Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > do e pranoni nje tirons ne forum
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kobra
Anetar i ri

Regjistruar: 11/03/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 15

Thumbs up

do e pranoni nje tirons ne forum

hi vajza dhe djem nga e gjithe bota ju pershendet Dor tironsi nga kanadaja,eshte hera e pare qe shkruaj dhe nuk e di se si do te me prisni.Jam 23 vjec dhe kam 1 vit ne kanada,uroj qe te jeni te gjithe mire kudo qe jeni dhe sa me shum fat dhe lek...

__________________
get rich or die tryin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2003 03:36
kobra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kobra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kobra (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kobra't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kobra Shto kobra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kobra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Kobra

Qenkam i pari qe po te uroj mirseardhjen ne kete forum te kendshem. Mendoj se do ja kalojme mire dhe do gjesh kenaqsi. Te uroj shendet dhe gezim.
Keni

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2003 04:08
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

e pranojme me kenaqesi mireseerdhe mes nesh dhe shpresoj t'ja kalosh kendshem

pershendetje

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2003 06:43
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Talking

Hmmm

Bah, edhe nje tironc me shume kishim mangut
Mire se na erdhe ( dhe ç'dreqin te pruni)

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Mars 2003 18:05
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kobra
Anetar i ri

Regjistruar: 11/03/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 15

Thumbs up

car ke me tironsat mer plak

maleminderit per mikpritjen plako,po nje gjo smora vesh ,ca te kan bo tironsit qe si paske qef,,,

__________________
get rich or die tryin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2003 20:59
kobra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kobra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kobra (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kobra't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kobra Shto kobra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kobra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ola
Anetar i ri

Regjistruar: 22/03/2003
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 13

dor tiransit

lere c'thote admirali mua per vete me pelqejne tiransit se edhe vete aty kam lindur pavartesisht se jam nga korca. hey dor po c'ben der ne kanada ti pse nuk vjen ketej nga ne, ne florida apo ke frike nga lufte qe pelciti. mos u bej merak se ne amerikanet nuk kemi gje me kanadezet, e kemi inatin vetem me saddam husseun.

bye,bye

ola

__________________
Jam nga Korca. Jetoj ne Florida. Shpresoj te ze shoke dhe shoqe te rinj nepermjet forumit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2003 22:41
ola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ola Shto ola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Re: car ke me tironsat mer plak

Citim:
Po citoj ato që tha kobra
maleminderit per mikpritjen plako,po nje gjo smora vesh ,ca te kan bo tironsit qe si paske qef,,,


Ore sme kane bo gje jo, se po te lexoxh bio-n time, do shohesh qe shkoja ne Tirane cdo dite. Por eshte figure me perqeshje, pra do te thote qe e kisha me shaka.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2003 23:42
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Florida


Ola, po mua nuk po me fton ne Florida?

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2003 23:43
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ola
Anetar i ri

Regjistruar: 22/03/2003
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 13

Smile

admiralit

si nuk te ftoj o admiral une njerez dua se kam ngelur vetem ketu kur te dal te te pres ne aeroport ler ore dhe date dhe une jam atje
bye ola

__________________
Jam nga Korca. Jetoj ne Florida. Shpresoj te ze shoke dhe shoqe te rinj nepermjet forumit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Mars 2003 03:28
ola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ola Shto ola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Re: Oles

Citim:
Po citoj ato që tha ola
si nuk te ftoj o admiral une njerez dua se kam ngelur vetem ketu kur te dal te te pres ne aeroport ler ore dhe date dhe une jam atje
bye ola



Rrofsh me fjalen e mire. Faleminderit.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Mars 2003 06:12
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > do e pranoni nje tirons ne forum

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.