Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

OK. Po heq dore. Ndoshta kam imagjinate shume vivide dhe mund te imagjinoj ca skena qe me dekurajojne internierin

Jo, per Baba Tomorr, nuk e beja dot.

Bjonde, sesi po me dukesh sot si e depresuar. Mos e ngaterro me depresionin, se eshte gje tjeter, po ja kshu si jo me te bardha kur thote kotka nganjehere

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2009 20:01
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Bjonde, sesi po me dukesh sot si e depresuar. Mos e ngaterro me depresionin, se eshte gje tjeter, po ja kshu si jo me te bardha kur thote kotka nganjehere



e ke gabim i dashur sjam aspak e depresuar jam shume e shume e lumtur thjesht te tregova ate cka mendoj une .....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2009 20:12
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



e ke gabim i dashur sjam aspak e depresuar jam shume e shume e lumtur thjesht te tregova ate cka mendoj une .....



e ke menduar shume mire o bjonde, por kur jane te vegjel femijet i puth ne keto raste, kur te rriten ti shkon ne breg te detit ose ne pyll apo ne mal si puna e ime e dashur

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2009 20:16
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



e ke gabim i dashur sjam aspak e depresuar jam shume e shume e lumtur thjesht te tregova ate cka mendoj une .....



Ba! Po kush tha qe nuk je e luntur me. Si jane let elbasanleshkat, menjehere ters e marrin. E lumtir qofsh moj zemer. Oj.

Ashtu m'u duke dhe e thashe. Fundja pse ta mbaja me? Ne mos une do te thoshte kotka. Fundja per mire eshte. Oj.

Ja kshu!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2009 20:46
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Ehe, me kujtove nje film kur gruaja po vdiste dhe perpiqej qe te afronte te shoqin me babysiterin.

Pashe edhe nje variant karagjoz ispanik te te njejtes teme.

Yak, mund te vjell fare lehte ne keto raste te sheqerosura. Fe dhe dogme, propagande mizerje. Nje grua meqenese pregatitet per te shkuar ne boten tjeter, sigurisht qe fillon behet edhe si nje lloj shenjtoreje dhuke u shkeputur nga tokesoret mekatare dhe mendjengushte qe merren me ndjenja kaq banale sic eshte xhelozia.

Hyjnizim bastard.


Kam pare nje rast te tille ne Shqiperi. Gruaja kishte semundje te keqe. Ishte shume semure, dhe ky molomeni, pa pike respekti ndaj gruas del e kerkon nuse. Nuk linte femer pa gacmuar gjersa gjeti nje teleshmene qe e pranoi. Vinte motra e gruas dhe kapte vajzen. Degjonte kjo! E mori per burre. Ka bere dhe nje femije. Gruaja e semure do kete vdekur besoj. Kane kaluar mbi 10 vjet tashme.
Si mund ta marresh per burre nje mashkull qe le gruan ne nje moment te tille?! A mendon ajo qe mund te ndodhet dhe ajo(larg qofte) ne nje situate te ngjashme nje dite?!

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2009 21:20
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Ba! Po kush tha qe nuk je e luntur me. Si jane let elbasanleshkat, menjehere ters e marrin. E lumtir qofsh moj zemer. Oj.

Ja kshu!




cedrus mos i jep shume gojes vend e pa vend se bahesh bajat keto "karagjosllegjet" qe shkruan ti sme bejne per te qesh me tregojne se ngnjher ben mire te heshtesh ......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2009 21:32
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



cedrus mos i jep shume gojes vend e pa vend se bahesh bajat keto "karagjosllegjet" qe shkruan ti sme bejne per te qesh me tregojne se ngnjher ben mire te heshtesh ......



Shendet t'ju thuash elbasanllinje plac ju duket.

Bjonde, me se e lyen leshte ti me se da edhe une ta bej.

Jo per gje po ja ndajme eksperiencat.

:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2009 23:27
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Ca do beja??????

Kush e ka ber kyt pyetje ?

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2009 03:13
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Ca do beja??????

Kush e ka ber kyt pyetje ?



Ti ma , po kush ?
Kurse une kam shum me ba, e s`di nga me ja nis. Keshtu qe po e le nakel muhabetin.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2009 03:11
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roi5
Roi de cour

Regjistruar: 05/09/2009
Vendbanimi: Aty ku ka dashuri..
Mesazhe: 109

Ne 24 oret e fundit...!!!

Nuk do te hyja fare ne forum por do te shkoja te sUgA__tIlOnCe
e do te benim ate qe e tha ne faqen e pare.......SEX

__________________
Mos mė fyeni me buzėqeshje..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Tetor 2009 09:13
Roi5 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roi5 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi5 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi5 Shto Roi5 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roi5 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.