THe_AnSwEr
unknown
Regjistruar: 08/06/2003
Vendbanimi: California
Mesazhe: 681
|
Fituesit e fazes se dyte te llotarise amerikane
Tirana
1. Eltion Bajram Vranga, Rr" Bajram Curri", P.26,ap 19
2. Miri Llangas, Rr "Qemal Stafa", P.161/1, sk.2, ap 27
3. Elton Vladimir Gjikdhima, Rr "Gjon Buzuku", P.27, ap8
4. Gjireta Fiqiri Sulaj, Rr "3 vellezerit Kondi", banese private
5. Eriselda Daci, Besim Uksi, Rr"Qemal Stafa", P.592, shk4, ap 64
6. Zafir Xhemil Mekolli, Unaza e Re, Rr"teodor Keko"
7. Elidon Gruda, Rr " M Keta", P.2, shk 1, Ap 11
8. Qemal Cara, Rr " Mine Peza", P.222/1, shk1 ap1
9. Besim Rustem Ahmetaj, Rr " S. Brahja", Sauk
10. Suela Tartarja, Rr "Ll. Bonata", P 155, shk1 , ap20
11. Pranvera Hasanaj, nj, B5, rr "Elezi, P.9, ap3
12. Ada Dyrmyshi, Rr "Mihal Grameno", nr.104
13. Brunilda Zoto, Rr"Naim Frasheri", nr 13
14. Erblina Kercishta, Rr "Sh. Peza", P.45
15. Maksim Qeno, Rr"F.Xhajko", P59/8, shk3, ap51
16. Majlinda Halilaj, Rr "M Arrani", P 7-katesh, shk2, ap 2
17. Elvira Arakea, Rr "Komuna e Parisit", Kulla Aeai kati 8
18. Erjon Murrja, Rr "Budi", P72, shk1, ap 14
19. Jollanda Mitllari, Rr " 3 Vellezerit Kondi",
20. Ramadan Fetollari, Muharrem Fetollari, Selite e Vogel prane centralit
21. Erlin Zylyftari, Rr " 4 Deshmoret", prane gjimnazit Partizani
22. Haban Caku, Rr " F. trenova", P 211/3
23. Brunilda Melanoshi, Rr "A Demi", P 210, shk 6, ap 45
24. Klodiana Toska, Rr " J. Dalliu", nr 82
25. Vladete Demaliaj, selite e Vogel,
26. Eriola Haxhi Hyka, Fusha e Aviaocionit, P.9, ap3
27. Zamir Reca, Rr "A. Demi", P,137, shk1, ap7
28. Ervin Elezi, Rr " R Shijaku", pallati me ngjyra kati 6
29. Besnik Alliu, Bul.50 Vjetori, p.3, shk3 ap 24
30. Edison Selimi, adas shpk, Pallati i Kultures
31. Jagert Dyrmishi, Rr "Kongresi I Manastirit", P57, shk1, ap12
32. Elvis Golja, Leonora Golja, Banka Amerikane, Rr "I Qemali", nr 27
33. Sonila Bruho, Rr "N. Aurani, P 44
34. Arion Allanani
35. Eriselda Mellani, Rr "Karl Gega", p22/1, shk, 1, ap4
36. Pjeter Margjini, Rr. Dibres siper spitalit
37. Denisa Daka, Rr " M. Tutulan", p23, shk3, ap8
38. Oltona Lane, Rr, Qemal Stafa, P11, ap17
39. Ylli Tahiraj, Rr"M. Gjollesha", p.85
40. Florjan Tahir Baci, Rr e Dibres, p.10,sk1, ap6
41. Albert Kondi, Rr "M. Tutulani", building Melrose
42. Besim Djaloshi,Rr. Qelqit, Kombinat
43. Vladimir Lanaj, Rr " T. Tonini", p4/2,
44. Anita Sheplo, Rr " G. Heba", p45/1, shk 1, ap 13.
Berat
1. Kastriot Enver Veliaj, Lagjia "30 Vjetori", rr. Bar "Rati"
2. Gjergji Gjogu, Lagjia "30 Vjetori", P51, ap 7
3. Gentian Lako, lagjia "10 Korriku"
4. Enaida Ajet Tabaku, Starove
5. Sybi Teta Hoxha, lagjia "jani Vruho", p.170
6. Jonida Bushi, (Kutolli),
7. Taulant Gezim Kuci, Dorobanik
8. Margarita Petrit Koleri, shtepi private
9. Manjola Kozma Qypi, Lapardha
Burrel
1. Astrit Pasha, Lagjia " P. budi", rruga e gjykates, P 20
2. Ledia Cupi, Lagjia e Re
Shkoder
1. Alma Jakupi. Lagjia Guerrile,, rr "shkollaj", nr 15
2. Gezim Kullolli, Lagjia Malimani, Rs Halili, nr 59
3. Ervis Shimaj, Lagjia Perash, rruga "Alqi Kondi"
Gjirokaster
1. Vera Banushi, Lagjia 18 shtatori, pall 23
Lac (Kurbin)
