Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Barsoleta . Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Astriti
Anetar i ri

Regjistruar: 24/03/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 17

Barsoleta .

Ngren mësuesja Benin në mësim dhe i thotë : Sa bejne 5 plus 2 ? Shtatë mësuese . Sa bëjnë 4 plus 8 ?.12 mësuese. Arben ju po numëroni me gishta ,pa futini duart në xhepa. Tani më thuaj sa bëjnë 5 plus 5 ?11 mësuese .Shiko se po të del dicka tepër Arben. Po vetë më the futi duart në xhepa mësuese.

Takohen dy shoqe në stacionin e autobuzit pas shumë kohësh dhe pasi përshëndeten i thotë njëra : A jeni fejuar ? Jo ia kthen tjetra .Po çfar po prisni ? Autobuzin .

Një familje ishte ngushtë për banesë konkretisht kish dy dhoma ,në njërën flinte gruaja me fëmijët dhe tjetrën e përdornin si dhomë pritje dhe në të flinte edhe i zoti i shtëpisë.Një ditë i vjen një mysafir i cili bëhet kurioz dhe pyet të zotin e shtëpisë: Më falni po si ia bëni për të fjetur me gruan? Kur dua të flej me gruan fërshkëllej ..Po mirë kur doni Ju fërshkëlleni, po kur don gruaja si ia bëni? Kur don gruaja vjen dhe thotë: A fërshkëlleve Ti, apo më bëne veshet Mua?

Dy femra ,njëra në moshë të thyer dhe tjetra nuse e re donin të shkonin në fshatin Vrinë, por nuk e shqiptonin tamam emrin e fshatit dhe i thonin vrimë.Nejse ,i dalin përpara një makine dhe hipin në të .Rrugës siç edhe e kanë gratë,nusja gjithë merak i thonte shoferit:Aman shofer kur të shkosh tek vrima mbaje . Shoferi ,ia kthente po moj nuse po .Mirpo nusja nuk pushonte ,më në fund shoferi i mërzitur ia ktheu:Nuse mos më thuaj më se po arrita gjer tek vrima se mbaj dot.

Pyet profesori një nxënës:Si quheni? Moisi i përgjigjet nxënësi.Emër i bukur thotë profesori,nga Bibla. Jo jam nga Mirdita, ia kthen nxënësi.

Dy policë shkojnë me një femër e cila përpara së të vazhdonin punë u dha nga një prezervativ .Policët pyetën se çfar ishte? Ajo u tha se duhej për të mos ngelur ajo me barrë.Pas dy ditësh u takuan policët dhe njëri prej tyre thotë: Në daç të ngeli shtatzënë në daç jo, unë do e heq se plasa.

Një person hipën në urban dhe po pinte cigare,i vjen fatorinoja dhe i thotë: More shok po a nuk e shihni tabelën që thotë:Shok qytetar mos pini duhan. E shoh mi e shoh po ajo nuk thotë për mua se unë jom katunar.

Një person nga qyteti dëshironte të martohej në fshat se gjoja ishin më të ndershme fshataret dhe kështu bëri .Natën e parë të martesës filloi të përdorte krem duke menduar se nusja e tij ish e virgjër .Kur e pa nusja i tha: çfar po bën ? Pse e përdor atë ,djemt e fshatit nuk pyesnin fare i fusnin një pështyme dhe mbaronte hesapi.

U jep mësuesi një temë hartimi nxënësve, Cfar do të bëje po të ishe udhëheqës? Të gjithë po shkruanin vetëm njëri jo.Ti pse nuk shkruan e pyeti mësuesi?Po pres të më vijë sekretarja.

Tanushi pordhi në klasë dhe gjithë klasa mori erë.Mësuesja e nxori jashtë ,atëherë Tanushi tha: Të keqen e mësueses mua më nxjerr jashtë të thith ajër të pastër kurse vetë thith kundërmimin.

Polici po kruante kokën sipër kapeles,një vajzë e sheh dhe fillon të qeshë .Pse qesh i thotë polici?Ju po kruanit kokën sipër kapeles prandaj.Pse moj ti kur kruan B**ën i heq pantallonat ia kthen polici.

Një djalë kthehet në shtëpi dhe i kish bërë pantallonat pis përpara tek sallkia.E sheh e ëma dhe e pyet se ku i kish bërë pantallonat ashtu?Po haja akullore dhe më ra në pantallona.E ëma që e shihte fare mirë se nuk ishte gjurmë akulloreje ia kthen :Mir mor bir mir po herë tjetër kur të hash akullore hiqi pantallonat.

