Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

31 Gusht 2004 ::: 13:28
uragani
I perjashtuar nga forumi


Regjistruar: 08/10/2003
Vendbanimi: UK
Postime: 92
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Deri para pak kohesh femren shqiptare nuk e nderroja me gje ne bote por fatkeqesisht tashme kam nderruar opinion. Te kesh nje histori sot me nje shqiptare do te thote te kesh halle te medha ne kurriz.
Nje shoku im thote:
"Nuk ke ce do hasmin po te kesh nje femer shqiptare per te dashur".
Sa djem te rinje kane ikur per pambuk sepse jane ngaterruar me njeri tjetrin per femrat. Gjithmone u eshte vene faj djemve qe jane gjak nxehte te ashper e te nxituar por pothuajse kurre nuk i kane fajesuar femrat. Jane ato qe me sjelljet e tyre provokojne konflikte dhe nuk po dine si te frenojne veten. Flitet shume per femrat besnike por nga cfare po na degjojne veshet eshte bere per te hedhur syte large.
Te ulesh ne nje bar ne shqiperi do te flirt-osh "syrazhi" me te gjitha femrat e lokalit.
Hajde dhe martohu me shqiptare po deshe......

.... mortjaaaaaaaaaaaaaa........

 

__________________
..nga ferra e vogel del lepuri i madh...

Click Here to See the Profile for uragani Kėrko mesazhe tė tjera nga: uragani Shto uragani nė listėn e injorimit Shto uragani nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2004 ::: 16:51
dodgy
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: angli
Postime: 470
Status: Offline

Modifiko MesazhinUn per vete nuk di gje se cfar behet.
ndoshta ke te drejt!

 

__________________
burri qe esht burr e co taven ne furr e se mer me kurr

Click Here to See the Profile for dodgy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dodgy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dodgy Shto dodgy nė listėn e injorimit Shto dodgy nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2004 ::: 19:17
Klodel
.


Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Postime: 5233
Status: Offline

Modifiko Mesazhinuragani une ty do te te coj me dhl ndonje nga keto vendaset e mia ketu qe t'ja ndiesh lezetin, te punosh si kale gjithe diten nga mengjesi ne darke ta mbash, te ta dredhi jo ne diskoteke po me te gjithe, edhe kur te ndaheni te t'i marre te gjitha token shtepine femijet plus dhe gjysmen e pasurise edhe pse ajo nuk ka investuar asnje qindarke.

ate po do e kishe hak dhe pastaj flisje keshtu.

te huajat i ke vetem te dashura ose vetem bashkeshorte.
shqiptaret i ke motra gra shoqe bashkeshorte dhe mbi te gjitha nuk e kane konceptin qe mbi veten e tyre nuk vene askend.

leqe ka disa tipa qe nuk ja vlen fare t'u japesh shpjegime se nuk ua kap truni.

mortja ty ishalla

 

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Click Here to See the Profile for Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Shto Klodel nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2004 ::: 20:14
amor alucius
Ennology


Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Postime: 7606
Status: Offline

Modifiko MesazhinProvoni e provoni e pastaj serish ne baze ktheheni,histori e njohur kjo gjate 14 vjeteve!

 

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Click Here to See the Profile for amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Shto amor alucius nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2004 ::: 21:38
Shenjtori
Still Angel


Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Postime: 765
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha analistja
shqiptaret i ke motra gra shoqe bashkeshorte dhe mbi te gjitha nuk e kane konceptin qe mbi veten e tyre nuk vene askend.o ana, po une qe kam dhe moter dhe grua dhe shoqe dhe bashkeshorte si tja bej??? Ta provoj nje te huaj......

 

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Click Here to See the Profile for Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit
 
01 Shtator 2004 ::: 01:56
uragani
I perjashtuar nga forumi


Regjistruar: 08/10/2003
Vendbanimi: UK
Postime: 92
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Analistja.......

