Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > SHQIPERIA SOT
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Citim:
Po citoj ato qļæ½ tha Piktor
Shkodra nuk ka pse te ngelet hatri se nuk kam asgje personale me ty e askend ne kete bote. Ne fakt sugjerova qe klikimet nga YT ti beje ne nje teme me vete, pasi duke e ditur mire se Yt ka aq shume video. Me kete rast me lejo qe edhe te pergezoj per faktin se me keto video ke sjelle materiale te dobishme qe ja vlen edhe te diskutojme mbi to.
Qe te me kuptosh sa me drejt, kur shkruaj, shkruaj per kenaqesi dhe mundohem te jap argumentimet e mia ashtu sikurse ti te tuat dhe te tjeret te vetat. Kjo sjell debat por sjell edhe vlera pse jo edhe njohuri perderisa i permbahemi nje etike qe nuk shkon ne ofendim.
Per mua kjo eshte gjeja me e bukur ne bote dhe vlera e vertete e demokracise.
Ashtu sikurse te thashe dhe mesiper e perseris se eshte kenaqesi te lexosh dhe te debatosh me ty, pavarsisht pikepamjeve dhe ideve qe kemi.



faktikisht zotni arrita te gjej pak vend ketu dhe ndihem mire sepse une kam 7vjet ne forumin shkodraonline ku atje kam debatu e deri arrit me u taku n shkoder me keto pjestar,te cilet une vertet nuk i konsideroj vetem virtualitet...sepse shumica hyjn e te marrin per injorant.ato minuta qe japim ktu kena ka me i zhfrytzu, ne kaffe, kazino,gjiro me makin , hamburger e ctr...por per mu sa her them sdo hyj e po ja sa hapi msn, ka email plot nga ky forum ku i cili detyrimisht hyn edhe pa dashje ...e n lidhje me forumin ne shkoder jam largu se atje asht forum lokalist ku normal askujt si pelqen te shajm e kritikojm te metat tona edhe s e i dime...e kjo me mua filloi te konsiderohej deri si anti shqiptar hahhahahaha dmth:duhe tpranu e verteta e hidhun ahstu si ahst e jo te thom jo kur verteta del kunderta.neser mundesh te hapesh nje tem n lidhje me shkodren ku mua nuk me pelqen por te siguroj se komenti im do je ti sincert ashtu si do jet permbajtja...flm!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2012 20:50
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

shqiperia sot mos zt ma qrg pa pare pa pun lum kush a largu e mjer kush a aty

zot i malli sinqerisht moj ne at vend sbahet mir kurr po mendoja ste merr malli me shku me siju

doja ose mu lut ose kisha si tip propozimi me shku me kalu ca kohe ne shqipe ,e kerkes te aprovume kjo
nje her mendova ok
serish kthehesh kkur mendon te nxehtin pa elektrik pa airkondicionum e tjera tjerathu jo
po meedel perhundesh
jemi msu keq si duket ,nje her i msumstemerr malli te rijetosh ca kejetu
kshu po thoja shqipja jon von behet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2012 01:09
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Traditat moj. Keshtu ja ka qefi shelgut, traditat e shqiperise se mesme.

dylan do me ndihmosh apo jo se kjo AD ma ka me te futme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2012 17:41
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > SHQIPERIA SOT

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.