Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Perse e kaloi rrugen pula??
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
strellci
jasht *****i

Regjistruar: 19/09/2008
Vendbanimi: not verified
Mesazhe: 61

Un nuk mendoj qe pula ka ndermend ta kaloj rrugen por te ndalet ne mes te saj qe ta merr me vete nje kerr por jo pikerisht per ta quar ne det por ne boten tjeter   e gjith kjo ndodh si pasoj e gjetjes se gjelit me nje pul tjeter

__________________
I don't have one

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 16:53
strellci nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė strellci Kėrko mesazhe tė tjera nga: strellci Shto strellci nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto strellci nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Sali berisha:

Nese pula po shkonte nga krahu i majte i rruges do te thote se eshte komuniste!Nese po shkonte ne krahun e djathte eshte deshmore e demokracis.......pa dyshiiiiim kjo e dyta duhet te jete!

Fatos Nano:

Pula mvaret si e ka konteporanizuar integritetin e kamuflimit ndaj mosorganizimit te qeshtjeve shpendore, nderkohe qe absorbimi i irracionalitetit vazhdon ne perpetum linear!


Fajtori:

Pula duhet te pergjigjet per ate qe ka bere dhe nese e ka kaluar rrugen kundra rregullave te forumit, do marre ban 3-7 ditor sic ta kete me arsyeshme stafi


Ndersa une:

Pula do ket pas b*** qe e ka kalu rrugen

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Modifikuar nga lezhjani-82 datė 22/09/2008 ora 18:37

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 18:06
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Mbas votimit qe u hodh ne parlament sipas votave qe u mblodhen dolen keto perfundime....

57 vota

pula e kaloi rrugen sepse i kishte rene ne sy gjeli im dhe donte ti ledhatonte pak kacurrelat...(kush se ka pare gjelin tim nuk e kupton dot )

 

34 vota

pula e kaloi rrugen se eshte si shume persona qe nga fryn era kthen krahet...

 

23 vota

mendohet se pula donte te kujtonte femijerine ku nuk i zinte bytha vend dhe hidhej sa andej kendej rruges

 

2 vota

mendohet perseri se pula po te kishte mende do kalonte na trotuari dhe jo nga rruga...

 

dhe asnje vote

ishte dehur naten dhe kishte bere sex te egerr anes rruges por nuk po i kujtohej krahu i rruges se kishte harruar sutjenat....

Dhe nga parlamenti doli ky vendim

Ne gjelat e parlamentit kendojme kot qe pa dhjere qente ne mengjes, pula ben sex dhe ne vrasim kot mendjen... Tani kemi per te votuar per pensionet shtesat dhe pagimin e tyre.. jeni te lire te gjithe dhe parlamenti boshohet...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Tetor 2008 10:13
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Pula qe kaloi rrugen...

Pula me e madhe vendosi te arratisej nga koteci.....
keshtu qe kaloi rrugen.....por kur po ecte e kapardisur ne mes te rruges e shtyp nje kamion i madh....
nejse kamioni iken, ajo ngrihet shpupurit puplat mire e mire dhe thote....
Ky po, ky ishte gjel....

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Dhjetor 2008 22:02
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

IQVlora
Sepse komunizmi ia humbi pules vlerat familjare, dhe pula e pa me te arsyeshme te behej pule rrugesh.

Briseide
http://www.youtube.com/watch?v=pd1Bne4YEtk&eurl

Diabolik
Sepse ditet e saj pa gjelin moren fund.

Amori
Sepse e pa qe nuk konkuronte dot me mua qe jam me e bukura dhe me e suksesshmja.

Cedrus
Sepse kjo ane e rruges kishte nje kampion te budallekut.

Demokrate
hahahaha

Enya
pfffff

Turll
Sepse pula per disa lloj vegjetarianesh nuk eshte as mish as pesh, eshte thjesht paqesore

Enigma
Sepse kjo pulke, ishte ne qorrsokakke dhe nuk e kuptonte universin.

Kurti
'Cuz the cick was a lame douchebag, passive agressive fucktard. Fuck the chick and other insects.

