Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ditet e fundit te qendrimit te psikonoves ne forum po afrojne
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Ditet e fundit te qendrimit te psikonoves ne forum po afrojne

Kam marre nje vendim qe do te largohem nga forumi prandaj e hapa kete teme tju them mirupafshim!

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2006 20:22
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

aq shpejt na e pive lengun xhanem? megjithese ky forumi eshte ta marresh me leng se mishi ka mbaruar :o
po nga do vec a nuku na thua? ne ndonje forum tjeter?

te fala kush te piesi, adios atehere e ja po te percjell dhe me nje te qeshur

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2006 20:29
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Re: Ditet e fundit te qendrimit te psikonoves ne forum po afrojne

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
Kam marre nje vendim qe do te largohem nga forumi prandaj e hapa kete teme tju them mirupafshim!



DIEU...itesh sa kisha vendos me lan internetin..kur aup aty...mxunen syte kete skandaloz temet.....po pse psikonova?pse?...
nuk po me ben as dora dhe as zemra me te than..."Lamtumir"...gjithsesi...kjo eshte zgjidhja jote...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2006 12:39
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Mireseerdhe se pari ......... you will be back soon. It's all about addiction.
Te gjithe kritikojne, shajne, merziten, largohen, vijne, ikin dhe kthehen serish me te njejtin emer ose me emra te ndryshem, but they are all around. As far as you start the forum, is hard to end and the best thing, is to remain enigme, pa takuar njeri, se takimi prish shume menyren e shprehjes tende ne forum.

Besoj se brenga jote u zbut gjithesesi nepermjet forumit.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2006 12:52
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

Eh pse:

1.Dikush ne forum me njeh dhe kam frike se do me nxjerri identitetin.
2.Po formoj serisht grupin tim keshtu me duhet me shume kohe per te qe te mund te mare pjese te Top Fest ket vit.
3.Kam njohur nje vajze greke dhe duhet me msu i cik greqishten se ajo vdiska per mu.
4.Para se te futesha ketu ne forum kam qene jo mire nga nervat se me vdiq nje kushuri qe e doja shume dhe prandaj u futa, tani jam mire.

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2006 20:30
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
Eh pse:

1.Dikush ne forum me njeh dhe kam frike se do me nxjerri identitetin.
2.Po formoj serisht grupin tim keshtu me duhet me shume kohe per te qe te mund te mare pjese te Top Fest ket vit.
3.Kam njohur nje vajze greke dhe duhet me msu i cik greqishten se ajo vdiska per mu.
4.Para se te futesha ketu ne forum kam qene jo mire nga nervat se me vdiq nje kushuri qe e doja shume dhe prandaj u futa, tani jam mire.




1.s'esht arsye bindese kjo
2.suksese me gr...po...s'po di iktu mxune ngusht
3.eheeeeeeee......don zhuan
4.me vjen keq x kushuririn tat,,,,por ,,,jeta vazhdon....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2006 00:10
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
Eh pse:

1.Dikush ne forum me njeh dhe kam frike se do me nxjerri identitetin.
2.Po formoj serisht grupin tim keshtu me duhet me shume kohe per te qe te mund te mare pjese te Top Fest ket vit.
3.Kam njohur nje vajze greke dhe duhet me msu i cik greqishten se ajo vdiska per mu.
4.Para se te futesha ketu ne forum kam qene jo mire nga nervat se me vdiq nje kushuri qe e doja shume dhe prandaj u futa, tani jam mire.





naqe shiqohet se e ke "vendos"me ik....s'po te thom gja ...prej ktyne arsyeve vetm nja 2 me binden....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2006 00:13
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

po ti mor plako nuk erdhe akoma ene dashke me ik mire ti e di por sic te tha katilesha ato nuk jane arsye bindese mgjt ti e di vet..gjithe te mirat....

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2006 16:53
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Kush ishte Psikonova, s`e ja kam idene fare?!

Tu prifte mbare ngado qe te vesh.

Lamtumire.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2006 16:59
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

.........

gangoo....psikonova ka qene nje tip sh..interesant....i heshtur......i kuptueshem...........une kam biseduar me gjate me te ...dhe ishte .....djal flori.....por ja qe iku dhe nuk po begenis me hi ma ne forum...nejse.....



psikonova...kalosh mire.....dhe suksese ne rrugen tende....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2006 17:04
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ditet e fundit te qendrimit te psikonoves ne forum po afrojne

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.