Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Ekologjia > Ndergjegjesimi
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
mobidik
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 31/12/2005
Vendbanimi: in this word
Mesazhe: 44

Ndergjegjesimi

          Te dashur pjesemarres te ketij forumi, se pari duke pergezuar moderatoret per hapjen e kesaje nenteme dua te ngre nje problem, i cili me ka shqetesuar shpesh here. Problemi im ka te beje me ndotjen e ambjentit qe behet nga vete qytetaret. mendoje se ne te gjithe mund te luajme nje rrol te rendesishem ne ruajtien e ambientit qe na rrethon. se pari nese disa nga ne vehte tregohen te pakujdesshem dhe hedhin mbeturina lart e poshte dhe jo ne vendet e caktuara, se dyti te ndergjegjesojme edhe te gjithe ata qe ne njohim qe te mos abuzojne me ambjentin rrethues duke e mbushur me mbeturina. Mendoje se ne kete pike nuk na e kane fajin as politikanet dhe as te tjeret, sepse ne vete mund ta mbajme paster ambjentin.                                                                     

        Pra le te ndergjegjesohemi dhe le te ndergjegjesojme te tjeret se ambjenti ku jetojme eshte nje e drejte e perbashket qe duhet ta mirembajme dhe njekohesisht duke ruajtur ate ne ruajme veten tone nga cdo e semundje, si dhe e leme me te bukur vendin qe na rrethone.    :p 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2007 18:02
mobidik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mobidik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mobidik (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mobidik Shto mobidik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mobidik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Ekologjia > Ndergjegjesimi

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.