Babai i thotë të birito e rrahe edhe një herë motrën do të detyroj që të flesh pa ngrënë darkë.
Faleminderit Baba herë tjetër do ta rrah pas darke.

Dy psikopatë po bisedonin i thotë njëri : A mund të ecësh në rrugën që le tymi i cigares?Pse ore budalla jam unë po sikur të shuhet cigarja cfar të bëj unë.

Një psikopat po bënte shurrën nga dritarja e dhomes së tij ,poshtë po kalonte mjeku ,atëherë ky e ndërpret shurrën, vjen mjeku dhe i thotë: Bravo e ndërpreve shurrën kur po kaloja unë .Pse ore mos deshe që të më kapësh për shurre e të më hedhësh poshtë.

Dy të sëmurë psikik në spital dëgjojnë zhurmën e njerëzve që po bënin miting në rrugë dhe vendosin që edhe ato të bëjnë miting .Vihen në radhë njëri pas tjetrit dhe vazhdojnë të sillen nëpër dhomë,papritur ai që ish mbrapa i gjuan me shuplakë tjetrit .Ai kthehet dhe e pyet :Kush gjuajti?Ec or byrazer se nuk e mer vesh kush, miting hesapi.

Miu kish rënë në një fuçi vere dhe po mbytej,ndërkohe vjen Macja dhe i thotë: Unë të shpëtoj me kusht që të ha pasi të të nxjerr nga fucia. Mirë i thotë Miu vetëm më shpëto.Por sapo e nxjer nga fuçia miu ikën dhe Macja ankohet tek Luani për rrengun që i kish punuar Miu.A është e vërtetë kjo i drejtohet Luani Miut? Nuk mbaj men thotë Miu kam qenë i dehur.

Kthehet Beni në shtëpi dhe i gëzuar i thotë të Atit: Babi sot kam marë 10 në provimin e Gjeografisë.Shumë mirë Beni ,pa më thuaj ku bie Franca?Në faqen 42 Babi.

Një person po u tregonte shokëve të tij se si kish luftuar në një betejë : Armiqtë ishin shumë dhe unë vetëm shtija bam këndej e bam andej.Po mir more i thotë njëri ,po për ta mbushur nuk e mbushje ndonjëherë Ti ? E kush kish kohë me e mbushur ore byrazer atje bëhej nami.

Tre persona arrijnë tek stacioni i trenit por treni ish nisur .Vrapojnë dhe dy të parët arrijnë të hipin në ecje e sipër ,ndërsa i treti nuk arrin të hipë por fillon të qeshë me të madhe .I thotë një kalimtar: Më falni por Ju nuk duhet të qeshni se nuk arritët të hipni në tren ndërsa shokët po .E si të mos qesh kur ai që duhet të hipte në tren jam unë ,se ato të dy vetëm sa do të më përcillnin Mua .

Ne kohën e Monizmit servilizmi ndaj eprorëve ish më se i nevoishëm, një ditë një drejtor i një ndërmarreje po tregonte mes punëtorëve disa ndodhi gjoja gazmore por që në fakt nuk kishin pikën e humorit .Megjithatë punëtorët qeshnin ,njëri nuk po qeshte dhe kur e pyeti drejtori përse nuk qeshte? Tha :Unë s'jam punëtor i kësaj ndërmarreje . Martohet një person dhe natën e parë të martesës e pyet Nusen :Të kuj janë sytë ? Sytë janë të Tutë .Të kuj janë Buzët ?Buzët janë të Tuat . E kuj është B*tha? Nusja hesht se po i vinte zor të përmendte një emër të tillë .Dhëndërri e ngren më shumë zërin ,atëherë një nga miqtë që po flinte matanë thërret :Amani ore a ka ndonjë që i del për t'zot asaj B*the se na la tërë natën pa gjumë.

