Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Copeza jete nga e kaluara... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 68 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Smile

copez jete nga e kaluara....

U struka perseri ne kendin tim te erret. Me gjente gjthmone kjo gjendje . Me dhjetra here kisha vrapuar per tju shmangur asaj, me dhjetra here kisha buzeqeshr ne shenje proteste per te triumfuar por ajo perseri me gjente. Dhe me shtrengonte te teren ne fyt sikur te donte te me merrte shpirtin. E njejta ore, te njejtat sende rreth meje edhe muziken si ne menyre te pavetdijshme e zgjidhja te njejte. Jashte e njejta bardhesi klasike, e bukur por edhe e shemtuar. E shemtuar sepse skishte mbarim. 10 muaj.
Ne mendje me erdhi nje ide “shpetimi”. Vrapova tek telefoni. U grinda dhe shava me telefonin sepse linja ishte e zene. Po pse kaq gjate e zene? Ne fund biiiiip-biiiiiip. Heshtje… Zemra qe rreh dhe ne fund zeri I saj I dashur…-Mami! dua te kthehem…S’mundem me te rri vetem…S’me pelqen ketu….Vetem atje jam e lumtur…Me thuaj qe te kthehem…Une jam gati, por dua edhe fjalen tende…
U ngrita me te shpejte. Shkelmova kendin ku isha strukur duke fshire lotet. Me shpejtesi fillova te kerkoja sendet e mia personale. Nxorra valixhen dhe pas 1 jave u ktheva ne Shqiperi

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2004 12:59
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qelibar
Anetar i ri

Regjistruar: 27/10/2004
Vendbanimi: ....
Mesazhe: 15

nuk di ku je tani. nuk di me asgje per ty por sot degjova nje kenge e me foli nga thellesia e zemres sime dhe doja te ta dedikoja ty edhe pse nuk e degjon

Sorry seems to be the hardest word.

s'di kush e kendon but that's what my heart wishes to tell you now. at this very moment.... hoping that the unseen waves will reach you

I loved you truly and deeply. may be I still do...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2004 22:46
qelibar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qelibar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qelibar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qelibar Shto qelibar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qelibar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Citim:
Po citoj ato që tha qelibar

Sorry seems to be the hardest word.


I never was ashamed of saying "sorry" when I have been wrong, however it's so difficult to say "I love you" or "good bye"... they are the hardest words for me...

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2004 22:52
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mistrecja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/01/2004
Vendbanimi: tiranė
Mesazhe: 77

PERSHENDETJE.

