Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hey g

g ckemi oh shpirt oh njesh fare
kush eshte ajo re e keqa si shpirt fare qe ti nuk dinke gje about?????????se po ne le ne merak ozot ozot pa gjum fare oh figure...!!!!!!!!
ahhahahahha
muuuuuuuuuuuaaaaaaaahhhhhhh miss ya

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2004 22:37
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana_Detroit_Playa
i didn't do it ......!!!

Regjistruar: 08/01/2004
Vendbanimi: michigan
Mesazhe: 12

Smile

Edhe une di barcaleta.....

Ishte njehere nje djale i vogel, ky shkonte ne kopesht dhe e conte cdo dite i jati me makine...
Nje dite, djali, ndersa po shkonte ne VC (banje), pa ne dhome edukatoren e tij qe po q*** me babin.
Te nesermen i thote te jatit qe ai dinte gjithcka rreth lidhjes se tij me edukatoren dhe se do ti thoshte mamin sa me shpejt te ishte e mundur .I jati i frikesuar mundohet ta genjeje duke i thene se do ti pergjigjej me cdo gje dhe do ti blente cdo gje qe ti shkonte mendja atij.
Cuni-si i "zgjuar" qe ishte, e ropi te jatin duke i kerkuar ti belente ca ti shikonte syri ne dyqan.
Nje dite ei keroki ti blente Mercedes. I jati, i loshur nag gjithe ato shpenxime qe kishte bere per te , kundershton dhe cuni e kercenon duke i kujtuar se do ti thoshte mamit per ate qe dinte....(i jati dorezohet dhe e le te beje cte doje ).
Ne darke kur te gjithe po hanin buke, cuni i thote te jemes:
-Mami, e di ca bere dje babi me edukatoren time????
-Jo te keqen mami, he ca beri, ma thuaj?????
-Beri ate qe bere ti pardje me xhaxhi Hasanin !!!!!!!!!

__________________
"The weak can never forgive. Forgiveness is the attribute of the strong."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 02:04
Ana_Detroit_Playa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana_Detroit_Playa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ana_Detroit_Playa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana_Detroit_Playa Shto Ana_Detroit_Playa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana_Detroit_Playa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudia_usa
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/01/2004
Vendbanimi: PLAYBOY MANTION ;)
Mesazhe: 25

ahahahahahhaha omg

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re christy.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 1191 herė.

ANA me ke shkrire moj e zeze boboobobobo ahahahahah so funny nice one


{ProUD To BE WILD}

__________________
WHY DO HATERZ HATE THE GAME DONT THEY KNWO ITS JUST A F***** PLAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 02:17
klaudia_usa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudia_usa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudia_usa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudia_usa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudia_usa Shto klaudia_usa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudia_usa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Shpirtrat e mi!!!!!!

po ca bohet aman!!!!!!!!!!!!!!!!! jam mbush me femra sexyyyyyy,

SEXY_GIRL05 -- o motra ca bon ti shpirt? ehh, si ma ke fierakun? shpresoj mire, edhe me dergo nja 2 ftesa, nje un nje e dashura :p

MIZAA -- Small S ckemi zemer? a don te boj shpirti Medium S? se je bor si zemer tani, me ke hyr ne zemer,

ANA -- po ti moj komshie si shpirt????? cpo ben?? ehe, i love u too :p. per zotin je si shpirtttttttttttttttttt

Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh qe te treja,

Ju ju kam edhe ca te tjera, .

Kidding .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 02:20
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana_Detroit_Playa
i didn't do it ......!!!

Regjistruar: 08/01/2004
Vendbanimi: michigan
Mesazhe: 12

Wink

to klaudia_usa

klaudia_usa aman goce mos u shkri se pastaj e zeza un, hajd te gjej vrime e te futem

__________________
"The weak can never forgive. Forgiveness is the attribute of the strong."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 02:21
Ana_Detroit_Playa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana_Detroit_Playa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ana_Detroit_Playa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana_Detroit_Playa Shto Ana_Detroit_Playa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana_Detroit_Playa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana_Detroit_Playa
i didn't do it ......!!!

Regjistruar: 08/01/2004
Vendbanimi: michigan
Mesazhe: 12

Cool

G-unit

kushtu e kemi ne detroit playas-ja bejme BAMMMMM!! qe me here te pare

muahhhhhhhhh-G

i love u to hun

__________________
"The weak can never forgive. Forgiveness is the attribute of the strong."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 02:23
Ana_Detroit_Playa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana_Detroit_Playa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ana_Detroit_Playa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana_Detroit_Playa Shto Ana_Detroit_Playa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana_Detroit_Playa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

ehh.

