Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > NDAL!!....eshte roke!! Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BUCS
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: ???
Mesazhe: 1256

Nje shok pyet shokun e vet:

- E mori motra provimin?

- E mori, po me brek neper kembe ama.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2003 21:09
BUCS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BUCS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BUCS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BUCS Shto BUCS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BUCS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BUCS
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: ???
Mesazhe: 1256

Kjo me lart ishte e bukur hahaha


Nje fshatar ne tren e kishte zene barku keq po per dreq te gjitha banjot ishin te zena. Ne moment treni ndaloi ne stacion po fshatari skishte kohe qe te vinte ne banjon e stacioni dhe u detyrua ta nxirrte b****n nga dritarja qe ta bente. Ne ate kohe kalon nje polic i dehur dhe i thote " E bucko te paska zene treni"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2003 23:31
BUCS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BUCS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BUCS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BUCS Shto BUCS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BUCS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Vazhdon roke!

Tek stolat
Beni i ishte futur me llape nga poshte te dashures se tij.Pas disa castesh ajo i thote:
--Beni hiqi syzet se me grise getat.
Pak me vone i thote prape:
--Beni veri syzet se po lepin stolin!
*** ***
Xhaja
Dy cuna pane nje xhaje e mendun ta tallnin.
-O xhaje-,i thone
-E-,thote xhaja.
-Ta ve.
Rri pak xhaja e u thote cunave:
-O cuna!
-E thone ata.
-Jua ve-,thote xhaja.
-Eeehh xhaje nuk shkon me.
-Shkon nuk shkon xhaja jua valon!
*** ***
Ne tren
Nje vajze me minifund ishte ulur perballe nje djali ne tren.
-E ke bezdi ta ngresh pak minifundin.E vajza e ngre.Pas pak ai ithote qe ta ngre je edhe pak me shume.E ajo e ngre edhe pak meshume.Pas pese minutash ai i thote:
-me fal qe te bezdisa po ngrihe edhe pak.
-Mos do te tregoj vendin se ku jam operuar nga apandesiti?
Po -,thote djali dhe goja i leshon leng.
-Ja, te ai spitali atje-,thote vajza dhe tregon me gisht spitalin nga dritarja.
*** ***
Ne ushtri
Nje ushtar ishte shume gjumash.Nuk kishte bir nene ta zgjonte.Nje mengjes shkon vete oficeri.
-Zgjohu trap se erdhi ora per mengjes.
-Cfare kemi per te ngrene-,thote ushtari pergjumesh.
-Mut kemi-,thote oficeri tere inat.-Me fal por une ste pyeta per gjellen e oficereve--,ia ktheu ushtari.
*** ***
Gjyqi
Kafshet e pyllit po i benin gjyq ariut ngaqe kishte shkuar pa radhe ne banje.Ndermjet diskutimeve te ashpra ngrihet miu dhe thote:--Jo vetem kaq.Mire qe vajti ne banje pa leje,por ai fshiu ****en me shokun tone, lepurin!
*** ***
Fshatarit dhe k..it po u ferkove koken ngrihen.
*** ***

Prape per JU sidomos per L.G. GJITHMONE roke!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2003 08:26
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

..... roke

Fjale e urte popullore.
Ka thene nje grua ne Peqin:
-Kini kujdes!Lopa te vret,ka.i te qin!

nje djale ndalonte gjithmone nje vajze por ajo i thoshte,jo.Nje dite djali mendohet mire dhe kur e ndalon i thote:
-Dua te bisedoj pak.
-Jo,thote vajza.
Djali-ti me do mua?
Vajza-jo!
Djali-ta prek pak doren.
Vajza-jo.
Djali-te takoj prape neser.
Vajza-jo.
Djali-po mire ke per te thene ndonje gje para se te te puth?
Vajza-JO!


motra e vogel bashke me vellane e saj po edhe ai i vogel po laheshin ne dush te dy.Papritur ajo ja leshon te qarit.
-Cke-,ithote mamaja.
-Dua edhe une si ajo qe ka vellai.(per bibilushin).
-Po cfare thua te keqen mami se eshte turp.-jo jo dua-thonte duke qare vajza.Babai qe po lexonte gazeten ,afrohet e ithote:
-kur te rritesh do kesh edhe ti nje,por pobere keshtu si vajze e keqe do kesh me dhjetra!