Te lutem mos u largo , qendro para meje . Nuk dua te te bej te ndihesh fajtor , dua vetem te tregoj se sa shume te dua .Mos mendo se jam shume larg , jam prane teje .Une di gjithcka per Ty ,madje di dhe gjerat qe ti perpiqesh ti fshehesh nga te tjeret apo nga vetja jote , di trishtimin e zemres tende , i di endrrat e tua , di se per cfare shqetesohesh,di dhe per momentet kur je ndjere xheloz .Madje di dhe deshirat me te vogla te zemres tende .E di qe nuk je perfekt , gabimet e tua nuk me ndalojne te rend pas teje , jo,TE DUA pavaresisht nga te gjitha keto , te dua ty per ate cfare je me te vertete dhe per ate cfare mund te jesh .Te dua ashtu si askush nuk te ka dashur ndonjehere me pare dhe askush tjeter nuk do te doje .
Sot u zgjova me shpresen se dita e fundit e gushtit do te sillte me vete dicka nga Ty , u zgjova me shpresen se do te ndieja zerin tend , a nese parfumi yt do te me ftonte ne aromen e tij , por ... e kuptova qe keto ishin iluzione te kota qe te ngacmojne ndjenjat .
Ne embelsine e ketij mengjesi , vjeshta me ftonte te shijoja brishtesine e kohes por aty dicka mungonte .Gjithcka me dukej e shkrete , e akullt , ndoshta duhej fryma jote per ti dhene pak jete kesaj dite , por fryma jote ishte zhdukur dhe ti kishe filluar te qeshje perseri . Sa me mungoje Ti.
A e di shpirt ?
E kuptova se ky mengjes ishte shume i bukur por ta jetoje pa ty ishte nje tmerr.U desh mungesa jote qe te me ngacmonte gjithe kujtimet tona . Ti si gjithmone je magjia e zemres time .Qenka teper e veshtire te harrosh ty dhe syte e tu . Sikur ta dije se sa ujvara lotesh kam derdhur per ty , sa here fshehur henes kam peshperitur emrin tend , sa here neteve te vona i jam lutur yllit te mbremjes per Ty ,sa here te kam kerkuar ne endrrat e mia . Sa nevoje kam patur per Ty sot , sepse ndihesha teper vetem ne shpirt.Por Ti.......Sa here kam menduar se si do te ishte jeta ime pa ty , nese ne rrugen e gjate dhe te merzitshme te jetes time nuk do te ishe shfaqur ti si vegim engjellor , lajmetar i parajses . Edhe sepse me ben te vuaj sa here mendimi im shkon tek ti , dhe kjo ndodh cdo fraksion te jetes time ,falenderoj zotin qe te krijoi .Dhe sigurisht ai duhet te jete i vetkenaqur pasi te krijoi , dhe me siguri do te kete menduar se i eshte afruar shume njeriut perfekt .Sepse i vetmi difekt i yti eshte , qe ti nuk ke rene ne dashuri me mua .Por s'ka gje , tashme ti je larg e ndoshta ...Ndoshta do te kujtohet ajo vajza qe kurre nuk reshti se dashuri ate djalin qe ishte i dashuruar vetem me veten e vet .Ate vajzen naive qe kujtonte se bota ishte bardh e zi , qe ishte e sinqerte me ty ...Por erdhi nje cast kur i thashe vetes hesht.Se isha e lodhur nga bota , nga vetja , nga TY.Se isha e lodhur duke folur e shkruar per TY , duke zbardhur nete te gjata per TY , duke bertitur emrin tend dhe shkruar nder mure , fletore , leksione , TE DUA .U lodha duke mohuar veten e duke pare fytyren tende ne cdo djale .U lodha e u merzita duke vuajtur , duke pritur dike e dicka qe e dija qe s'do te vinin kurre .Por perseri prisja , te prisja TY , sikur te ishe mesia e do te shpetoje shpirtin tim te humbur ne brengat e vuajtjes .E ti kurre nuk erdhe , kurre nuk e theve kete tabu ,te me shihje si miken tende( dhe te mendosh se dikur kemi ndier dicka per njeri tjetrin , te pakten nga ana ime ) ke frike te me shohesh edhe pse se pranon por me thua se mos une afeksionohem serish pas teje , ku qendron problemi nese dikush te do?
A e di cfare ? Me kujtohet hera e pare kur u njohem ,28 Janari dhe shkrimet e mia qe mbushnin ditarin vetem duke lakuar emrin tend ne cdo ndodhi..Kur mendoj diten kur u takuam them me vete " Nuk jam ajo , sepse ate dite isha shume e lumtur dhe e quaj diten me me fat te jetes time . E di qe cdo fjale qe flet ti me ben te lumtur .Me kujtohet cdo moment qe kemi kaluar bashke dhe nuk e besoj se midis nesh gjithcka mbaroi..Cdo nate lexoj sms e tua edhe pse jane te thjeshte serish i adhuroj .Sa dua te kem serish x tim , ate x qe njoha ne fillim , qe me beri aq shume per vete dhe qe me mungon tmerresisht ...
Ate x qe sa here e shikoja ndieja nje te skuqur ne fytyre dhe rrahje te shpejtuara te zemres.Ti engjelli qe me mbaje ne krahe dhe une qe isha jashtezakonisht ,tmerresisht dhe mrekullisht e lumtur me TY , prane teje...por ..e di sdo e kem me ate perkushtim qe kam patur me pare ..
me pelqente ideja se dikush me mendonte dhe interesohej se cfare po beja , nese merzitesha apo jo , dikush me kujtonte me telefonatat e tij dhe me trajtonte aqq mire , me thoshte se cpo bente dhe ku shkonte , dhe ai dikush ishe Ti .Por.....
...Te falenderoj per ato muaj dashurie qe me fale ne shpirt edhe pse po vuaj , per magjine qe me dhurove dhe qe e njoha vetem me ty.Po te them se qeme me fat qe jetuam keto momente te rralla qe njeriu nuk i gjen shpesh ne jete .
Me fal pra qe cmendurisht te dashurova , me fal qe verberisht te besova , me fal qe kurre ste kam shfrytezuar , me fal qe embelsi doja te te dhuroja , me fal qe pak dashuri te kerkova ........Me fal qe te dua , me fal qe te kam bere ikone te jetes time , me fal qe te mendoj vetem TY ,e te dedikoj cdo cast te jetes time .Asnjehere nuk kam dashur te hyj vjedhurazi ne zemren tende , e nese kjo ka ndodhur ndonjehere , me kenaqesi te them me fal .E nese ndonjehere te kam bere te vuash atehere falme se une vetem te kam dashur ....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2004 13:05
mistrecja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mistrecja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mistrecja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mistrecja Shto mistrecja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mistrecja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mistrecja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/01/2004
Vendbanimi: tiranė
Mesazhe: 77