Po jemi ca te mire ne ketej nga detroit, po ata posht nga florida jan ca mendje medhenj.

Eh Sexy, per ty e kam llafin shpirt :p.

Sna flet fare. lere chatin po ketu, se eshte vend tejter, atje me flasin te ter, :p
Ketu, well, shumica, :p

Smbahem fare eh?
:p

okok. sme ngel qejfi,

si shpirt jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,

edhe Shkruani ca barcaleta ketej o njerez, te mira!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 02:34
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Djeta,

Ishte nje grua edhe ishte nja 20 kile mbi peshe,

Shkon tek doktorrie dhe i thot: - Doktorr dua te humb peshen edhe skam ca ti bej -

i thot doktorri ha buke 2 dit, edhe hidh nje dit, e keshtu me rradh, domethen ha buk 2 dit e mos ha te treten, edhe perserit kete.

Pas nja 2 muajsh kjo kishte humbur 2 her me shum peshe se sa doktorri parashikoi,

Shkon doktorri i thot -Si humbe kaq shum peshe, a bere cte thash? a ishte e lehte-

Po i thot gruaja, po nuk ishte e lehte, ajo pjesa me u hedh lart e posht ter diten e tret ishte cik e veshtire. Lodhesha shum

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 02:41
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

G UNIT hahaha

O shpirt qe te ka (motra ) si zjarr lol
qe te hongsha synin e ballit une ty oj aman

HI ju te tjeret se ju harrova pa ju pershendet...
Se pastaj me thoni menjemadhe lol
po ju them edhe une i tash po une kam pakez me fjale banale nese me lejoni po ja filloj te ndez motorin lol
VELLAI G QESHME NJE CIKE TI
(te raft pika lol)

ISHIN DY DEMA NE NJE LENDINE EDHE ISHIN DUKE KULOTUR EDHE ATY AFER ,
VERTITEJ NJE LOPE KINGE (lol) EDHE UAAAAAAA THONE DEAMT NE NJE KOHE

AJO DO BEHET DASHNORJA IME EDHE FILLUANTE ZIHESHIN QE TE DY KETA

JO IM JO IMJA, PO NUK ZGJIDHEN DOT GJE. e PO MIRE TE VEM TA PYESIM

LOPEN KE PELQEN ME SHUME NGA NE TE DY. SHKOJNE KETA QE TE DY TEK

LOPA EDHE I THONE QE TI MOJ LOPE NA PELQEN TE BEHESH E DASHURA O

IMA OSE E KETIJ. LOPA U MENDUA EDHE THA JU QE TE DY JENI TE MIRE PO

UNE PO JU THEM DICKA ME BO SHIKONI ATE GARDHIN ATY EDHE KUSH E

SHKAPERZEN DO BEHET I DASHURI IM OK THANE KETA LESHKOT QE TE DY.

IKEN I PARI HIDHET PO SE SHKAPERZEN DOT, IKEN I 2-TI E SHKAPERZEN

EDHE VJEN TE LOPA GJITH QEJF SE U BO ME DASHNORE. E MIRE FILLUAN

PREZANTIMET KETA TE DY LOPA HIDHET EDHE THOTE UNE JAM LOPA SHAMI

KUQJA GEZOHEM I THOTE DEMI KURE SE UNE QUHEM
TOPET E MEDHA I LASH TE GARDHIIIIIII>
HHAHAHAHAHAHA

g unit QESH ME NJE CIK VELLAI IM
IKA TANI EDHE MUAHHHHHHHHHHHHHHHHHH ENE PER DASMEN MO CAJ KOK VELLA SE TI JE NE KRYE TE TAVOLINES NGJITUR ME MUA SE NJE VELLA KAM UNE TY QE TE KAM AMAN O ZOT SI FLORI IKA SE ME LODHE DREQ SE PO BOJ ROMAN MUAHHHHH

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 02:52
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

SEXYYYYYY

aman, sme dergon ndonje barcalet me femra, po me lope? ehe, ishte si ato per karagjoz,
thoj ndonje gje te mrie e ti,

Ste nxori ajo goja ndonje gje te mire ndonje her ne jet?
po bej shaka se je si shpirt.

--XHaja--

Ishte nje xhaje edhe ishte ul ne nje lulishte. Stolat ishin me 3 vende edhe xhaja kishte zen vendin e mezit.

Shkon nje cift atje edhe djali ulet ne nje an edhe femra ne nje an tejter.

I thot djali xhajes, o k`a`r - ik qe ketu shpejt, nuk e shef?

i kthehet xhaja, Po te rrish ne mes te dy b`o`l`e`v`e, domosdo k`a`r do behesh.

-G-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 03:01
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.