Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Prezantim i Irfanit. Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Irfani
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/01/2003
Vendbanimi: Itali.R[]mė
Mesazhe: 107

Prezantim i Irfanit.

Pershendetje dhe falenderoje Forumihorizont per hapjen e ketij forumi te lire qe te gjithe mund te japim mendimet tona.
Kete gje se kam bere ndonje here ne ndonje forum tjeter,per here te pare po e bej ne kete forum.
Quhem Irfan Barci .
Lindur ne Durres e banues ne Durres ne lagjen 18.
Datelindje 14 shkurt 1981.Kam mbaruar shkollen e mesme ekonomike ne Tirane Prane kunvendit popullor dhe Partise demokratike ne ish godinen e shkolles se mesme Pedagogjike.
I specializur ne fushen e sigurimeve shoqerore dhe bancare.
Per momentin ndodhem ne Rome vazhdoje Studimet e larta ne Fushen e shkencave politike mardhenie me jashte.
Me pelqen te merrem me sport atletike,note,basketboll dhe vollejboll.Nje vend te vecante ze edhe muzika shqiptare dhe hip-hop, Rap.Gjeja qe urrej me shume eshte genjeshtra.Nje periudhe te gjate ne fushen e botes se informatikes prej 7 vjete.Programues,ndertues faqes shqiptare si edhe disa te huaja.
Zoterues i 3 gjuheve te huaja Anglisht,Gjermanisht dhe Italisht.
Ju kerkoje ndjes qe nuk kam postuar edhe foton time,por akoma se cilen foto te vendos per prezantimin tim.Ju siguroje qe do te veje foton time.Per me shume gjera te tjera dhe projektin qe kam ne dore mund te me kontaktoni ne adresen time elektonike Irfan_barci@hotmail.com.
Ftoje qe te gjithe djem dhe vajza nga qyteti i Durresit brenda dhe jashte saj te na mbeshtesin me informacione aktivitete probleme shoqerore Bashkine,Televizonet private dhe Radiot nga Qyteti Bregdetar Durresi.

Me respekt Irfani.

__________________
"L'amore vero,e il cammino in due
verso la luce di une ideale comune
(J.d'Hormoy)

LOVE is wonderful but I think it is much more than that

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2003 01:06
Irfani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Irfani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Irfani (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Irfani't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Irfani Shto Irfani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Irfani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

mire se erdhe Irfan, detyre te veshtire ke perpara sa te mbarosh shkollen por te uroj shume sukses

pershendetje

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2003 11:13
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Irfani
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/01/2003
Vendbanimi: Itali.R[]mė
Mesazhe: 107

Wink

Faleminderit analistja

Eshte nje detyre e veshtire qe po bej tani.Si edhe shkollen qe do nje impenjim akoma edhe me te madh ne fushen e dipllomacise.Shpresoje qe ta mbaroje dhe te kthehem ne shqiperi e te jap edhe une kontributin tim ne qeverisven e drejte.
Me respekt Irfani

__________________
"L'amore vero,e il cammino in due
verso la luce di une ideale comune
(J.d'Hormoy)

LOVE is wonderful but I think it is much more than that

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2003 15:49
Irfani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Irfani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Irfani (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Irfani't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Irfani Shto Irfani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Irfani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
EnGLaNd
Anetar i ri

Regjistruar: 02/03/2003
Vendbanimi: London
Mesazhe: 1

mir se erdhe irfani

mir se erdhe irfani shpresoj te mbetesh i kenaqur mes shoqeris ) forumisteve)

__________________
i lov my gf

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Mars 2003 16:58
EnGLaNd nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė EnGLaNd Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me EnGLaNd (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė EnGLaNd't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: EnGLaNd Shto EnGLaNd nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto EnGLaNd nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roni
Anetar

Regjistruar: 07/12/2002
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 15

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 88.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 89 herė.

Numrin e tel dua une, hajt shpejt ketu!

__________________
Nxirr tė vėrtetėn nė shesht, paskėtaj tė mbretėronjė,
Errėsira tė pėrndahet, gėnjeshtėra tė pushonjė.

..............................................

Jam vlonjat, o jam vlonjat
Zhgabėn e kam mėm e at!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2003 22:58
Roni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Roni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roni Shto Roni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Irfani
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/01/2003
Vendbanimi: Itali.R[]mė
Mesazhe: 107

Wink

Roni

Admirali po denada eshte.Duhet ta mbash mend.Ue me ate kam pas n ndejtur shume.
Roni me gjithe qejf do ta jepja por smundem se as une uk e kam umri e saj .
Ti gjithmone mendjen te vajzat e bukura e ke medje lol)
ciao

__________________
"L'amore vero,e il cammino in due
verso la luce di une ideale comune
(J.d'Hormoy)

LOVE is wonderful but I think it is much more than that

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2003 00:08
Irfani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Irfani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Irfani (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Irfani't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Irfani Shto Irfani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Irfani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Novi
Mjeshtri: Anglo-Shqiptare

Regjistruar: 26/02/2003
Vendbanimi: London
Mesazhe: 3

Cool

Ore Irfan

smendon fare per mua ti aderbarth po thuaj asaj shoqes kam nje shok ne londer e do te te takoj ---Shaka-- hej mos esht vlonjate ajo apo ca se ngjan tamem si cupe dajos time po sja mbaj emrin se nje her e kam takuar drqin.

__________________
Per liri e per flamur Ngjeshur armet Trimeria Cili je ti more Burre qe na vjen nga shqiperia Un jam Ismail Qemali Qe kerkon vatanet e mija Do ti marr se sesht pune esht e jona Shqiperia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2003 14:28
Novi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Novi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Novi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Novi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Novi Shto Novi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Novi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:47 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Prezantim i Irfanit.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.