Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Cfare eshte jeta? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bepi
Anetar i ri

Regjistruar: 26/10/2003
Vendbanimi: france
Mesazhe: 28

jete moj jete

Jet moj qen o qen me qime o jeta ime.

hahahahahah!

__________________
shkodra zemra jeme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2003 20:16
bepi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bepi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bepi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bepi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bepi Shto bepi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bepi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

Citim:
Po citoj ato që tha BUCS
Cfare eshte jeta?


NJe rruge me kthesa,nga marteniteti deri ne varreza...:p

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2004 22:14
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Jeta eshte per te vdekur, dhe vdekja eshte per te lindur...Ups.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2004 22:28
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Unhappy

pershendetje !

C'fare eshte jeta , gjithmone kam dashur ti jap pergjigje nje pyetje retorike te tille por asnjeher skam mundur te gjej ate te sakten ...me pelqen shume komenti i Bucs (megjithese me merita te vjedhme :p ) hahhah lool
por ne fund te fundit per mendimin tim eshte nje Enderr e trishtuar edhe gezohemi qe ishte nje enderr , por edhe na vjen shume keq kur mbaron (per momentin te pakten keshtu ndihem , spo mar vesh edhe une ca thme e ka fajin plloshtani :p na ngjiti semundjen e filozofise pa kuptim :p:p:p

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2004 04:31
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Wink

P.s Bela ç'ke moj engjellushe e bukur, qe me je qepur mua si kanderr, nuk kam zbuluar mesime librore lal per filozofine, te pakten ti e di per kete se une ia kepus kot fare nejse ti bela jeta eshte nje lule qe kerkon here shi e here diell...

Pershendetje bela e bukur, te kam xhan yllo
bye bye plloshtani

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2004 22:01
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Citim:
Po citoj ato që tha plloshtani
P.s Bela ç'ke moj engjellushe e bukur, qe me je qepur mua si kanderr, nuk kam zbuluar mesime librore lal per filozofine, te pakten ti e di per kete se une ia kepus kot fare nejse ti bela jeta eshte nje lule qe kerkon here shi e here diell...

Pershendetje bela e bukur, te kam xhan yllo
bye bye plloshtani




hahahahhahha shyqyr thuaj qe spo ma merr per ters ti e te merzitesh me mua .....:p:p:p
ps..edhe une te kam xhan .. bela mistrece:p

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2004 19:28
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Thumbs down

Citim:
Po citoj ato që tha BELA E BUKUR



hahahahhahha shyqyr thuaj qe spo ma merr per ters ti e te merzitesh me mua .....:p:p:p
ps..edhe une te kam xhan .. bela mistrece:p



Ç'e thote tani Bela "mistrece"???!!! Po pra, une ty asnjehere nuk te marr mendjen per te keq sepse ti je nje yll gjigand qe ndricon qiellin e plloshtanit me spekter te bukur...., e perse te merzitem me Belen ?!!...Po une me ty, Bela gjithnje gjej prehje dhe caste te bukura ne jeten romantike, eshte mekat te merzitesh me Belen "mistrece"...E pra ...

E lexuat cfare eshte jeta, jeta na ka dhuruar nje leter te madhe, ku ajo duhet te mbushet me ngjyra te bukura nga ne, dhe te testojme veten ne ate leter...........

P.s Bela kur te lexoj shkrimet, sec me hipin do ndjenja te bukura ne shpirt sa qe nuk kam force t'i qetesoj, madje do dridhje shpirterore, qe as zoti nuk m'i sheron dot...muahhh bela e bukur...

Me respekt Plloshtani

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2004 21:56
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Plloshtani,

fshihu tani se po erdhi Rokja do te te japi ca mesime mbi jeten qe s`ke per ti harruar :p .

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2004 03:15
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Eliz, po pse te fshihet? Plloshta e ka mare jeten me plot gezime cdo gje qe shkruan kane fjale gezimi, lumturie, sa te bukura vajzat jane per te.

C'do gje qe ai prek eshte e pamundur mos ta kthej ne gjalleri.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2004 09:34
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

JETA ESHTE NJE DUKURI QE JETOHET MES DY EKSTRIMITETEVE: BUKURISE SE IDEALIZUAR PA FUQI DHE REALITETIT TE BUTE E TE EGER...IMAGJINATE DHE REALITET QE KALON KUFIJTE BUKURIE DUKE I THIRRUR DHE SODITUR VALET E JETES, KETO VALE QE BUROJNE NGA SHPIRTI I POETIT .....

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2004 00:28
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Cfare eshte jeta?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.