Une, po te kisha ty te dashur do te trajtoja shume keq.......

Ato te huajat qe ti permende kane nje costo, sic e the edhe vete qe tee marrin femije, shtepi e katandi. Keto shqitaret te tradhetojne per nje xhiro me Benc.

o mortje.....

Nuk po dini cfare kerkoni. Po i beni te gjitha per asgje. Jeni rremuje.

...verrem jua befte (sic jua a ka bere perendia)......

 

__________________
..nga ferra e vogel del lepuri i madh...

Click Here to See the Profile for uragani Kėrko mesazhe tė tjera nga: uragani Shto uragani nė listėn e injorimit Shto uragani nė listėn e monitorimit
 
01 Shtator 2004 ::: 03:31
Endri
Moderator


Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Postime: 1498
Status: Offline

Modifiko MesazhinMos uragan se na ofendove analisten

Uragani te jap njefare te drejte ne kete ane. Deri dje dhe une isha nacionalist i verbuar por me jane neverit disa tipa qe jetojne ne shqiperi sikur po japin shpirt pa nje pike shprese per te ardhmen ne nje shoqeri shume te prapambetur. E di qe s'eshte faji i tyre. Femra shqiptare me te vertet eshte besnike dhe tradicionale asnje se mohon por te lutem mos filloni nga stereotipet per te huajat sic kjo me lart. Nuk eshte aspak e vertet por as e drejte ky gjykim. Ajo varet gjithashtu nga moralet e vete individualit gjithashtu dhe nga cila klas shoqerore e familjare ajo perket.

 
Click Here to See the Profile for Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Shto Endri nė listėn e monitorimit
 
01 Shtator 2004 ::: 10:01
Klodel
.


Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Postime: 5233
Status: Offline

Modifiko Mesazhinshenjo ty ta jap te drejten te provosh te huaj vetem jo kto ktu ku jam una hahahah se e di si thone kush pi ujin e cekes helmohet gjithe jeten

endro un njof vetem ceket dhe shqiptare. kuptohet krahasimin e bej mes kultures ketu dhe kultures sime.

uragan varferia i ka te gjitha por mos kalo ne pergjithesime.
1) ne te dy nuk do shkonim si tipa se do rrifeshim gjith diten hahahah
apo nuk kam marre ca mesime kickboxing

 

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Click Here to See the Profile for Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Shto Klodel nė listėn e monitorimit
 
01 Shtator 2004 ::: 13:17
dancenation
Only in girl's searching


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Diku ketu ne pogradec
Postime: 85
Status: Offline

Modifiko Mesazhinshqiptare mor vella.

ne itali megjithse te martuara 80% e grave shkojne me te tjere.

 

__________________
Qejfi paguhet

Click Here to See the Profile for dancenation Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dancenation (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė dancenation't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: dancenation Shto dancenation nė listėn e injorimit Shto dancenation nė listėn e monitorimit
 
01 Shtator 2004 ::: 18:19
badgirl
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 23/08/2004
Vendbanimi: askund & gjithandej
Postime: 54
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Unhappy varet nga karakteri jo nga nenshtetesia apo jo???

Me vjen keq qe degjoj gjera te tilla ato qe jane k.....a jane ama s'mund te futen gjithe ne nje thes apo jo? ne fud te fundit ka me shume te mira , te pakten keshtu mendoj une.....
Ketu ku jetoj une ka nga te gjitha llojet dhe kur vjen puna (ashtu sic tha edhe amor ) shqiptare pasi i kane provuar te gjitha martohen me shqiptare


Ajo qe ka per ta dredhur do ta dredhe ....
mos na pergjithesoni keshtu se ne fund te fundit baballaret tane s'jane budallenj....

Respect

 

__________________
... just pay it forward

Click Here to See the Profile for badgirl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me badgirl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: badgirl Shto badgirl nė listėn e injorimit Shto badgirl nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 07:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen