Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Cfare po beni tani,tani?!
Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 137 138 139 140 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 152 153 154 155 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

24 Korrik 2012 ::: 21:50
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko MesazhinHahahaha e mora po jo pergjithmon, do vij per nje koh te shkurter , sdu tbohem amerikone

Ti do e nderroje vendin me shtet tjeter ? sidomos kur ke ardh qe fmi veshtire.....

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
24 Korrik 2012 ::: 21:59
raid
Veteran ne forum


Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Postime: 1138
Status: Offline

Modifiko MesazhinVeshtire te nderrosh vendin tend.. te uroj shume fat..

 

__________________
mir..

Click Here to See the Profile for raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Shto raid nė listėn e monitorimit
 
24 Korrik 2012 ::: 22:05
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha raid
Veshtire te nderrosh vendin tend.. te uroj shume fat..


Perkohesisht , per arsye teper te fort ..Flm .

e paske provuar qe e the kte?? nga europa pak me larg apo anasjelltas?

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
24 Korrik 2012 ::: 22:14
raid
Veteran ne forum


Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Postime: 1138
Status: Offline

Modifiko MesazhinAjo eshte me tip.. keta tipat kozmopolite s'e kane shume problem...
Une vete ngado qe shkoj, prap du te kthehem ne vend tim.

 

__________________
mir..

Click Here to See the Profile for raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Shto raid nė listėn e monitorimit
 
25 Korrik 2012 ::: 03:35
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha raid
Ajo eshte me tip.. keta tipat kozmopolite s'e kane shume problem...
Une vete ngado qe shkoj, prap du te kthehem ne vend tim.
interesant uen hic si me permende shqiperine filloj me kerqethet trupi hahhahahah ,sdi ne bot mee sht ber helm smeben kush mik
prkundrazi vdes te nigjoj gjerate mira per vendin tim e e pohoj me gojen plot qe jam shqiptare po serish sme pelqen te vi te jetoj atjee sme merr malli kjo mee keqja

ne bot sdi pse ma ka largu zoti deshiren thon pleqt

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
26 Korrik 2012 ::: 19:57
Piktor
Artist


Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Postime: 10972
Status: Offline

Modifiko MesazhinTani po behem gati te dal e te vjel dardha.
Ne fakt eshte nje gorrice e shartuar ne dardhe dhe si e tille nuk duhet lene te piqet shume se nuk jane te shijshme pastaj.
Meqe e kam pak si bezdi te me shihin te hyp ne maje te dardhes me dite po pres te erresohet pak.

 
Click Here to See the Profile for Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Shto Piktor nė listėn e monitorimit
 
26 Korrik 2012 ::: 22:51
Ana1
Veteran ne forum


Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Postime: 823
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha raid
Ajo eshte me tip.. keta tipat kozmopolite s'e kane shume problem...
Une vete ngado qe shkoj, prap du te kthehem ne vend tim.E kunderta ndodh me mua! Vendi im eshte ai vend ku me ze jeta, ai vend ku une "fit in completely safe, and pleased!"

P. S. tani jam shtrire ne krevat, dhe po shkruaj.

 
Click Here to See the Profile for Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Shto Ana1 nė listėn e monitorimit
 
28 Korrik 2012 ::: 08:36
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: 220px-espresso_hb-2.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 29 herė.

Mjesi te gjitheve dhe ju uroj nje fundjave te bukur!

Tani duke pire Kaffee, mbas kaq kohesh ne qetesi, duke mos menduar se vajti ora per ne pune.

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
30 Korrik 2012 ::: 01:05
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.bana nje kafe pe pi kot me ra qefi ashtu e po julexoj ju me paska marr malli nje zot e di sa shume

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
09 Shtator 2012 ::: 11:32
eliz
Veteran ne forum


Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Postime: 1679
Status: Offline

Modifiko MesazhinJa po lexoja kete,thash ta ndaj...

Thesari im__Charles Baudelaire


Nëse dhomat e shpirtit tim do vizitoje
Çfarë pretendon se do shikoje?
Cilin përbindësh mendon se fsheh?
Po të zhgënjej, por nuk më njeh.
...Nuk ka nevojë për të trokitur.
Hyr, shih, kërko, mbet e habitur
Mure të zbrazët lyer pa ngjyra
Fotografi, por pa fytyra
Diku e hedhur afër shtratit
Është nje kuti e tersit, fatit
E mbushur plotë është me kujtime.
Brenda gjithë historia ime.
Janë fjalët që kam thënë aty,
gjithkush që njoha, perfshi ty.
Gjithcka që bëra, e ç¢veç ëndërrova
Vendet ku shkela, ku jetova.
Janë zënkat tona dhe mërite
Janë puthjet netëve pa dritë
Veset e mia që aq urreve
Mërgimi i ngadaltë i reve.
Dënimet që vuajta për ty
Herët kur s¢të pash ne sy
Jetët qe pa ty jetova.
Të tjera femra që dashurova
Janë dhe sekretet që s¢të kam thënë
E amanetet që kam lënë
Fëmijet që kurrë nuk më lindën
Epshet që vrava se nuk mu bindën
Ka letra, që për ty i shkrova
Në zarfet që kurre nuk dërgova
E nëse gjithcka përmbys do kthesh
Sekretin më të madh do gjesh
Se e kam fshehur në fund fare.
Po nuk e pe, s¢ke pare gjë fare.
Nxirre mes duarsh në shtrëngim.
K¢të më të shtrenjtin sendin tim.
Balsamin që plagët shëronte,
kur kjo djall jete më kafshonte.
Para fytyrës ngadalë afroje.
Dhe mbylli sytë, pastaj zbuloje.
E kur ngadalë ta kesh zbuluar.
Veç një pasqyrë do gjesh në duar.
Do shohësh veten, reflektim.
Se ishe ti thesari im.

 

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Click Here to See the Profile for eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Shto eliz nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 08:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 137 138 139 140 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 152 153 154 155 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Cfare po beni tani,tani?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen