Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re 2 : Zgjedhjet
jepni voten tuaj per kandidatet
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
wydra (qeveria) 3 7.32%
analistja (opozita) 2 4.88%
NS-6(opozita) 2 4.88%
kontinenti (qeveria) 2 4.88%
mataxa (opozita) 2 4.88%
durrsak (qeveria) 1 2.44%
oliinter (opozita) 1 2.44%
lela_dr (qeveria) 2 4.88%
ruby_DR (qeveria) 1 2.44%
lubi (qeveria) 0 0%
sabina (opozita) 1 2.44%
amori (qeveria) 0 0%
darke (opozita) 0 0%
durrsake topolake (qeveria) 1 2.44%
endri(opozita) 0 0%
plloshtani (qeveria) 0 0%
admirali (opozita) 0 0%
keila (qeveria) 4 9.76%
isra (opozita) 3 7.32%
sykaltra (qeveria) 4 9.76%
azurro (opozita) 0 0%
shenjtori (I pavarur) 5 12.20%
Myzeqari (Kryeministri) 5 12.20%
Amoxil (qeveria) 2 4.88%
Gjithsej: 41 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 10 Tetor 2005, ora 18:20  (31 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 28 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Akoma terhiqeni zvarre ju o qeveritare?!

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:30
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

po si vlekan keto votat ketu dhe un mund te marr gjith miratimin e miqve qe kam ne forum dhe mund te klikoj ke votat.......

nuk esht e drejte qeveritar......

p.s NS-6 kerkoj qe ky antar te hiqet nga lista e qeveris te re se qe tani ka fillu me dallavere.......

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:32
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
Akoma terhiqeni zvarre ju o qeveritare?!


O Dem, mire opozita ka punen e vet, po ti pse i shan qeveritaret :p

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:32
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Citim:
Po citoj ato që tha Ruby_DR
po si vlekan keto votat ketu dhe un mund te marr gjith miratimin e miqve qe kam ne forum dhe mund te klikoj ke votat.......

nuk esht e drejte qeveritar......

p.s NS-6 kerkoj qe ky antar te hiqet nga lista e qeveris te re se qe tani ka fillu me dallavere.......




E para, nuk jam ne qeveri.

E dyta, eshte e drejta ime qe ti kerkoj elektoratit vota ne mos gaboj....

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:34
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

Citim:
Po citoj ato që tha Shenjtori



E para, nuk jam ne qeveri.

E dyta, eshte e drejta ime qe ti kerkoj elektoratit vota ne mos gaboj....



je apo sje ben pjes ke qeveria e re dhe te klikosh vet votat nuk eshte e drejt me konsens apo pa konses

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:37
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Citim:
Po citoj ato që tha Ruby_DR


je apo sje ben pjes ke qeveria e re dhe te klikosh vet votat nuk eshte e drejt me konsens apo pa konses



Marr pjese ne zgjedhiet Forumiste :p dhe nqs fiton njera apo tjetra pale, eshte e drejte e tyre te kerkojne aleance nqs nuk e ploteson nr e deputeteve ne parlament. Po ashtu eshte e drejta ime te pranoj ose jo.

Sa per voten eshte thjesht ceshtje procedure. E klikova une apo e klikoj dikush tjeter per mua nuk ka rendesi. E rendesishme eshte qe voten nuk e modifikova por e "meritova"...

Ne mos sot ne darke, neser paradite kjo vote do te jepej.

Ju faleminderit per mirekuptimin

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:42
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Ika une tani.
Hajt befshi naten e mire dhe pafshi enderra me gjellra pasanikesh.
Me uroni per neser se kam provim, pa keto jane gjera qejfi.

Ju pershendes te gjitheve

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:49
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

pac fat lal dhe te shkofte sa me mire.....
se qeverin e rregullojme ne

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:53
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Votoni per ne se do t'ju bejm te hani jo me luge floriri,por,me shkopa floriri dhe te hani oriz argjendi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:56
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari
RRofte qeveria, rrofte Kontja , rrofte Durrsaku , poshte opozita !!!

ps. kush eshte moderatore ketu , te mi veje nja 10 vota per qejf :p:p


Ku pysim ne per vota mer lal....edhe po nuk na i dhane,ne i marrim vete,sepse ata jane koprrace te keqinj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2005 20:58
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 28 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re 2 : Zgjedhjet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.