2. Donika Guna, Lagjia nr 3, pall 81
Lushnje
3. Mariza Aliu, Lagjia "kongresi i Lushnjes"
4. Lindita Muco, Lahjia Kongresi", p 33
5. Alfred Gjoni Divjake
Bulqize
1. Mirdash Myrtezaj, lagjia Minatori
Elbasan
2. Helidon Niko Gremi, Lagjia "5 Maj", rr 28 Nentori"
3. Igli Haxhi, Lagjia Vullneti, pall 654, ap 9
4. Adile Novaku, Lagjia nr 2. pall 51,
5. Anila Llupa, Lagjia "5 Maj", nr 36
Pogradec
1. Ylli leka, lagjia4, rr "gani Homcani"
2. Ilir Laraku, Lagjia 1, Ish divizioni, zona industriale
3. Dhurata Malellari Lagjia3,
4. Ervin Shuhi, Qershize Cerrave.
5. Roland Kolaci,, lagjia1, pall 26, rr "Reshit Collaku"
6. Suela xhemollari, Geshtenjas
7. Elona Capo Lagjia1, Rruga "Kajo Karfili"
8. Klajdi Topalli , memelisht
9. Namik, Aliskolli, Lagjia2, Pall 54, Rruga Kajo Karafili"
10. Aurel Poska, Lagjia 1
11. Etleva Nora Demeli.Lagjia 1
12. Dritan Isufi, Lagjia 2 , rr. "Rinia"
13. Jonida Llongari, Lagjia 2, rr "eshit Collaku"
14. Marjana Norili Geshtenjas
15. Lindita lagjia5, rr "Gani Buha, pall 139
16. Erjon Operaku
17. Jonila Mato, Lagjia2, qendra Kapri
18. Andi Lias, Remeny
19. Nuri Keka, Lagjia3, rr "reshit Collaku
20. Majlinda Bulli, Lagjia4, rr "kajo Karafili"
21. Teki Collani, lagji 2, pall 151 rruga Rinia
22. Ilir Kllamallani, Lagjia1, Rruga e Drilonit
Durres
1. Arjona Laci, Fshati Sukth Katund
2. Marenglen Met Hoxha, L.18, rr "A Goga"
3. Besim Meci, Lagjia 13, rrota e Kuqe
4. Miranda Ibrahim Hasa, Lagjia 8, Rr " A.Goga",
5. Fatbardh Gjyrtyja, Lagjia 14, Rr B Tusho
Librazhd
1. Brunilda Bashkim Hysa, Lagjia 2, Ish Konvikti
2. Mihallaq Gjeorgji Biceaj, lagjia 1, shtepi private
3. Denis Niko Stefani, lagjia "llukan Prifti", Kucove
Prrenjas
1. Sami Njari Mekaj, Lagjia 1 Pall 46
Ballsh, Mallakaster
2. Jondia Enver Nuhaj, Lagjia 5 Shkurti
Lezhe
3. Kujtim Nutaj, Lagjia Beselidhja
4. Alido Kola, Zejmen
Permet
1. Erion Peci, lagjia 1, nr 46 banesa 4 Kelcyre
Fushe Kruje
2. Aida Fatmir. Minxalt, Lagjia "Kastrioti"
3. Haxhi Koraj. Anameras
Diber
1. Nexhmie Trupja. Staravec
Patos
2. Fatmiara Alliaj, Dukas
3. Lulezime Pashaj, lagjia Naftetari
Vlore
1. Lindita Konomi Narte
2. Qereime Sejdikaj, lagjia 1 Maj, nr 81
3. Sali Malaj, lagjia "Isa Boletini"
4. Arsen Memiaj, tre vellezer
5. Aliaj ,musa, Eglantina, Brataj Vlore
6. Besmir Gacaj, Lagjia "isa Boletini",
Malsi e Madhe
1. Arian Lilaj,
Devoll Bilisht
2. Besmir Cenolli, Menkulas
3. Olsa Astrit Haxhi
4. Ilir Mynyr Zyrvjaku
Tropoje
1. Zenel Toskaj, Margegaj
Fier
1. Arian Kondakciu , Lagjia 8 Shkurti
2. Sonila rredhi, Komuna Sharrez
3. Fatmir Kumaraku, Lagjia "K e Pezes",
4. Rudina Jaupaj, Afrimi i ri
5. Enkeljeda Lipe
6. Kristaq Goga
7. Lagjia "liri"
8. Rajmonda Tako, Lagjia sheq i vogel
9. Bledar Thoma Olldashi Lagjia Katsrioti
10. Vlollca Gjini, Lagjia 8 Shkurti
11. Kastriot Begaj lagjia 28 nentori
12. Alfred Seferi, Lagjia "1 Maj"
13. Lilian Sota, Lagjia Kastrioti
14. Elton Cuko,sheq I Vogel
Korce
1. Enida Madhi bulevardi Fan Noli,,lagjia5 p.26
2. Marsel Toska, Lagjialagjia18, rr "P.Shomo"
3. Etleva Nasta rruga Eleni Gjika
4. Alma Iljas lagjia16, pallati i ri behar Lengu
5. Durim Pashallari, Symis
6. Elda Grezdoni, Gorice e Madhe
7. Alketa Doci, Rruga Dhimiter Danasi, pallati i ri
8. Gerti, Taushllani, rruga "Ismail Qemali"
9. Erjon Tashti, Vreshtas
10. Esmeralda stavro, Lagjia13
11. Tikela Potka, bulgarev
12. Hilmie Laushi, Rruga Mujo Ulqinaku"
13. Lida Theodhoras, lagjia 12
14. Helidon Veizi
15. Ramine Shyti, lagjia 7, Rruga "naim Rexhepi"
16. Athina Lera, lagjia 14 "partizani"
17. Albina Pilinci,
18. Valbona Hygolli Maliq
Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar
|