Cupka
(ty s'ta kam gje akoma)

Agata
Jam dakort me te gjithe ju me siper. Jam dakort.

Kotka
Me kenaqet.

Lela.
Sepse une jam deliziosa, ajo s'eshte.

Lord of the bits.
Sepse vuri re Bill Gates qe po ecte ne anen e saj te rruges.

p.s.
Kaq me vjen ne mend per momentin. Vazhdojeni me te tjere :p
veten e kam lene qellimisht jashte. Pres te shara plot

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2009 01:51
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

une nuk e pash qe pula kaloi apo jo
-me thane...
keshtu qe ,,une po nuk e pash nuk e besoj

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2009 05:11
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha lost_soul

Briseide
http://www.youtube.com/watch?v=pd1Bne4YEtk&eurl



hahahahahahahahahaaaaaaa me ke lexuar mendjen hahaahahhahahaha apo s'eshte i goditur dhe teksti hahahahhaha

Me pelqyen dhe disa pergjigje te tjera.

Gezuar Lost( x3 ),te uroj qe kete vit te gjesh rrugen tende sic e gjeti pula. :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2009 13:30
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Citim:
Po citoj ato që tha lost_soul




p.s.
Kaq me vjen ne mend per momentin. Vazhdojeni me te tjere :p
veten e kam lene qellimisht jashte. Pres te shara plot



. E ke qelluar ne shenje... me kenaqe, sa kam qeshur...

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2009 15:29
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Talking

ahhhahaa pulka dhe qoRRsokaKKet -bukur sh. bukur


-Lost c'ne ketu ti? Sa gota kishe pire mbreme ? Gezuar gezuar 2009-n , me shendet e lumturi. Une sot vetem per ty kam kohe te jap nje grusht mbrapsh . Ku i dihet mbase rikthehem nje here tjeter pasi te kem kthyer disa shots lol


lost-soul:
Para se gjithash dua te theksoj qe kjo pyetje qendron ne kufijte midis matematikes dhe filozofise dhe mendimit njerezor ne pergjithsi. Pergjithsisht ky koncept debatohet nga llogjicienet dhe filozofet....Pula duhet te kalonte rrugen …quhet teorema e paplotesise 
P:


 

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2009 16:30
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

lol

akrepi2008 - fillozofikisht po nuk u kalua rruga, a eshte rruge vertet?

IQVlora - Rendesi ka qe pula te ngreje flamurin ne ate ane qe do veje.

Kurti - Pula e kaloi rrugen te bente seks me mua.

Lost Soul- Ne rradhe te pare, pula e kaloi rrugen sepse sipas teorise se evolucionit, mbas fluturimit erdhi e hecura, ndaj dhe pula e kaloi rrugen, se mund te hecte. E ne rradhe te dyte, vertet pula e kaloi rrugen apo rruga levizi nen pule? E pa njeri? Megjithese, nuk me intereson ne e pa njeri sepse po nuk e pashe vete nuk besoj. Pike.

Enigma - Shume bukur. Pula e kalovi rrugen ce eshte ne natyrren e saj. Por meqe kam ne dore Simone de Beauvoir doja te shtoja qe kalimi i rruges ne kete rast nuku eshte thjeshte aqe, porr simbolizon avancimin, arritjen e qellimeve qe perendeshat e bukurise (pra femrat) i vene vetes. Jo qellimet qe u cakton shoqeria (pra burrat) por ato qe i vene vetes se tyre.

Diabolic - Pula e kaloi rrugen qe te vdese ne debore e ne te ftohte. E vetmuar!

Donika Arianiti - Po c'kini me pulen a derbardhe? Verr njeri e verr tjetri, nje pule kalon rrugen e gjithe budallenjte hidhen ne diskutim.

Cedrus - Pula e kaloi rrugen sepse aspironte te behej murgeshe.

Roke - Pula vajti ne anen tjeter te rruges te takonte Cupken.

kaq per tani...

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2009 15:34
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Perse e kaloi rrugen pula??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.