta VELLANE E SHUME DESHIRUAR!

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2005 16:04
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Colpo_di_Fulmine
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/04/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 68

La vita

Hahahahahhaha e cte them mo sykalter si e mendoj naten e pare ,
te mrekullueshme ne nje dhome te bukur si ne perralla , shtrati te jete si i nje konteshe me gjithe flete trendafili e tavani te jete mundesisht gjami ku ne mund te shikojme yjet dhe henen e bukur , e veshur me nje kemishe te tejdukshme e te bojqielli e lehte
Ta kem dhendrin simpatik e hamshor lol hahahhahaha
Ju pershendes

__________________
''Midis meje dhe teje ka gjithmone nje rregull,jam une e para''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2005 20:34
Colpo_di_Fulmine nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Colpo_di_Fulmine Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Colpo_di_Fulmine (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Colpo_di_Fulmine Shto Colpo_di_Fulmine nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Colpo_di_Fulmine nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ajrori
Profesion i lire

Regjistruar: 31/08/2004
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 180

Ha ha :):):)

Nata e pare e Marteses ka pasur vlere kohe me perpara, qe
deri diten e mateses cifti ishte kurioz se si do ishte ne sex partneri.
Imagjinata ime pefutyron nje cift qe vetem puthen ne fejese,
por presin diten e marteses qe te bejne sex.

Por puna eshte se nuk pret njeri deri diten e marteses ne keto kohe
qe jetojme.
Keshtu qe kurioziteti bie dhe ka vetem nje ceremoni formale,
pasi siç thoshte teto Ollga
"ne fejese jo dhe aq
ama ne martese ujet e zi i kam nxjerre"




Tung!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2005 20:56
Ajrori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ajrori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ajrori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ajrori Shto Ajrori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ajrori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lunax
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 09/10/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 272

A thua se do martohem ndonjehere?
E kush me merr mu? Ndoshta nje qe nuk sheh, nuk degjon e nuk flet!

__________________
Tu hai gią tutti gli elementi che ti servono per essere felice, se non lo sei, cerca dentro di te ciņ che ti impedisce di esserlo.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2005 12:52
Lunax nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lunax Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lunax (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lunax Shto Lunax nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lunax nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > Si E Imagjinoni Naten E Pare Te Marteses?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.