Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Cfare Keni Veshur Sot??? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 109 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Bledo

Ngaterruam konceptet me duket (:p),ne po flasim per moden e studenteve si puna ime ose jotja(ose per pas-moden e pasuniversitareve si puna e Roke )dhe jo per moden e larte

P.S ROKE:do e kerkosh JUVEN,por s'do e gjesh!!! :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2004 19:36
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Po ,tani ne keto kohera student mund te jesh edhe 35 vjec(zara :p:p ).apo do te thuash qe shpirti ngelet i ri Ika se jam ne pune per pak.Ju pershendes per momentin dhe faleminderit per respktin.
amor!meqe jam i ri dua pak ndihme tek temat
Ciao dhe mos u merzit se pas ca kohesh do futem perseri ne shkolle dhe ku do vesh ti pastaj????
P.S. me duket se ekipi i Vlores i ka ngjyrat si MILANI I MADH!!!
pastaj Juve quhet zonja e vjeter,dmth Juve-Timberland-zara,hahahahahha.Ikaaaaaaaaaaaa se qenkeni pushim sot ju:p

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2004 19:40
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

ahh,sorry amor.
Po sna le rehat rokja,na mori mendjen me Juven e madhe :p.
Zonja e vjeter,apo jo amor.
Lere Milani ne belbezoje se shte i vogel akoma,ka kohe te rritet dhe te na arrije.Do nja 10 vjet.>
Tani jam me kemishe,me pantallona te zeza dhe me shapka..:p

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2004 19:49
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

Citim:
Po citoj ato që tha roke
Po mire seksy,kjo nuk eshte gje.Ki kujdes se mo harron ndonje gje te rendesishme te tenden,pashaporten ose ID per shembull:p


hahaha roke mos ki hall lal se ID edhe patenten ne makine i kam
po ti kishe hall per gjera te tjera mos ki hall se edhe ato nen
bizhame i kam hahhaha :p)

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2004 22:33
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

kurse ne keto momente sa jam bere gati te dal
edhe kam veshur nje fund te shkurter jeans edhe
nje bluze jeans me ripa mos me shani per veshjen
sepse ketu eshte shume vap edhe nuk mundet te
rish me te gjata....

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2004 23:45
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Pse nuk thua ti Seksi qe je bere seksi sot??(roke duke menduar Seksin seks dhe i hipen nje temperature e padurueshme dhe rrezik te prese ndonje bilete avioni:p )
Une per vete kam veshur pantallona te bardha,kanatiere te bardhe,kemishe te bardhe dhe mbathje te bardha Jam bere bardhosh sot pasi eshte erresire dhe nuk ka drita.Jo per gje po kam frike se mos na shtyp ndonje makine:p:p

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2004 04:21
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

hahahaha o roke me lot me ke ber te qesh ne 11pm
mos vdeksh kure qe sa i mire je ...kujdes se nga tepm
e padurushme mos me pellcasesh edhe mbetem pa roke
roke mundesish veshmbathjet ti kishe veshur me no nje
rip fosforik se mbase kalon no njera qe ja ke dehur
shikimin me bukurine tende edhe te hekurosi....
kush ri me pastaj te te zhubrosi

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2004 04:43
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

hahahahaha Seksi.me kenaqe me keto llafet e nates.Po kote nuk thone qe punet e nates,gazi i dites:p:p .Po edhe te pelcas une eshte little roke qe eshte i rezistueshem,konstant ndaj luhatjeve te temperatures:p:p .
Po ce dua fosforin.Une po te shoh ndonje femer deformohem vetvetiu:p:p .edhe ajo gje me duhet.Pupupupupu cna gjeti
Ika rrush se eshte vone se neser qe ne mengjes do shkoj ti bej ca rregullime makines se nuk ka faj e shkreta.Po bredh cep me cep.
Une momentalisht kam veshur nje pale pantallona te shkurtera gjumi dhe lakuriq lart.para se te fle po e pi edhe nje birre se mu ngjitka edhe nje ne kete vape. Ciao yll dhe te gjitha yjet e tjera femera

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2004 07:49
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

hahah Roke kam thene une qe ty nuk te pushon ajo goje
per ate mikun edi qe i duron edhe nxehtesite e medhaja
per arsye se e ka dhuruar natyra per te duruar nxehtesi
te pa durushme hahahha
po edhe po u deformove nuk ka gje lal se ti vete
the qe ke edhe nje roke te vogel :p) edhe mja brodhe me me
ate makine se po i nxjer ujin e zi

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2004 21:56
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Sot me jeans blu, dhe me nje bluze ngjyre hyri

P

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2004 22:29
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 109 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Cfare Keni Veshur Sot???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.