Enigma
babai kur u be me djale i coi te koka e kre vatit nje top te vogel.
Edhe kur djali i vajti 5vjec i dhuroi nje top te vogel.Edhe kur mbushi 20 vjec ,me raste festash,kur shkoi ne universitet,kur u fejua,kur u martua,pra me nje fjale i dhuronte gjithmone nga nje top te vogel.Djali ishte bere shume kurjozper babane ngaqe i dhuronte vetem topa te vegjel.Nje dite babai semuret rende e ishte gati ne te vdekur.Djali afrohet te krevati e ithote:
--Baba kaq e kaq vjet ti me ke dhuruar vetem topa te vegjel.Besoj se ka ardhur momenti te me thuash arsyen.
--Po biri im..ka ardhur momenti.U ne..eee..ato topa ti kam dhuruar se.. se... Dhe nuk ia tregoi dot se vdiq.

Buza ime ne buzen tende,gishti im ne vrimen tende.(filxhani i kafese).

Nje ufo zbret nga marsi e prek nje plazhist nga supet.Plazhisti kthen koken e pershendet ufon.
-Po ju si beni seks?-,pyet ufoja.
-Ne,ja keshtu -thote plazhisti,shkon ne breg te detit kap njeren e fillon bamb e bamb me tja bere.Kur mbaron kthehet te ufoja e i thote:
--Po ju ufo vellai si beni seks.
--Kurse ne bejme keshtu.Dhe e kap perseri plazhistin nga supet.

Nje gomar kishte rene ne nje grope te thelle e s'dilte dot.aty kalon miu.Me se te ndihmoj o gomar i thote.
-Ja kam rene ne grope e s'dal dot,por ti s'me ndihmon dot or mi.
-Te ndihmoj thote miu.Nxjerr celularin lajmeron vinxhin dhe e nxjerrin.-Rrofsh o mi do te ndihmojme ndonjehere po pate nevoje.
Pas ca kohesh bie edhe miu ne grope. Gomari e shikon e i thote:
--Tani do te ndihmoj une.
--Po ti nuk ke celular thote miu me deshperim.
--S'ka problem -thote gomaridhe afrohet te gropa,nxjerr palloshin e i thote miut qe te mbahej aty e ai do ta nxirrte.Pasi del miu e pergezon gomarin e i thote:
--Eh gomar vellai,keshtu eshte sot kush s'ka celularin ka K.rin.

Pordhet e shumta grisin breket e reja.

Do rishihemi se shpejti.
Per JU...roke!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2003 05:46
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Red face

humor

-Mami tani vajta 18 vjec dhe a mund te mbaj sutjena?
-Per te fundit here po te them jo,,Agron!!
** **

--Ku eshte babai ketu-,thote femija i porsalindur gjithe inat.Ku eshte pos i q..a nenen.
-Ja ku jam .
Po ti o burri dheut,une do dilja vete nuk ishte nevoja te fusje cekanin e te me qelloje nga koka.
** **

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2003 16:30
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

po ti roke mos do naj par ashu si i veshin femrat sja u them dot emrin se harrova ato pra e ato i di ti

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2003 21:38
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

....Perseri....

E dini si u be i pasur Berluskoni?
Kur ishte i vogel gjen nje kokerr portokalle,e hengri dhe farat i mbolli.Pas ca kohesh farat peme me kokrra.Ai i merr kokrrat i ha dhe farat i mbjell.E keshtu vazhdonte gjithmone Berluskoni i vogel derisa nje dite i vdiq babai dhe i la trashegim pasurine...!!

Dy cuna do talleshin me nje xhaje.
Cunat--O xhaje c'eshte kjo ,e i tregojne nje banane.
Xhaja--Banane.
Cunat--E mbafsh,e po qeshnin me te madhe.Xhaja rri pak e u thote.
--Po ky cfare eshte,e u tregon nje pallat.
Cunat--Pallat o xhaje.
Xhaja--Epo e mbafshi
Cunat--Ngadale o xhaje se eshte shume i madh.
Xhaja--Nuk ka problem tulla-tulla.

Ujku.ariu dhe miu po benin gare ne shpelle se kush pinte me shume raki e te dilte nga shpella duke ecur normal para komisionit.I pari pi ujku.Pi epi dhe sa ben te dale plaset ne toke. I dyti pi ariu.Pasi mbaron ecen,del nga shpella sa vete para komisionit,qesh dhe bie para kembeve te tyre.I treti pi miu.Pi e pi e pi epi,Kaluan5 ore.Te gjithe po prisnin kur miu del,ecen normal e tere inat thote:
--Ku eshte macja po si q..a robte e shtepise!


