Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Puna
A I THYENI DOT TABELAT?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
MERRNI FRENAT NE DORE. 3 75.00%
JETONI PA TABELAT E VJETRA QE NJIHNIT DERI TANI. 1 25.00%
Gjithsej: 4 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 9 Nëntor 2006, ora 15:17  (30 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
artanhatija
Anetar i ri

Regjistruar: 09/10/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 20

Puna

puna eshte paaftesia e papunesise.

me keto mendime u zgjova pa pritur nje mengjes dhe e kuptova se kishte ardhur koha per rrevolucion. O shoke THYEJINI ATO TABELAT E VJETRA qe i mbajne njerezit( injorante) . Une qe ju shkruaj kam 5 vjet qe i kam thyer te gjitha tabelat e vjetra si MOS BEJ KETE, MOS BEJ ATE ,MOS, MOS ,MOS E MOS . BOLL . A JENI TE AFTE APO JO?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2006 21:12
artanhatija nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė artanhatija Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me artanhatija (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: artanhatija Shto artanhatija nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto artanhatija nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
artanhatija
Anetar i ri

Regjistruar: 09/10/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 20

Smile

ok

OK e kuptova qe ketu asnjeri nuk me kuptoi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2006 21:47
artanhatija nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė artanhatija Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me artanhatija (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: artanhatija Shto artanhatija nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto artanhatija nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Po ti dreqi e mori pije nje kafe , haje dhe nje kafshate buke , dhe pastaj ulu te meremi vesh ! U cove direkt nga gjumi dhe ja mbeshtolle pc punen e punes dhe paaftesis , lexo firmen time dhe je xham fare

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2006 10:02
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
artanhatija
Anetar i ri

Regjistruar: 09/10/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 20

Smile

xxx

Tema ime ne thelb do te thote se sa te afte ose te pa afte jeni per te punuar, ose me mire

A RRI DOT PA PUNUAR MOR VELLA,

 JA DEL DOT PA PUNUAR?

 JE I AFTE TE RRISH PA PUNUAR?

 une jam i afte te rri pa pune

Qenke i pa afte d.m.th. qe te rrish pa pune.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2006 12:08
artanhatija nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė artanhatija Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me artanhatija (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: artanhatija Shto artanhatija nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto artanhatija nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Rri tu befsha se i paske te thella ti dhe nuk kam henger as mengjes !

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2006 14:48
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Dikur kam punuar por tani nuk punoj me.Me thene te drejten se si me duket se isha mesuar me pune por po ambjentohem dhe keshtu.Mire eshte jo keq......

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2006 16:57
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

po rrihet dhe pa pune ore    un kam nja  7 muaj  qe shkoj ne pune vetem  1 ore e  1/2 ne  dark..   dhe pjesa tjeter,  flej gjum,  dal etc etc... kalohet  aq bukur sa  se ke iden... jam  shendosh jam ber gjith ky :p..  sna mungon gje.. njelloj eshte  si me pune si pa pune :p:p:p

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2006 16:58
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mic-Sokoli
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 28/11/2006
Vendbanimi: Planeti, Toke
Mesazhe: 30

Stop revolucionit

Eshte e vertete qe shume tabela duhet te thyhen me perjashtim te asaj te Naimit "Pune dite e pune nate qe te hame buken thate", dhe asaj: "puna eshte nder e cfaredolloj tipi qofte ajo".

__________________
Le te jemi zoter te vetvetes tone

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2006 18:37
Mic-Sokoli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mic-Sokoli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mic-Sokoli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mic-Sokoli Shto Mic-Sokoli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mic-Sokoli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

kam kaluar 10 vjet pa pune, por ama ajo qe kam bere per jetesen asht ma e rende se puna per disa tipa. poker. tani qe punoj jeta eshte shume e kollajt dhe boring. une e fillova punen vech tja baj qejfin familjes, po me perpara kisha shume me shume lek kur lozja poker. tani qe po punoj jeta me duket shume e ngadalshme. ma merr mendja se do shkoj prap tek ai profesioni im. jeta duket shume e gjate kur punon njeriu, boring. edhe e kam punen shume te mire!! forget this!!ha ha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2008 22:11
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Re: xxx

Citim:
Po citoj ato që tha artanhatija
Tema ime ne thelb do te thote se sa te afte ose te pa afte jeni per te punuar, ose me mire

A RRI DOT PA PUNUAR MOR VELLA,

 JA DEL DOT PA PUNUAR?

 JE I AFTE TE RRISH PA PUNUAR?

 une jam i afte te rri pa pune

Qenke i pa afte d.m.th. qe te rrish pa pune.



Kam ndenjur vetem 2 vjet pa pune ,kur kam qene shtatzane dhe pas lindjes se djalit .Me kot s'me eshte dukur vetja.Nuk e di por jeta e shtepiakes nuk me pelqen me duket me e lodhshme sepse punon 24 ore dhe nuk ja shikon vleren punes..Dukesh sikur je e harruar nga bota dhe e padobishme ,parazite dhe e le veten shume pas dore.Pushimi ka lezet 1-2 dite me shume kthehet ne dicka monotone.Per ju meshkujt eshte me kollaj se fundja ju nuk merreni me punet e shtepise apo rritjen e femijeve .Jeni me te lire se ne femrat kur vjen puna per tu argetuar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2008 23:10
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Puna

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.