Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Mos Qeshi shume!!!! Per ju gocat ((na moret cunat ne qafe)) Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 4.33.
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ketrushja
gjumashe

Regjistruar: 17/06/2003
Vendbanimi: refugjate ne shtepin time
Mesazhe: 19

Burri me grun kishin kohe pa bere gje. Gruaja e merzitur se burri shihte vetem televizor dhe nuk po e prekte me dore i thote burrit kur ishin ne shtrat.

gruja- o burre kam ftohte ( dhe filloj ti afrohej)
burri -po te sjell dhe nje mbules
gruja e merzitur pasi burri i solli mbulesen dhe u kthy nga krahu tjeter i thote: E di ti qe kam nje vrime une?
burri- eeeeeeeeeeeeee prandaj kam ftohte une!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
"O zoj shpie t'kujt jane keta rrashell"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2003 03:12
ketrushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ketrushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ketrushja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ketrushja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ketrushja Shto ketrushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ketrushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
your_baby
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 19/12/2003
Vendbanimi: firenze(itali)
Mesazhe: 2

Talking

hahahahahahaha

NA SHKRIVE RE CUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!(OSE GOC CA JE TI)
NUK KISHA DEGJUAR NDONJEHERE NJE BARSALETE TE TILLE.
I BEJ PYETJE VETES MOS VALLE AI DJALI KE QENE TI???
MGJTH FLM QE NA KENAQE




CIAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

__________________
dashuroj jeten..............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2003 14:15
your_baby nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė your_baby Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me your_baby (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: your_baby Shto your_baby nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto your_baby nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
white_angel
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: WHRE ANGELS ARE
Mesazhe: 31

Wink

po e them dhe une nje pra

ok .ishin nje cift i ri te sapo martua.as nje vit nukkishin kur burrit i del viza per ne amerike.keshtu qe u nis dhe la grune vetem.Mbas njwe viti kthehet dhe e gjen grune poshte te pallati tu bo muhabet me grate.Gruja sa e pa mo u cmen e shkreta se kishte nje vit pa pa burrin dhe nuk e kishte shiju tamom.Burri sa e shef i thote :shpejt gru ne shpi.Me vrap gruja re i ngjit shkallet mo dy e nga dy.Shpejt i thote burri hape derev,Vrap ajo tu u dridh duret ene prej qefit.Mbylli - i thote burri deren ,dritaret ,shpejt shpejt.me vrap gruja mo.Shpejt - i thote futu ne krevat .Vrap gruja.Futu poshte jorganit shpejt ,shpejt.vrap ajo e shkretamo i kishte shku menja.I thote burri fute ne koken poshte jorganit .E fut ajo.shife mi shife ca te kom sjell?I kishte sjell nje ore me fosfor pranaj e boni erresine shpine.ja la thate druse.

__________________
Let the devil take the shiny knights.Come,breathe your fire and warm me.The day is just beginning for us.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2003 18:49
white_angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė white_angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me white_angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: white_angel Shto white_angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto white_angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gessi
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: Toronto
Mesazhe: 10

Ja dhe rradha ime tju tregoj nje te forte qe ka ndodhur disa vite me pare( kam dhe ca barsoleta por i kam postuar tek nje nen teme tjeter, kismet me vone mund ti bej dhe ktu). Kjo qe thoni juve shoke e shoqe ka ndodhur ne Pogradec, kur ishim me ca shoke ne plazh( eshte e vertete qofsha bir k****, nuk rrej).
Ishim duke ndejtur ne rere afer liqenit, te shtrire duke gjuajtur goca qe kalonin aty. Ishim nja 12-13 cuna. Njeri nga kta ( po ja ve pseudonimin Gimi), ishte 20 vjec a 21 atere, i virgjer si shume cuna ne kte moshe, ishte duke u futur ne liqen vete....sic duket duke pare goca kshu rreth e rrotull me gjoks te bukur ..me linja fantastike te trupit etj etj,,,, dhe i kaperceu djalit ai muhabeti..filloi ti rritej ne drejtim te paditur drejt north-it me siguri.
Pasi kish mbaruar pune sic duket me dorjanen, del nga liqeni.
Pas disa minutash, na vjen ky me vrap dhe na thote: shoke!! me kane ardhur ato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne mbetem te tere per momentin dhe spo merrnim vesh. I thote nje shoku yne: kush "ato" te kane ardhur mo k**!!!????
Dhe ky: po ato mo shoke..qe ju vijne te terve per here te pare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2003 01:46
Gessi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gessi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gessi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gessi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gessi Shto Gessi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gessi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cx55
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: ne byro me dashoren
Mesazhe: 231

ja dhe nje tjeter realeeeeeee hihihihihih??????

Ngrihet njona do u martonte javen qe vinte dhe si zakon qe ishte duhet te shkonin ke prifti tu refenin dhe shkon???
Hyn ne ate dhomen e vogel dhe fillon flet prift keshtu e ashtu per problemet e veta ne fund e pyet priftin at i im kam shume frike se mendoj qe burri im do me thote qe sjam e virgjer dhe ja kthe prifti se shiko sa e ke gojen ti sa eshte kjo siper ke dhe ate atje poshte tashti ja kthe kjo duke mbledh buzet pse me velte me velte!!!!!
:p:p:p:p:p:p

__________________
Burri qe eshte burre e ēon taven ne furre dhe se merr kurre!!!!:p:p:p:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2005 11:05
Cx55 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cx55 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Cx55 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Cx55't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cx55 Shto Cx55 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cx55 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Mos Qeshi shume!!!! Per ju gocat ((na moret cunat ne qafe))

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.