Nje vlonjat shikon nje goce me nje djale qe ishin ulur,u afrohet dhe e propozon ate.
--Me fal--i thote ajo--,por ne stolin e zemres time eshte ulur nje tjeter,e i tregon djalin qe ishte me te.Vlonjati i afrohet atij e i thote:
--O vella, bej edhe nje ****e vend per mua.


Nje grua e bukur hyn te zyra e mjekut.Sa hyn brenta nje qe ishte brenda po e shikonte i habitur.
--Doktor te zhvishem ?
--Po i thote ai me gjysem zeri.Ajo zhvishet e ky i hidhet persiper.Pasi mbarojne pune ajo i thote.
--He doktor ckisha une?
--Me falni i thote ai--une jam bojaxhi dhe kam ardhur per te lyer zyren.

--He o Beni boll me puthe fute tani.--thote vajza
--Une kam 20 minuta qe ta kam futur-thote Beni i lodhur.
--Oleelee mami sa po me dhemb...!!


--O gjyshi--thote nje indian i vogel--pse ty te therrasin"Qendro me nje kembe",babin"Vallezim me ujqerit"mamin"Pumi im"?!
--Pasi cdo emer indian ka nje histori dhe qe ta dish edhe ti o "Perzervativ i cpuar"...i thote gjyshi.


Nje cift arixhinjsh se bashku me djalin e vogel po ecnin ne pazar.Aty kalon nje makine dhe e ben shume pis djalin e vogel.
--Burro shife si e boni makina djalin tu keqen.
--Lene aty se bejme nje tjeter-ja kthen burri.

Nje cift po benin dashuri ne fushe,por ishin shume te varfer dhe skishin me se te mbuloheshin.Aty kalon mbreti me kale,i shikon i vjen keq dhe u jep pelerinen e tij qe te mbuloheshin.Cifti filloi te zihej ma dha mua jo ta dha ty.Dhe per te zgjidhur sherrin pyeten mbretin:
--O mbret i nderuar,kujt ja dhe pelerinen mua apo asaj.
--Une ja dhashe atij qe e kishte brenda--,u pergjigj mbreti. (enigme,gjejeni ju). Nga roke!!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2003 07:52
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Wink

Tjeter

Nje marinar sa zgjohet nga gjumi shikon nga dritarja dhe turret me vrape per te pjesa me e larte e anijes.Sa arrin atje berret me te madhe:
--Toke! Toke!
--Budalla, sjemi nisur akoma--i thote kapiteni.

Mjeku viziton te semuret psiqiatrik neper dhoma.Te nje dhome shikon njerin qe kishte nje numrator telefonik.
--He--,i thote mjeku--eshte liber i bukur?
--I bukur,i bukur po paska shume personazhe--ja kthen budallai.

Njeri e bente gjithmone me nje grua te martuar dhe sa here dilte nga shtepia shkembehej gjithmone me burrin e saj.Kur shkembehej i hidhte gjithmone doren ne qafe.Nje dite burri i thote gruas qe eshte njeri e keshtu e keshtu,e ti me duket se me tradheton.Jo thote ajo ne asnje menyre.Kur i vjen i dashuri te nesermen i thote:
--Shiko i thote ajo po i hodhe me doren ne qafe burrit tim une s,te marr me per te bere dashuri.Nejse mbaron pune,del dhe te shkallet perseri burri i saj.E shikon,i afrohet,i hedh doren ne qafe e i thote:
--Here, ke filluar ben edhe spiunin tani!


Beni i vogel vjen i lodhur nga loja me top.-He fitove i thote babai. --Fitova k...n tha Beni.
-Po mire te keqen babi s'paske dale pa gje.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2003 07:14
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Hirushja me Ujkun

Ujku e kapen dhelpren me be sex me te ne nje xhungel,dhe ne ate kohe kalon Hirushja.
Ujku i thot thelpres ik se do bej sex me Hirushen
i del ujku para hirushes dhe i thot dua te bej sex me ty ste ha
i thot hirushja e mire
bejne sex dhe me ne fund i thot Hirushja Ujkut a u ngope
i thot Ujku po po u lodha shum e mort dreqi nga qe ishte e virgjer
i thot hirushja ti ore budall harrove ti hiqje getat. hiihhi

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2003 16:07
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

hahaha london_girl me kenaqe me kete te hirushes. Kur mendoj ujkun e shkret se sa eshte munduar nuk me pushon e qeshura.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2003 22:34
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > NDAL!!....eshte roke!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.