Një tufë minjësh për shkak se ishin shtuar shumë kishin vendosur një ligj që nuk lejohej të qëndronin bashkë meshkujt me femrat .Një mi i dashuruar dilte gjithmonë jshtë territorit të lejuar dhe takohej me të dashurën e tij .Një ditë tek po dilte e pa një mi i ri ,dhe i tha nëse nuk më thua se ku po vete do të tregoj që po del jashtë territorit . Po nuk ka ç'të duhet ty i tha miu i dashuruar ,jo ngulte këmbë miu i ri ,dua ta di .E mirë po ta them po shkoj të bëj seks .Do të vij dhe unë ia priti ai .Po nuk është punë për ty , jo do të vij se s'bën ose tregova .Ra në hall miu dhe e mori .Arritën tek vëndi i takimit por miushja nuk kish dalë ,kështu që u shtrinë në një rreze dielli ,prit e prit kaloi oraro i takimit dhe miu i madh e kuptoi që miushja s'kish mundur të dilte dhe i tha miut të ri :Ec ikim .Ai ia ktheu :Ik ti ik se unë do të bëj dhe pak seks .

Në një konkurs mjekësie ishin tre mjëkë të syve . Një Gjerman një Italian dhe një Shqipëtar.Secili kish nga një pacient me shikim të dobët . .Mjekët do ti bënin operacion dhe pastaj kush të shikonte më mirë na pacientët mjeku i tij ish fitues .E pyetën Gjermanin se ç'farë synonte të arrinte ? Shpresoj që pacienti im pas ndërhyrjes të arrijë të shohi gjer në 400 m.Po ju i thanë Italianit ,unë do të bëj që pacienti të shohë gjer në 500 m.Po ju i thanë Shqipëtarit .Unë do të bëj që pacienti të shohë gjer në 1000 m.Vazhduan operacinet ,doli gjermani i pari vajti 400 m larg ngriti 2 gishta lart dhe i tha pacientit sa gishta kam ngritur dhe pacienti e gjeti .Doli Italiani dhe ai poi a kish arritur qëllimit .Doli Mjeku Shqipëtar vajti 1000 m larg nxori K***n dhe i tha pacientit.Hë mo shikon gjë ?Shikoj K***n ia kthen ky .Të tërë u habitën me mjeshtërinë e mjekut Shqiptar.

Në një spital në dhomën e reanimacionit të tërë pacientët që hynin në të vdisnin në orën 9 të darkës .U bë problem , më në fund drejtori i spitalit vendosi të vëzhgonte nga afër se ç'ndodhte me pacientët .Hyri në dhomën e reanimacionit dhe po priste .Në orën 9 vjen pastruesja heq spinën e aparatit të oksigjenit nga korenti dhe vendos në të fshesën me korent .Mbaron pastrimin dhe e vendos prapë spinën por pacientët ndërkohë kishin ndërruar jetë .

Në mbledhjen e radhës në kolektivin e një spitali të tërë mjekët ,i bënë vrejtje një kolegu të tyre se e ngrinte shumë zërin me pacientët .Mjeku bëri autokritikë .Të nesërmen në zyrën e këtij mjeku troket një grua ,mjeku përgjigjet por me zë shumë të ulët .Hyn gruaja dhe mjeku po me zë të ulët i thotë :Zhvishu,(duke patur parasysh që ajo do të vizitohej ).Por gruaja nuk e kupton në të njëjtin kuptim dhe ia kthen o ti pse nuk zhvishesh

Nano si me të qeshur i thotë një ditë Gramozit : - Amanet , kur të vdes , më hidhni në det ..- Po pse atje ?- e pyeti Ruçi. Sepse Ilir Meta është betuar që do të hedhë valle mbi varrin tim ...!?

Turp të kesh ! I thotë i ati Tanit tepër i nxehur .Unë në moshën tënde nuk kam gënjyer kurrë Pse në çmoshë ke filluar të gënjesh ti Babi ?

Një person po i lutej Zotit : O Zot tërë jetën të jam bindur pa të kërkuar asgjë , sot kam nevojë për Ty ,jam pa asnjë dysh të lutem bëj të mundur të fitoj ndonjë llotari !. Kaluan ditë e muaj por asgjë atëhërë plaku i revoltuar thërret : O Zot kur do të më bijë ajo llotari e shkretë ? Në këtë moment dëgjon një zë : Po Ti kur do ta blesh atë të uruar Biletë ?

Në një rrugë kish ndodhur një aksident ,viktima ish rrethuar nga njerëzit dhe asnjë nuk mund të afrohej tek viktima . Një gazetar i interesuar shumë për të parë nga afër viktimën thërret me një zë të përvajshëm : Ju lutem më lini të kaloj , jam i ati i viktimës ! Tërë njerëzit u hapën të çuditur .Kur u afrua gazetari pa se viktima ish një Gomar .

