Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Humor politik
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Re: Zotrinjte :p

Citim:
Po citoj ato që tha Petter
.....


hahahaaa kjo qe shume e forte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 23:14
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re politikanet kosovare.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 68 herė.

Politikanet Kosovare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 23:15
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Lajmerim...

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re slide1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 62 herė.

Te nderuar shqiptar...

Une kryeministi i Shqiperise sot vendosa te pres kete bankonote per popillin te dashur i cili me votoi dhe kete raund zgjedhjesh, nuk e prisja te fitoja dhe ju me dhate perseri mundesine te jem kryeministri juaj per 4 vjet akoma...

Nejse bera kete prerje leku te ri e cila kushton vetem 500 leke te reja dhe ka vleren e 1000 ne zonat ku une fitova, ndersa ne zonat qe humba ka vleren qe shkruan persiper...
Nga ana e pasme e lekut sic shikoni kam vene nje gomar i cili nuk perfaqson Edin jo, por e kam vene per te perfaqesuar jeshil-llikun qe do kete shqiperia keto vite,( e prisha ate fjalen e urte popullore qe thote' prit gomar te mbije bar' e solla edhe gomarin edhe barin
Uroj prishje sa me te rrehatshme...

Dhe meqe mu dha rasti kam bere nje poezi te shkurter e cila ka titullin 'Pantallonat'

 

Leke o leke

mire qe kemi pantallona veshur e jo breke,

pantallona me xhepa plot

ku fusim cfare do lloje bankonote,

hoqa Skenderbeun dhe vura foton qe takon

jo per gje Skenderbe por ty askush nuk te voton,

po me qesh shpirti po me qesh zemra

me eshte djersitur sqetulla dhe themra,

liri demkraci o popull me kete te riun leke

mos blini pantallona si une por breke....

FLM shume...

 

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 12:20
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Ky eshte lajmi i sotem nga Gazeta Shqiptare (100% e vertete)

Qeveria zgjat leter bosh, parlamenti ve firmen.

Në datën 23 prill 2009, Kuvendi ka miratuar rritjen me 15 për qind të çmimit të energjisë elektrike duke filluar nga data 1 janar 2010. Por deputetet qe votuan nuk e dinin per çfare po votonin.

"Gazeta Shqiptare" zbulon sot se në projektligjin e propozuar nga qeveria kanë qenë të bashkëngjitura edhe anekset e kontratës ku përcaktoheshin tarifat e reja.

Por ligjvënësve iu është fshehur ky fakt nga ekzekutivi sepse të gjitha anekset e kontratës së privatizimit të OSSH-së nga kompania çeke kanë vajtur të bardha (bosh) në Kuvend. Megjithate kuvendi e ka votuar pa bere fjale.

Parlamenti nuk është autoriteti që vendos për rritjen e çmimit të energjisë elektrike. Kete e vendosin institucionet në varësi të tij, psh Enti Rregullator. Por kjo nuk e ka ndaluar te miratoje shitjen e kompanise se shperndarjes elektrike, dhe njekohesisht rritjen e çmimit te energjise. Dhe i ka miratuar pa lexuar çfare shkruhet ne to.


Ne pritje qe prijesi ti zgjase ndonje flete tjeter bosh, ju urojme 15% me fort Gezuar Vitin e Ri

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Dhjetor 2009 15:35
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

e forte kjo

nga te gjitha e me e verteta eshte ajo fotoja me koken e Sales ne supet e gjithe kabinetit pasi si e dime te gjithe tanime eshte ai i vetmi ne krye te te gjithave

UNE-UNE-UNE............................................................

QEVERIA IME..............................................................

SHQIPERIA IME........................................................

POPULLI IM...............................................................

LIRIA IME.....................................................................

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2009 14:28
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
An_Al
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 26/11/2009
Vendbanimi: Usa
Mesazhe: 93

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 13639_171438383188_715323188_2808810_6119266_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 41 herė.

...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2009 14:53
An_Al nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė An_Al Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me An_Al (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: An_Al Shto An_Al nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto An_Al nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Anės Lumenjve

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re permbytje.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 36 herė.

Dhe një zë vëngon nga lumi,
Më buçet, më zgjon nga gjumi,
Se mileti po gatitet,
Se tirani lebetitet,
Se pëlcet, kërcet furtuna,
Fryhet Vjosa, derdhet Buna,
Skuqet Semani dhe Drini,
Dridhet Beu dhe zengjini,
Se pas vdekjes ndriti jeta,
Dhe kudo gjëmon trumbeta:
Ngrehuni dhe bjeruni,
Korrini dhe shtypini,
Katundar' e punëtorë,
Që nga Shkodra gjer në Vlorë!


Ky ilaç e ky kushtrim
Më bën djal' e më bën trim,
Më jep forc' e më jep shpresë,
Anës Elbë-s, anës Spree-së.
Se pas dimrit vjen një verë
Që do kthehemi një herë
Pranë vatrës, pranë punës,
Anës Vjosës, anës Bunës.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2010 13:06
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 6caqohivecaulxt78canur70wcakw7btwca8l7rz5cadu81c4caieoinbcaqo343icaqbu4nqcaa293jycakxofr7ca36232nca3
Ky file ėshtė shkarkuar 7 herė.

Me ka ardhur nje kolleksion fotosh nga Shqiperia 2009 ,,, nje nder fotot eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2010 13:22
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re smo.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 32 herė.

Smo kjo ishte foto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2010 13:28
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Smo kjo ishte foto.


lol
ke te drejte nuk e di pse dolii keshtu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2010 13:30
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Humor politik

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.