pjese ditari

Hi honey ! How are you ?
I just don’t know how to begin .I’ve got a lot of things to say but …..it seems that all the words disappeared . You know it’s just like when we were together , you stood in front of me and I never used to say a word of any kind , except smiling .Anyway it was a long time ago and the image of your face is fading away . It’s no word at all to express myself now in a piece of paper . I found out that love was something special and the person you love was special indeed .I never understood the way you were . You feared all this but I quite think that you were not strong enough to face such a warm feeling , trying to protect yourself of non getting involved . I was not of course looking for you , when you appeared in my life and made it a mess . I spent long nights without sleep thinking on the words you said carelessly . The efforts , the sufferings , but of what importance are these now ?
Love is not like that .People say that you get burned only once and it exists the only one .
You tremble when you hear his voice and you feel so secure looking at his eyes among all the others . Your imagination takes power & life is really beautiful . I fear to remember when we were together , was it like that or no ? Your fingers lightly brush over my body , feeling my every curve , feeling my body quiver under your touch , your mouth meets with mine in a kiss . Our tongs finding one another , probing , feeling & exploring. Your voice whispers in my ear making my body tingle all over . I feel myself surrendering , you gaze deeply into my eyes & I gaze right back at you , smiling , knowing what I want so badly. Even now I tremble when I hear your name casually . A hundred times I erased your name from the phone & I put it back . The messages I’ve wrote down , I’ve been such a fool . You know what ? I’d better stop all this . I’ve tried so many times to tell myself that you’re “ gone “ , but I just can’t help it . Nevertheless you’ll. never get this , you’ll. never read these words. I even didn’t mention the things I wanted to say , because I know you wouldn’t understand .
I know the way you are : nice , kind , handsome , lovely & for me the wrong guy .
Anyway it will still be me , my thoughts and some words on a piece of paper throwing me into confusion if I never loved you….but you’ll. never know !
One more thing , sorry for the “ honey “ I called you at the begin . It quite came natural , the thought of you , make it came so . I quite lost the concept of time . it passes really fast , I quite forget that by now we’re at the point of calling each –other “ He “ or “ She “.

__________________
Se ti chiedono chi era la tua ragazza tu digli che era il + bel fiore di primavera , se ti chiedono perche l'hai lasciato tu rispondi che era giunto l'autuno.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2004 13:10
mistrecja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mistrecja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mistrecja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mistrecja Shto mistrecja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mistrecja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Mistrecja!
Me solle lotet ne sy me ato qe shkrove(s'eshte faji yt qe prekem shpejt une)...dua te te them dicka"life goes on",do takosh te duhurin

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2004 15:55
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Sapo u largove nga une...
Te imagjinoj si nxiton. Te imagjinoj si zbret shkallet me te shpejte. Cdo gje rreth teje tani leviz me shpejtesi. Me del perpara qyteti yt. Rruget ku ti shkel cdo dite. Sendet qe ti prek cdo dite. Tek ty dita sapo ka filluar. Tek une nata filloj te me prek qerpiket...
Me duket e larget dita e neserme ku i gjithe ky proces do te ndodh perseri...

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2004 17:27
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Koha eshte per ty e dashur

Eshte e nje bote e cuditshme, koha iken si pa kuptuar. Me vjen te uleras qe njeriu nuk e kontrollon dote kohen por gjithsesi ajo mbetet, per te mir apo per te keq perseri ajo mbetet. Me syt e perlotur me shum nga gezimi po mendoja se ne kete bote une nuk jame me i vetem, pasqyra e shpirtit tim je ti, pasi tek ty shikoj te verteten, shikoj vetveten, shikoj se jeta qenka akoma me e bukur sec e mendoja, dhe e din perse e dashur... sepse ne kete bote je ti. I pergjumur.... jo, nuk eshte e vertete , ky eshte realiteti i kohes sone. Te lutem beje qe koha te kthehet ne favorin tone, ti mundesh, une e di ate. Dhe ndersa ika nxitimthi trupi u largua por jo mendja, ajo vazhdonte te mendonte vetem per ty, cudi se si gjerat ndodhin, por nuk eshte cudi qe ti je, e gjalle , e hijshme, e kendshme, ashtu sic une te kisha menduar, dhe e din c'far e dashur, ti do te mbetesh gjithmone ne mendjen dhe zemren time sepse ti ke lene gjurme kudo ku ke shkuar. Nu ka se si te jete ndryshe. Edhe nese koha nuk e lejon, te pakten do te doja te fitoj miqesin tende, miqesi e cila ja tejkalon cdo thesari te kesaj bote. Dhe me kete une do te sfidoj kohen. Po une dua dhe nese koha tregohet e ashper une do te perpiqem, dhe nese ajo iken une do te nxitoj, nese ajo mi veshtirson gjerat une do te luftoj dhe nese sme lejon, une do te shkoj, nese me kerkon jeten time atehere fjalet e mija do te vijne te ti, ne vargje apo libra, eh crendesi ka, ato smundet ti ndaloj asnjeri. Per kete po shkruaj qe sido qe te jet koha une kam per ta sfiduar.