Po gjykohej një prostitutë e bukur ,sepse e ushtronte zanatin e saj në një lagje , duke prishur qetësinë e banorëve .Gjykatësi e vështronte tërë epsh dhe bëri ç'është e mundur gjersa e nxori të pafajëshmë . Por merita i takonte edhe avokatit të saj mbrojtës , i cili pas dy ditësh , vendosi ti bëntë një vizitë klientes së tij . Bleu një buqetë me lule dhe , drejt e tek ajo .- Ndoshta ju habit ardhia ime ...? Jo ç'ështe ajo fjalë ! e ndërpreu prostituta ,- Jeni vonuar shumë : Gjykatësi , sekretari dhe dy dëshmitarët , erdhën që atë mbrëmje ...!?

Nuk menduat ndopak për babain tuaj , ndërsa po vidhnit ? Natyrisht , veçse nuk arrita të gjej ndonjë gjë , që ti pëlqente atij ...!

Një person kapi një fëmijë duke i marrë mollët që kishin rënë në tokë .E kap për veshi dhe i thotë : Ta tregoj me tët atë , ku e ke Babanë ? Djali thërret Babi zbrit poshtë se të kërkon ky zotëria !

Një fshatar shikon se një shofer i kish prishur gardhin e arës me makinën e tij . E takon shoferin dhe i thotë : Do ti thyej xhamat e makinës , më ke prishur gardhin - O xhaxha , kij mëndjen ore se e kam blerë 8 milion ! Nuk du të dij fare , nuk e ke blerë 500 mijë lekë ...!?

Një shofer shtyp një gomar , rrotull vëndit të ngjarjes erdhën shumë njerëz , ndërkohë duken edhe Policët duke ardhur ...- Obobo tha shoferi , erdhën të afërmit e viktimës ...!?

Disa baballarë të ardhëshëm , në mes tyre edhe një avokat , po prisnin gjithë ankth në koridorin e maternitetit . Një infermiere i bën me shenjë njërit : Urime , djalë ...! Avokati që po lexonte , hedh gazetën përtokë dhe i indinjuar thërret : Po çbëhet këtu more , kam ardhur dy orë para këtij e Ju ...!Na falni more zotëri por jo gjithçka nuk mund të programohet .-ia kthen infermierja .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2003 17:34
Astriti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Astriti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Astriti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Astriti Shto Astriti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Astriti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Astriti
Anetar i ri

Regjistruar: 24/03/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 17

Një plak koprac po i lutej Perëndisë : O Zot nëse do të më japësh 100 000 $ 10 000 prej tyre do ti shpërndaj lëmoshë ! E nëse nuk beson mbajeni 10 000 mijëshen dhe më jipni pjesën tjjetër ...!?

Nëna po pyeste fëmijët e saj : Se ç'zanat do të mernin kur të rriteshin ? Djali i madh thotë : Unë dua të bëhëm Pilot , vajza e e madhe , doktoreshë .Po ti shpirt i mamit çfar do të bëhesh i drejtohet e ëma vajzës së vogël? Unë dua të bëhem Prostitutë ! Qyqja u shtang e ëma , dhe pa humbur kohë shkon tek prifti i kishës së tyre katolike dhe i tregon hallin .Prifti kërkon të flasë me vajzën .Hyn vajza dhe i shpjegon priftit se si qëndronte puna .Prostitutë thatë ? Po . O Perëndi po ti fol moj e uruar, ne kujtuam se don të bëhesh Protestante.

Një çift pas një vit martese nuk po bëntë fëmijë dhe drejtohet tek gjinekologu .Mjeku i pyet : çfar bëni në darkë ? Burri : Hamë darkë ,shikojmë TV , shkëmbejmë nga një të puthur dhe flemë . Po Në mëngjes ?: Ngrihemi hamë mëngjes shkëmbejmë nga një puthje dhe ikim në punë .Po mbasdite ? Kthehemi hamë bukë shkëmbejmë nga një të puthur dhe pushojmë .Atëherë mjeku zhvishet dhe bën dashuri me Gruan në sy të burrit dhe më pas i thotë : E pe kështu bëhen fëmijët ,këtë punë duhet të bësh çdo ditë ,e kupton. E kuptoj doktor ia kthen burri shumë i gëzuar ,por një gjë nuk e kam të qartë : Do të vini ju në shtëpi apo të vijmë ne në klinikë .!!!
Një fshatar koprac donte të therte kaun por ish në hall se nuk donte që ta mernin vesh fshatarët e tjerë sepse ato sa herë që thernin bagëti e kishin ftuar dhe ky e dnte që "po hëngre pulën e tjetrit duhet të lidhësh tënden për këmbe ",por nuk donte ti ftonte fshatarët kur të therte kaun .Prandaj shkon dhe pyet një mikun e tij . Ai i tha : Kollaj fare ,hidhe fjalën në katund që të kanë vjedhur kanë ,pastaj there dhe askush nuk do e marë vesh .Kopracit i pëlqeu ideja dhe i premtoi se do të ia shpërblente për këshillën . Natën vonë shpoku i tij vajti dhe ia vodhi me të vërtet kaun e theri dhe e futi pastërma të tërin .Në mëngjes vjen kopraci ,koka i nxirte tym .- Ma vodhën kaun ! iI thotë shokut .- Shumë bukur ia kthen ai .- Si ..shumë bukur ! Ma vodhën me të vërtetë , dëgjon apo jo ?- Ju dëgjoj ,ju dëgjoj , kështu shko e u thuaj edhe të tjerëve .Veç kujdes!Luaje mirë rolin. Pak më i revoltuar .- Ma vodhën ore ,për kokën time nuk po gënjej !- A ...kështu po , kështu besohet më shumë .Ik tani shko tek të tjerët se unë të besova .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2003 11:11
Astriti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Astriti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Astriti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Astriti Shto Astriti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Astriti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana
Whatnot

Regjistruar: 17/02/2003
Vendbanimi: Ja ketu
Mesazhe: 405

Thumbs up

hahahahaha, shume te bukura, kjo me kaun sidomos.

__________________
Success stands mostly in not giving up, when the others have let go.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2003 22:28
Ana nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana Shto Ana nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

ciao....questa in italiano :(

Una signora chiama al centralino-''l'indirizzo di Rossi Mario x favore...........................La centralinista-''mi faccia il spelling x favore signora??''...................La signora-''si vergoni sporccccchacione''.....

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2003 10:22
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
(msd)Ins[]mniac
Anetar i ri

Regjistruar: 18/03/2003
Vendbanimi: kine
Mesazhe: 15

lol

Dy murgesha po ziheshin para kishes per nje biciklet. Jo eshte e imja jo eshte e jotja. Murgesha e madhe i degjon qe po ziheshin dhe zbret me vrap posht:
-Po ju pash me te ziheni do ti ve kolltukun bicikletes OK!

__________________
M S D
Music Sex Drugs

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2003 06:09
(msd)Ins[]mniac nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė (msd)Ins[]mniac Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me (msd)Ins[]mniac (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: (msd)Ins[]mniac Shto (msd)Ins[]mniac nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto (msd)Ins[]mniac nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Astriti
Anetar i ri

Regjistruar: 24/03/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 17

Shkon Polici të marë fëmijën në kopësht . Edukatorja e pyet si e ka emrin fëmija ? Ska problem sill një se prap nesër këtu do ta sjell.

Polici sheh një ujk dhe i gjuan me pistoletë .Ujku kthehet dhe i thotë : A nuk ke faj ti jo ,fajin e kam unë që nuk të hëngra kur ishe bari por të lashë të bëheshe polic !!!

Kush është më naiv se Polici ? Shefi i tij .
Si e bën shurrën Polici ? I thotë : Dil se nuk të bëj gjë .
Ku është dallimi mes policit dhe shtyllës ? Shtulla është e çimentuar në tokë ,polici në kokë .

Gjatë një koktei ,një grua i afrohet zonjës së shtëpisë dhe e pyet : Më falni ,mos dini gjë ku vajti ajo biondia që na shërbeu pak më parë ? Jo , mos doni të ju shëbejë ndonjë pije tjetër ? Jo moj jo por po kërkoj tim shoq .!!!

Dy refugjatë po bisedonin në një pijetore në angli .Njëri i thotë tjetrit që po i pinte gotat e birrës njëra pas tjetrës .-A e din ti miku im se nga alkoli vdesin çdo vit 10 000 anglezë ? E ç'më duhet mua ,unë jam Shqiptar .!!!

