Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > Pjese te preferuara nga filma te preferuar
Gjithsej 44 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
sa pjese filmash kam mi ... po si ka jutubi me cmenen....

unepelqej cdo lloj muzike po pati i cik oriantale in it mprek ntela ...kam fillu me dyshu i kam thon asja ... me ke mke bo lol...ka kalu noj arab anej kot...lol jk

sa per ate shemtine sjam xheloze ive had mbremje romantike me madheshtore se ai propozim ,, sdi cte imagjinoj per propozal hahahhaha...
p.s e di bletushe si mje kurioze .... mbremja ime ishte aka.. kate and leopold .. kinda date te taraca .. po way fancier ...



Aman mi goc! T'gjith per perkthim keni nevoj ktu! :p
S'ma shujte mir at' kuriozitetin. Te pj me e bukur m'fute zhurmus!
Arabt thash se i kishe harru... se ca sboni vaki dje... mduket ke hup sh gjona. Sot qetsi si mbas shterngats.
Vallaj, asigjo skum gjet nga ato q m'pelqejn tamam, tamam...!
Duhet me prish i cik cilesine, kam hall!
A jam frymzimless un, s'e di!
Rrezik fus noi cartoon!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 16:29
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

dhe une kisha me postu sa pjese fantastike si ka jutubi...ka vec permbledhje filmash .....
pranaj mi nuk shkruj per arabin ... edhe i kam thon njonit ne forum arabi di shqipen me mire se ne....po prit kur te dali......doli valuta lol.....jam happy se mdolen fjalet ...si jam per te tjeret fallxhore e modhe e papame....per vete sdi asigjo ...lol

ti shif Kate and leopold mbremjen ne tarace.. ne meno per mu ... i ndryshim ka mromja ime o cik fancier.....megjithse mpelqe thjeshtsia.. burri mi bo gjonat over the top...i must be worth it lol

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 16:47
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

doja me sjell pjesen e parafundit te Blood Diomond....dying scene of dicaprio ... ca view fantastike...sdu me vdek ndryshe si ai tvdes jam happy...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 16:52
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
dhe une kisha me postu sa pjese fantastike si ka jutubi...ka vec permbledhje filmash .....
pranaj mi nuk shkruj per arabin ... edhe i kam thon njonit ne forum arabi di shqipen me mire se ne....po prit kur te dali......doli valuta lol.....jam happy se mdolen fjalet ...si jam per te tjeret fallxhore e modhe e papame....per vete sdi asigjo ...lol

ti shif Kate and leopold mbremjen ne tarace.. ne meno per mu ... i ndryshim ka mromja ime o cik fancier.....megjithse mpelqe thjeshtsia.. burri mi bo gjonat over the top...i must be worth it lol



Paskam fryk me t'dhon filxhanin.
Kasandra u dashke me u qujt ti!
Kurse ne tu i qa hallin jarabit, ta ndijmoshim me paterica se s'ia dilte dot me llafe.. Nje here thash mos ish caji qe i qerroi gurmazin!

Para se me fjet paskam c'a me menu... kate & leopold. Ene do m'ze gjumi tu qajt...nga zilia! :p

Aman sill noi trailer, u pa puna!
Tham se po na mbante me hater u tub-i, po ku ka me hater sot!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 17:18
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Carpe diem!

Seize the day... cause we are food for worms!


Dead Poets Society
Aman, si s'me qelloi nje presor kshu mua!
Po e ve para Leos tat, se s'ia var njeri ketij pastaj!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 17:33
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

MATCH POINT

Did anyone ever tell u.. u play a very agresive game?


A thu?!...


Shije me te hidhur se m ka lene ky film... po ia vle, ia vle!

Kush do te thelloje me sh njohurite...
http://www.forumihorizont.com/showt...7831#post327831

__________________
. . due gocce di chanel

Modifikuar nga bleta punetore datė 01/06/2007 ora 05:01

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 04:39
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

http://youtube.com/watch?v=SHdFHuxz...related&search=

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 07:59
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Smile

Faleminderit per bekimin e engjejve, eliz!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 14:10
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Te lutem! Me behet qefi qe te pelqeu.Qofsh dhe ti bekuar me nje engjell/ushe ne toke
Tani po ve nje pjese pa te cilen as do i isha afruar temes.Eshte pjesa me e dashur per mua i filmit me te dashur.


http://www.youtube.com/watch?v=rNKr...related&search=

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2007 10:18
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Smile

The Notebook, per ju nga eliz!

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
Tani po ve nje pjese pa te cilen as do i isha afruar temes.Eshte pjesa me e dashur per mua i filmit me te dashur.
http://www.youtube.com/watcv=rNKrCu...related&search=



Why didn't you write me?


E vura ne kornize, tamam per galeri...

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2007 14:23
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 44 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > Pjese te preferuara nga filma te preferuar

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.