Koha..... nje fjale kjo qe nuk peshohet, ajo vetem matet
ajo duket sikur thote, hej jam ketu per te te sfiduar
ajo kalon pa u ven re
duke mare dhe duke dhen
me te jete njerezish linden dhe jete mbarojne
Por ajo mbetet ndersa minutat kalojne
ato ecin dhe ecin pa mbarim, ku po shkojme valle ?
Ohh sa trishtim, do te doja ta ndaloja kete kohe qe sfidon njerzimin
qe te kisha kohe qe te beja gjithcka
te kisha koh per te te pare, kohe per te degjuar, kohe per te biseduar
te kisha kohe qe te thoja, erdhi momenti per tu takuar
Por jo ajo me duket shume larg ashtu si dhe ti.....
Sa do te doja qe ta sfidoja kohen dhe te isha prane teje
dhe te pershperisja me gjysem zeri ne veshet e tu
dhe me embelsi te te thoja, E dashur perse qan.... koha eshte e jona
Dhe brenda kesaj kohe familje krijohen, jete linden
floke thinjen, por.....c'rendesi ka
Me kohen njeriu mund te bej gjithcka!

Por ja qe nuk mundem dhe koha vjen qe une duhet te iki
dhe prapa ngelen vetem bisedat tona
ne te vertet nuk mundem qe ate ta ndaloj
por jo.. kjo nuk me pengon qe te te mos them te Dua

Dhe keshtu vazhdoj te rrij ne pritje
nga nje pritje e palodhur
dua te shtirem por nuk funksionon
dhe tani qe po shkruaj, koha iken , me vjen te uleras qe koha kalon

Perse duhet te jet keshtu valle
ne mendimet i pashprese
thua te kem frike nga koha
Sikur neser do te vdes.....

Te dua, e them se te dua
kete ti nuk mundesh te ma ndalosh
megjithse koha vazhdon dhe shkon
dashurija mbetet, ajo vazhdon dhe mbijeton


edhe sikur vdekja kohen te ma mare
dije zemer, se une te doja
dhe vdekjes shpirtin nuk do t'ia jepja
keto fjale pa do ti thoja

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 09/12/2004 ora 05:12

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2004 19:56
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Unhappy

Hey! Gjalle je? Po fle?Une do te te pres...
Une do te te pres???
Ej! Cpo ndodh me ty?Po me mua c'po ndodh? E di pergjigjen tende "Fajtori e ka fajin!". Pas betejave te ashpra mbetem te dy ne kete faqe me copeza jete nga e kaluara...Per sa gjate??
Ti fle...Une pres qe te zgjohesh... Te imagjinoj qe fle dhe kjo me ben te vuaj...Ty dielli do te te perkedhel perseri dhe mbase si gjithmone ti do me thuash "ne enderr me dole TI!".
Je me fat i dashur sepse po sfidon kohen tende dhe timen bashke...

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2004 14:16
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Henen apo Diellin

I pata thane qe duhet te me shohesh me syrin e henes, por ajo nuk me degjoj, ose ndoshta une u nxitova. Por ja qe nje ere e forte fryu dhe rete iken dhe hena u shfaq ajo nuk ishte me e padukshem dhe per cudi.... ajo u shfaq e plote. Keshtuqe syri yt pa gjithcka , te kisha thane por ti nuk me degjove qe ta shikoje henen dal ngadale ashtu sic ajo e mer pamjen e saje deri sa ajo te shfaqej e plote ne syt e tu. Por tani qe zbulove gjithcka hena po bie per te ja lene vendin Diellit qe do te japi jete per nje dite te re qe do te nisesh. Te Dua!!! patjeter, por Henen e sotme apo Diellin e neserm kete une se di.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 11/12/2004 ora 06:26

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2004 15:44
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 68 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Copeza jete nga e kaluara...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.