Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!! Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Gjithsej 285 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

Re: JA dhe NJe Tjeter

Citim:
Po citoj ato që tha BuZe_EmBla
une jam( (AjO_Qe_PuTh_EMbeL)

Nga e zbulove qe puth embel apo nga fakti qe ke buze..?

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2005 22:36
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Re: ktu jam une

Citim:
Po citoj ato që tha matrix
vajza mos u zini se ka per te gjitha..
altinlulashi@hotmail.com
nqs doni celularin dergo pm
dhe une ju pres...



Vdeksha per mjekrren tane o zot!
Komplimente!

nga Helga

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2005 22:54
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Re: ktu jam une

Citim:
Po citoj ato që tha matrix
vajza mos u zini se ka per te gjitha..
altinlulashi@hotmail.com
nqs doni celularin dergo pm
dhe une ju pres...




Ty kushrine te paskan lane syte.... Do kesh qen e merzitur kur e ke shkruajtur ate mesazh...


Altin si kriminel i FATOSIT qeke lal mos te ta rrisin menjen kto gocat..

Nje eshte ketu me i miri...

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2005 23:03
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

hahahahaahahahahahahahahaha, o zot si me njef-si dollarin!

Me gjithmen e ke gjet!

edhe mos me rri ma anejna po hajde na ban ka i kaffe sista,
se me ka shku menja!

ps:-Te gjitheve ju kena si yje!

Edhe mu m`pelqen njeni ktu, ..e din vet ai se kush eshte!
Sa per lidhje, jam e xanun per dreq dhe jam shume e kenaqun
per cfare kam gjet!

Mire u shkruafshim!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2005 23:35
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Citim:
Po citoj ato që tha matrix
0683115578 per sms me mua..jam ktu ne tirane


ej, nuk eshte rubrika, vajzat kerkojne djem,

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2005 09:26
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
matrix
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 25/11/2003
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 34

Re: Re: ktu jam une

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re images.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 390 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever



Ty kushrine te paskan lane syte.... Do kesh qen e merzitur kur e ke shkruajtur ate mesazh...


Altin si kriminel i FATOSIT qeke lal mos te ta rrisin menjen kto gocat..

Nje eshte ketu me i miri...



e keqja per disa qe me kane inat eshte se edhe une jam demokrat4ever..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2005 11:34
matrix nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė matrix Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me matrix (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė matrix't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: matrix Shto matrix nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto matrix nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

ahahahahahaaha Altin ate teseren e PD mua ma vodhe ?! He he he ndryshoka puna qenke kriminel i bute atehere bej shaka se yllit ja kalon..Por mos e nxjerr veten ne shitje se nuk do te leshohet dera pastaj

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2005 01:21
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
matrix
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 25/11/2003
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 34

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
ahahahahahaaha Altin ate teseren e PD mua ma vodhe ?! He he he ndryshoka puna qenke kriminel i bute atehere bej shaka se yllit ja kalon..Por mos e nxjerr veten ne shitje se nuk do te leshohet dera pastaj

per shefen jam kam bo hallall te gjitha..do ta lejoj te preki cdo pjese te trupit tim..ku ti ket qef shpirti i saj..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2005 07:03
matrix nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė matrix Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me matrix (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė matrix't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: matrix Shto matrix nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto matrix nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Ah sa qefe i kom kto fotot un me buz omlen e ko.
Po ca te boj se me rref Lela me Hirushen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2005 07:20
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

O Konte

Po kush te ka rraf ty re???
Vete e kerkon ti...

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2005 11:59
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 285 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.