Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Re: Interviste me Wydren

Citim:
Po citoj ato që tha durrsak

Wydra: Ja do te shkoj te nikotizohem pak pasi kjo me ben qe te ndjehem me sexy.




Protestoj!!! Gazetari ka publikuar gjera per te cilat nuk ka pasur te drejte, pasi jane thene privatisht!!! Pas pilafit ma tha qe ishte interviste

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 22:53
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sallaksi
Anetar i ri

Regjistruar: 28/10/2005
Vendbanimi: greqi
Mesazhe: 9

Interviste e bukur mor plak,durrsak.Nuk me thua ai pilafi kishte no nje cike grosh mrena?????????

__________________
Aq sa ngjason tymi me zjarrin,nga i cili del, aq ngjan bota jone e jashtme me boten tone te brendshme/ FROJD.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 23:37
sallaksi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sallaksi Kėrko mesazhe tė tjera nga: sallaksi Shto sallaksi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sallaksi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Interviste me Juven

Gazetari: Z. Juve mirsejugjetem
Juve: Mirserdhe , ho ca ke bo naj gjo ti?
Gazetari: Ja si gjithmon po marr ca intervista me moderatoret dhe me than qe njeri prej tyre jeni edhe ju
Juve: Po po ne jemi.
Gazetari: Tashi pyetjet jane ne lidhje me forumin?
Juve: Po e di mer plak e di se dukesh ti qe nuk je gazetar futbolli se shih si ke ardh i vesh si per gjynof.
Gazetari: Pyetja ime eshte se cfar mendoni per FH.
Juve: Un futem ke nenforumi I futbollit ku te cahet trapi e vllajo por edhe ke politika mut esht bo puna.
Gazetari: Dukeni qe qenke i merzitur.
Juve: Vallaj ta shpifin , kan hy ca kalamoj edhe ja kpusin si kau peles edhe nuk din me bo muhabet edhe kan oreks me fol shife shife ca I thas jonit qe po me bonte pordh “Ate I thash dmth e kupto vet ti, iu a futem ne sume. Per vitin tjeter shohim e bojme. Mbajeni per do muj mrena iher. Po qe se keni veshtiresi, eshte nje post qe ka ca keshilla si ti perdorni lubrifikantet. Lexoje dhe perdoreni.
Gazetari: NUk te duket pak si fjalor I rand?
Juve: Kush po e rrun e bab, ashtu re I don mushka drut.
Gazetari: Po kshu kur ju merzisin cfar beni?
Juve: Nigjoj metalaret e plak esht dor me nji qe te qetson.
Gazetari: A keni kriju armiq ne forum?
Juve: Ne moderatorve nuk na lejohet e plak nga kodi civil me pas armiq ato qe me bojn perr perr ja kthej me derr derr edhe maro puna. Masanaj si durrsak qe jena ti e din se ne shofim punen ton. Ka nja 3-4 veta qe grricen por me mu nuk e krun njeri. Biles aty ke dhoma e tifozeve nuk ja man bytha kujt me u kru me mu se ja he he he
Gazetari: Po miq a ke?
Juve: Miq kam plot
Gazetari: Na thuaj 2 -3 emra?
Juve: Ku I maj men un e babe, e hu ha te kasha majt men aq shum un kisha zon venin e myzeqarit.
Gazetari: Cilat jan vendet qe vizitoni me shpesh?
Juve: Po, te pergjigjem un, tashu un Kom qen ne Katun i Ri, Manez, Vorrozen, Golem,Maminas, Rrogozhine, Luz i vogel, Vrap. Etj, Enderr kom me pa Bregun e Lumit.
Gazetari: Me fal se ndoshta u shpreha gabim por e kisha llafin per vendet ne forum
Juve: aaaaaaa po shprehu e plak, gjithanej e vlla futem , ku te me hajn syt. Ma shum ke sporti por dhe ke politika edhe aktualitet i kom qef, biles aty ke politika esht nji IQVLORA qe smush fare , kena nja 2 jav me Endrin qe po punojm me ja mush menen po duket kllap fare.
Gazetari: Cfar mendimi keni per fajtorin?
Juve: Ku di gjo un e vlla, ai ka pun e vet, me sa me kan thon duket qe osht rob i mir po per veten e vet, mu as ma ngren as nuk ma ul.
Gazetari: A shihni endrra?
Juve: Vetem me qen tarallak mos me pa ondrra, shof shof biles shof ma shum me sex.
Gazetari: Ushqimi juaj i preferuar?
Juve: Pilaf me mish ne mengjes dhe nje berxolle derri ne dreke.
Gazetari:deshira juaj me e madhe ne jet
Juve: Te dali juve kampion mor plak ca thu ti re.
Gazetari: Naten e mir Z. Juve
Juve: Noten plako edhe ec ma shpesh anej nga nenforumi im se kemi nevoj per kokrra te tilla plako.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2005 00:53
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....sa i poshter qe oshte. Ore horr, po ca interviste ke bo me mu mer plak hahahaha.
Po ku i kishe gjet ato emra i here hahahahahaha epitete qe nuk i kom nigju asnji here hahahahahaha...
Jo me coca cole por ti do vra me tu pi raki o i poshter.
hahahahahahaha..ta haje dreqi ta haje, pranej jan kaq te poshter gazetaret.
Poezi po te kan bo mer pis hahahahahahaha.

Modifikuar nga kontinenti datė 14/11/2005 ora 07:16

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2005 06:51
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
Hahahahahahahahahaha...o gazetaro, amon ca tha Plloshtani lal, se asnji fjale nuk mora vesht.


