Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

14 Prill 2012 ::: 21:12
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha shelgu
\Ka faj une qe te tregoj ty.
Oj
hahah cepaska gjet ket te shkrein ishalla ehste dimer gjithmone se po rrijka gjithe diten dritareve kopshtijeve pa hy mbrenda kurr

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
14 Prill 2012 ::: 22:41
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14610
Status: Offline

Modifiko Mesazhinme mire 1 aliene e bini rehat me ket temen

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
16 Prill 2012 ::: 01:53
lorie
you fascinate me...


Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Postime: 3134
Status: Offline

Modifiko MesazhinAD ashtu me mire.
Sipas mendimit tim personal serisht, kjo tema eshte nder temat qe me ngjall nje ndjenje te cuditshme por lere s'po e pershkruaj...

Thjesht doja te shtoja serisht qe karakteri dhe vetem karakteri ka shume rendesi edhe pse do rrezikoj te ngjaj si nje 'kasete e prishur' prej riperseritjes

Eshte interesante se jo shume kohe perpara nje shoqe shqiptare ma ben mua: lere c'i do djemte shqiptare,sado te ndryshojne perseri eshte sikur ndryshojne qimen dhe jo zakonin me ato mentalitetet e tyre. Ajo eshte martuar me nje te huaj.
Une ketej qe s'me pelqejne pergjithesimet ia bej se nuk dua ti fus te gjithe ne nje thes.
Nga ana tjeter s'i fus dot te huajt ne nje thes either, sepse motra ime eshte martuar me nje te huaj, djale i mbrekullueshem ,qe e konsideroj si vellain tim te madh.

 

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Click Here to See the Profile for lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Shto lorie nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2012 ::: 09:26
ksovari
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Postime: 610
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
me mire 1 aliene e bini rehat me ket temen


Nuk e ke keq

 

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Click Here to See the Profile for ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Shto ksovari nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2012 ::: 12:51
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko MesazhinJo ,jo nuk duam aliene . Duam kofsh-trashe Shqipnije , por te duket nice, qe ta kete kofshen si peshkaqen

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2012 ::: 12:54
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko MesazhinLorit i qenka martuar motra me te huaj , dhe ai qenka i mrekulllueshem

Ju ka thene gje kur do divorcohen , apo akoma ?

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2012 ::: 15:45
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.pse karat shqiptar spo ndahem meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2012 ::: 16:12
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko MesazhinTe lutem shume ty Dylan , mos na nevrikar

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2012 ::: 17:52
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinpse mi rrushi mos po gaboj dicka

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 07:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen