Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 69 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

Nje kerkese kam un per qeverine e re:

DUAM PARET TONA!!!!

ps. i bashkohem koalicionit per ndrrimin e qeverise, te interesuarit te me kontaktojne per hartimin e nje plani efikas anti-qeveritar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 00:21
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha wydra



jam mese dakort me shefin tim!!! Ne po punojme e po na shkon djersa curk qe te administrojme thesarin e forumit, po leket nga qielli s'bien, prandaj ju lutem te gjitheve te plotesoni detyrimet tuaja si forumiste, dhe te paguani takstat perkatese! (apo jo o shef)

ti plaku mere (konte) qeke prapa botes, e ke nigju ate albright ti ajo jo, ene ajo femer eshte




Degjo tani !! Ti ben shume mire qe pyet shefin tend por ke haruar me duket se ne po punojme pa pushim per projektligjin e ri tatimor, me vone do nxjerim listat perkatese persa i takon cdo antari te paguaj, me emra dhe shifra konkrete
Lere zotnaj Konte , asnjeri ska te thote gjen me te vogel per ty , ke nje biografi mese te paster , kjo ishte dhe nje nga arsyet kryesore per zgjedhjen tende ne kete post!
Do zoti s'germon njeri kete te timen , se na mori lumi pastaj, kater here kam rene brenda per vjedhje, se mos ia tregon njeriut, ti shefi dhe forumi

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 00:49
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari



Degjo tani !! Ti ben shume mire qe pyet shefin tend por ke haruar me duket se ne po punojme pa pushim per projektligjin e ri tatimor, me vone do nxjerim listat perkatese persa i takon cdo antari te paguaj, me emra dhe shifra konkrete
Lere zotnaj Konte , asnjeri ska te thote gjen me te vogel per ty , ke nje biografi mese te paster , kjo ishte dhe nje nga arsyet kryesore per zgjedhjen tende ne kete post!
Do zoti s'germon njeri kete te timen , se na mori lumi pastaj, kater here kam rene brenda per vjedhje, se mos ia tregon njeriut, ti shefi dhe forumi




Sigurisht zoti minister, jam ne pergatitje e siper te projekt planit per taksat e tatimet e gjynahqareve....err.... forumistave

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 00:55
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha wydra



Sigurisht zoti minister, jam ne pergatitje e siper te projekt planit per taksat e tatimet e gjynahqareve....err.... forumistave



Ashtuuuuuuuu te lumte, na duhen njerez puntore si puna jote

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 01:07
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Temen e semes e gjeti Myzo zevendesen dhe hajde zevendese hajde... ta pish ne kupe. Une i shkreti rrij kot .... do ta heqe ate qe kam zevendesminister dhe do vej nje grua. ( Shpall qe sot se kam nje vend pune bosh per zevendes ministre te Turizmit)

Shok ene Shoqe

Shyqyr qe ma dhat fjalen se jam shum i revoltum per ate qe thuhen lart e posht per mu.
1. Eshte e vertet qe kam pas shum dashnore sic me akuzon Sykaltra por amo kjo i sherbente ministris sime te Turizmit, sa per menimet qe thot ministrja Syri se un gjoja kam menime para se me flejt gjum, patjeter qe kam se kshu un menoj ma shum si me ja bo qefin vetes dhe duke ja bo qefin vetes ne kena menje te kthjellet me punu ma mir, sidomos me rregullu gomat e ......
Une kam 3 dit qe skam ik ne shpi vetem e vetem se du me gjet 1 zevendes ministre qe punet te me shkojne ma mir, edhe fare nuk e kam pas ndihmen tuj si qeveri. Pranaj propozoj qe te shtohet edhe lista e zevendesministrave.
Nejse, raporti im sot eshte shum i shkurter ne lidhje me Ministrin teme.
Une po rraportoj se ne si ministri nuk e rrujm fare per opoziten!
Posht opozita, nalt un edhe posht meje sekretarja ime.
Falimnerit prej jush
Prit se desh harrova, neser jeni te ftum te gjith ke paradhoma e Ministrise sime per kokteil.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 15/05/2005 ora 01:57

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 01:36
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha wydra

ti plaku mere (konte) qeke prapa botes, e ke nigju ate albright ti ajo jo, ene ajo femer eshte


Ec maj ti se Allbrighti ashte burre bre dhe emnin e ka Ali Briti...a me kuptooooove?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 01:56
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha keila
Nje kerkese kam un per qeverine e re:

DUAM PARET TONA!!!!




LESHN KE ME MOR

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 01:58
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Zotnaj Durrsaku, un them, ta ta plasim brenda ate qe kerkon paret tona. Se paret jan tonat apo jo? Pse i do ajo paret tona?
Ne kemi zotnaj Myzeqarin qe lu me qarin. Emni i tij ashte bre vetem Myzo...po ate qarin pse e ka vu aj?
Dashka paret tona ajo....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 02:03
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Humor politik meqe jemi ne forumin e duhur dhe para zgjedhjeve

Citim:
Po citoj ato që tha durrsak
Posht opozita, nalt un edhe posht meje sekretarja ime.
Falimnerit prej jush



Kjo mund te jete motoja e Sabit Brokes.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 02:04
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Re: Re: Qeveria e re

Citim:
Po citoj ato që tha erzeni_be

Po ia filloj me nje Ultimatum :
nese s'me jepet fjala me nderimet e duhura... do te organizoj protesta masive forumiste deri per shkaterrim e plote te qeverise ...
Sot po mjaftohem me kete ultimatum... neser shohim e bejme.
hajd shnet
o te korruptuar.


Tyyyyy...kurre . Ty te jepet fjala????
Ti ishe 4 vjet ne qeveri, cfar bone se? Vetem vodhe miletin ma keq se ne para 8 vjetesh.
S'ka fjale per ty. Organizo sa te dushe ne kemi ligjin , ne kemi edhe Maliqin.
Apo jo zotrinj te qeverise.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 02:08
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 69 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.