Gjygjtari e pyet të akuzuarin : A është e vërtetë i pandehur se e keni goditur viktimën me paramendim ? Jo zoti gjykatës ,unë e godita me hekur .

Një katunar i pasur shkon me pushime në Sarandë .Pasi i kaloi pushimet në një hotel pagoi llogarinë dhe në momentin që po fuste kuletën në xhep ,i drejtohet kamarjeri : Besoj se mua nuk do të më harroni ?!!! Katundari duke buzëqeshur me dashamirësi i tha : Jo në asnjë mënyrë do të ju telefonoj herë pas here .

Ç'farë po bëjnë ato dy miza në kokën e atij tullaci ? Po mbahen që të mos bien .

Pu ...Pu çfarë vape , dyzet gradë nën hije ! E kushtë tha të rrish në hije .?!

Në zyrën e martesave hyn një person i shkurtër i shëmtuar i veshur keq dhe thotë : Dua të më gjeni një nuse të bukur dhe me shumë para!? Je në vete i dashur i kthehet një punonjës , që të marë ty një grua e tillë , duhet të jetë e çmëndur .Ska problem le të jetë e çmëndur , përgjigjet ai qetë .Nuk më prish punë .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Prill 2003 19:22
Astriti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Astriti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Astriti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Astriti Shto Astriti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Astriti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahhahahahhahahahahh
shume te bukura keto


Ishte njehere nastradini dhe kaloi perpara pallatit te mbretit. Aty ne ballkon pa vajzen e mbretit dhe e puthi nga larg me dore. Vajza e mbretit u inatos dhe shkoi te babai dhe i tha se cfare i kish ndodhur. Mbreti theret ushtrine dhe e ndjek nastradinin nga mbrapa. Nastradini e kuptoi dhe shkon me vrap ne pyll, ndez nje zjarr dhe hipen ne nje peme. Vjen mbreti dhe e pyet; c'ben atje o nastradin? Ja ziej fasule-i tha, po pse zihen aq larg fasulet? Po dhe une, pse ta putha vajzen aq larg? Mbreti ngeli pa goje nga pergjigja e nastradinit dhe iku.

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2004 00:01
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Astriti
Anetar i ri

Regjistruar: 24/03/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 17

Polici

Shkojne dy police ne bordello .Hyn i pari mbaron pune dhe del e pyet shoku: He mo si ish? Hic mo me mire me gruan time .Hyn tjetri dhe kur del i thote i pari he mo si tu duk ty? Kot fare me mire me gruan tende.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2004 19:07
Astriti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Astriti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Astriti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Astriti Shto Astriti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Astriti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hahahahahhahahhahahah

Shkon njeri tek nje pijetore dhe porosit nje dopjo raki.
Pasi pin dopjon e pare hap paksa xhepin e kemishes dhe shikon cfare kishte brenda. Pas pak i thote banakierit per nje dopjo tjeter.
Pasi e pin dhe dopjon e dyte hap xhepin e kemishes perseri duke shikuar brenda. kerkon nje dopjo tjeter por para se banakieri i jep goten ai i thote: "Shiko plako une te jap dopjo gjithe diten e naten po deshe -- por duhet te me tregosh se cfare ke qe shikon ne xhepin e kemishes perpara se te porositesh nje dopjo tjeter".
- " Une po shikoj nje fotografi te gruas time. Kur ajo fillon te duket e bukur atehere e di qe eshte koha per te shkuar ne shtepi".

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2004 19:31
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
HMU
Anetar i ri

Regjistruar: 15/01/2004
Vendbanimi: diku ne bote
Mesazhe: 7

Cool

Suksesi eshte

Ne moshen 4 vjec sukses eshte te mos shurrosh ne breke

Ne moshen 12 vjec sukses eshte te kesh shoke

Ne moshen 16 vjec sukses eshte te kesh patente shoferi

Ne moshen 20 vjec sukses eshte te besh seks

Ne moshen 35 vjec sukses eshte te kesh para



Ne moshen 50 vjec sukses eshte te kesh para

Ne moshen 60 vjec te besh seks

Ne moshen 70 vjec te kesh patente shoferi

Ne moshen 75 vjec te kesh shoke

Ne moshen 80 vjec te mos shurrosh ne breke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shkurt 2004 19:36
HMU nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė HMU Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me HMU (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: HMU Shto HMU nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto HMU nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Barsoleta .

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.