"Shume bukur flisni ju artistet po asnje fjale s'te mora vesh"

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2005 13:14
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Që të gjitha intervistat po më duken reale fare.
Po ajo me plloshtanin qe më e bukura.

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2005 16:17
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Intervist me Erzenin_be

Gazetari: Z. Erzen mirsetegjeta
Erzeni: Hajde bujrum, ze ven afer meje meqe jam ul kom kryq.
Gazetari: Si jeni Z. Erzeni
Erzeni: fal allahut mir jam.
Gazetari: Tashi di e din besoj se po meren disa intervista me moderatoret dhe njeri prej tyre je dhe ti dhe une besoj se ti duhet te jesh pregatiur.
Erzeni: Po po, jam pregatit, I kam lexu edhe allishverishet qe ke bo me te tjeret dhe jam pregatit me u pergjigj sipas drejtesis se allahut.
Gazetari: Bukur atehere le te fillojm me pyetjen e par.
Erzeni: Prit nji her sa te falem nji cik se ka ardh ora per avdes.

Gazetari: Erzen cohu pra tashi edhe pergjigju se nuk kam koh, atehere fillojm me pyetjet Z. Erzeni cfar mendoni per Forumin Horizont.?
Erzeni: Si te them Forumi ka bukurit e veta por problemi qendron tek grupet ekstremiste qe ndodhen ne forum ose me mir kamikaze thuj qe jan gati me e hedh forumin ne er.
Gazetari: Cilat jan keto grupe? A mund ten a flsini me konkretisht.
Erzeni: Vallaj bilaj ka ca kokrra qe ta shpifin si Analistja qe bon perr perr si akrep , biles kjo me ka bo qe te prish edhe shpirtin tim duke ja kthy. Pastaj Keila, Amoxili, Sykaltra kajher edhe ti vet biles te kundershtoni pa pik lezeti. Ne fakt profeti jusuf ka thon se njerzimi eshte kriju me jetu ne paqe por fakti qe ne ne nje cop forum nuk gjejm paqe do te thote se po vjen fundi I botes.
Gazetari: Deri tani folet per nje lloj bezdisje qe keto anetare te shkaktojn por ne fakt po miq a keni.
Erzeni: Po po kam plot biles, kam Indritin, Isren.
Gazetari: Cfar mendoni per Fajtorin ?
Erzeni: Fajtori eshte I derguari I Allahut per te na hap forumin ku ne mund te njihemi dhe flasim me njeri-tjetrin. Por kuptohet pa e pare njeri tjetrin ne fotografi pasi allahu e ndalon kete.
Gazetari: cilin nenforum perdorni me shum qe te hidhni idet e tua.
Erzeni: Kohet e fundit kam ngel tek nenforumi mbi kete forum.Ca te boj patem ca telashe me Xilen si I thon edhe tashi duhet me I kthy pergjigje. Por me shum hyj ke feja se aty gjej paqe dhe qetsi.
Gazetari: A keni ber ndonjeher ….. si te them....
Erzeni: Thuje thuje allahu e ka vu cdo gjo ne sherbim te njeriut
Gazetari: Po sit e them se jam cik ne siklet por po ta them ne vesh, a ke bo sex najher.
Erzeni: Tobenestrajkfunulla si re nuk kam bo,kam bo posi, biles kam bo edhe vazhdoj te boj, po allatet nuk i kam vetem me urinu mer burr por allahu na i ka dhan me i perdor edhe me shtu frytet e rraces njerzore. Per nur te peikamerit qe ktu jam I fort shum
Gazetari: A shifni endrra:
Erzeni: 3 jav perpara kam pa qamet, biles me hongri shpirtin analistja me dilte vesh me te bardha edhe me bonte me llap duke me perqesh, pastaj ikte edhe e shifsha duke fshi rruget, mirpo kur e shifsha duke fshi rruget, dilte andrra se ajo me fshinte mesazhet. Her tjeter e shifsha vesh si arabe duke kerrcy e duke mu perdredh dhe sa her qe shifsha kte enderr ajo ma perdridhte me shkrimet ne forum. Kurse kohet e funit kam pa xilen sikur me vodhi kpucet kur po haja iftar. Pastaj njiher ka qellu qe kam pa duke eeeee me dreqen shkodrane.
Gazetari: Pse keni foton e papes aty ne avatar?
Erzeni: Se nuk kam te Muhamedit
Gazetari: Keni ndonje fjal urimi per anetaret e forumit me rastin e festes se Asllonit.
Erzeni: Po, un do i uroja gzuar festen e Baromit jo te Asllonit se nuk kemi asllon, te gjith forumistave dhe allahu i pastroft.
Gazetari: Faleminderit Z Erzeni dhe kalofshi mir.
Erzeni: Po nuk do flasim per aktualitet nderkombtare se kam mar goxha informacion nga interneti?
Gazetari: Jo jo se nuk na intereson , te ishte keila do ishte ma ndryshe po un nuk jam I interesum per kete lloj teme.
Erzeni: Mir pra Selom na bo anej ka je tu shku.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 16/11/2005 ora 22:22

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 03:06
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

ahahahahahahaah
erzeni tipik.....

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2005 03:23
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

durrsako ti je i dhene per gazetare do te cojme ke cnn me gjith cmimin NOBEL

presim interviste tjeter:::::::::::: a kujt i takon tani??????

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Nëntor 2005 18:57
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Thumbs up

durrsak,kot qe nuk merresh me gazetari profesioniste,do beje goxha karriere.:p
Je talent cuno,ke nje fantazi per tu admiruar.
Komlimente
Eri
:

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Nëntor 2005 19:02
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.