Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mendime te castit...
Gjithsej 1090 faqe: « E parė ... « 278 279 280 281 282 283 284 285 286 [287] 288 289 290 291 292 293 294 295 296 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Ashley
kam nevoje ta dredh pak belin


qyqa goce po fol ti moj se une per keto gjojna jam ...ja ku po ve biondia nje kenge popullore qe sot e kam kercyer per nja 3 ore ne nje dasem shqiptaresh vecse nuk kendonin kaq mire sa keto te dy ...
http://www.youtube.com/watch?v=cDnVJ34hTaA

M.C po me dhembin komet tu kercy me kenaqen shpirtin keto kenge

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2010 23:55
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


qyqa goce po fol ti moj se une per keto gjojna jam ...ja ku po ve biondia nje kenge popullore qe sot e kam kercyer per nja 3 ore ne nje dasem shqiptaresh vecse nuk kendonin kaq mire sa keto te dy ...
http://www.youtube.com/watch?v=cDnVJ34hTaA

M.C po me dhembin komet tu kercy me kenaqen shpirtin keto kenge

flm je shum e mir

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2010 23:57
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Ashley
flm je shum e mir


sa here te kesh nevoje me dreth belin mjafton ta thuash se jam une ketu jo per gjo po vdes ne icik vete me kercy naten forumi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2010 23:59
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


sa here te kesh nevoje me dreth belin mjafton ta thuash se jam une ketu jo per gjo po vdes ne icik vete me kercy naten forumi

naten e mir gjum te embel

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2010 00:00
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Baahhh, asgje me shpifur per t'u pare sesa nje mashkull qe shkaperdahet/ç'balancohet si budalla ne nje vale euforie minimalistike qe pak njerez arrijne te kuptojne. Rrote pyke! Mjere ato femra qe e kane perjetuar ne valet e euforise te vertete.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2010 00:01
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Ehhh. kur batices i duket vetja tsunam.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2010 00:24
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Eh po afron, po afron.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2010 00:36
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
M.C.

Te fle gjume tani dhe te zgjohem mbas 24 oresh



Po masazh?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2010 00:45
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Posi mi posi. Tani na ngel vetem te hapim dyert plot dashuri cdo kusheriri te 11-te qe kemi ne Shqiperi.


--------Pse mos tja hapesh deren ?????------------Shqiptaret kur vajten ne Greqi  greket jua hapen dyert e shtepive --I futen ne shpi pa i njohur fare --- Ndersa ti nuk pret as kusheririn tend ?---- --Ku eshte mikrpitja ????

---.......Po pija nje kafe me nje shok qe punon ne banke dhe aty na erdhen dy cuna shqiptare dhe na pyeten nese mund ti ndihmonim tu gjenim ndonje pune se sapo kishin ardhur nga Greqia -----Une ju thashe direkt :--Me jepni numrin e cel,se do ju gjej patjeter ----Kur ata iken ky shoku im me tha:--Mondi, po ku e dime ne ca njerez jane ata --I them:--Po ne nuk do bejme krushqi,ne do i ndihmojme te gjejjne nje pune ,Kaq----Kaq ndihme ta benedhe hasmi, dhe keta i kemi shqiptare....-Po e bene punen, ok edhe po s'e bene prape ok.---Mirpo ky nuk pranoi ti ndihmonte, qe ky njjef shume shqiptare, se une nuk njof shqiptare--

- Dhe kur vajta ne pune i them nje greku :--Qe me gjej nje pune per nja dy shqiptare, por qe jane me etni greke ( e genjeva ) --Greku direkt u tregua i gatshem.Me dha numrin e cel te njekusheririt tetij ti telefonoja dhe ti thosha per pune ..-SKANDAL !!!---------As me pyeti fare si e qysh e tek -------- 

---Amore priti kusherinjte sado te larget te jene  , qe te jesh tamam AMORE jo te jesh.... AMARE..---Ok koqe.. --hahahahahahahahahaha --Sa zemer shtrenguar eshte kjo vajze, e shtrydh dylekshen, i nxjerr uje te zi ....lol

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2010 02:43
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Ky qeni i komshise ka filluar te lehi ca si shume. Ja po pres oren 10, se ua lajmerova animal control. Damn!!!

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2010 02:47
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 1090 faqe: « E parė ... « 278 279 280 281 282 283 284 285 286 [287] 288 289 290 291 292 293 294 295 296 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.