Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Pyetje - pergjigje
Gjithsej 304 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
KRISTAL.DOC
DD

Regjistruar: 07/09/2007
Vendbanimi: ne thellesite e shpirtit
Mesazhe: 217

Pyetje-pergjigje

hi
c'kemi?

__________________
VETEM DY GJERA JANE INFINITE:UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR, POR PER ATE TE PAREN SJAM DHE AQ E SIGURT.
A.EINSTEIN

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Tetor 2007 14:45
KRISTAL.DOC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRISTAL.DOC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRISTAL.DOC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRISTAL.DOC Shto KRISTAL.DOC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRISTAL.DOC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRISTAL.DOC
DD

Regjistruar: 07/09/2007
Vendbanimi: ne thellesite e shpirtit
Mesazhe: 217

mire...

spaska njeri ndermend te pergjigjet tek kjo tema?


P.s mund te pergjigjeni pyetjes dhe vete te beni nje pyetje tjeter,e keshtu me rradhe...mendoj semund te behet interesante...provojeni

__________________
VETEM DY GJERA JANE INFINITE:UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR, POR PER ATE TE PAREN SJAM DHE AQ E SIGURT.
A.EINSTEIN

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 12:57
KRISTAL.DOC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRISTAL.DOC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRISTAL.DOC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRISTAL.DOC Shto KRISTAL.DOC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRISTAL.DOC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mister_DXP
cloudmixer

Regjistruar: 10/06/2007
Vendbanimi: asgjekundi
Mesazhe: 1119

Citim:
Po citoj ato që tha KRISTAL.DOC
mire...

spaska njeri ndermend te pergjigjet tek kjo tema?


P.s mund te pergjigjeni pyetjes dhe vete te beni nje pyetje tjeter,e keshtu me rradhe...mendoj semund te behet interesante...provojenimirfaleminerittimreje?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 13:02
Mister_DXP nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mister_DXP Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mister_DXP (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mister_DXP Shto Mister_DXP nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mister_DXP nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Citim:
Po citoj ato që tha KRISTAL.DOC
mire...

spaska njeri ndermend te pergjigjet tek kjo tema?


P.s mund te pergjigjeni pyetjes dhe vete te beni nje pyetje tjeter,e keshtu me rradhe...mendoj semund te behet interesante...provojenite pelqeka Marzullo, ty me duket!

"si faccia una domanda... si dia una risposta"

pyetje: c'mendon per pyetjen e Marzullo-s, ne ket rast?
pergj: rrumbullakos minutazhin ne kurriz te te ftuarve. :p

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 13:26
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRISTAL.DOC
DD

Regjistruar: 07/09/2007
Vendbanimi: ne thellesite e shpirtit
Mesazhe: 217

Post

Marzullon nuk e njoh....

Si mendoni tju a shpjegoj dhe nje her?

kur ti i pergjigjesh pyetjes parardhese qe ben dikush,ben nje pyetje tjeter,qe kesaj do ti pergjigjet dikush tjeter,jo ti vet...e ai qe i pergjigjet,ben nje pyetje tjeter,....keshtu me rradhe

__________________
VETEM DY GJERA JANE INFINITE:UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR, POR PER ATE TE PAREN SJAM DHE AQ E SIGURT.
A.EINSTEIN

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 13:33
KRISTAL.DOC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRISTAL.DOC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRISTAL.DOC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRISTAL.DOC Shto KRISTAL.DOC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRISTAL.DOC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

c'eshte infiniti, kristal?

(mir, e? )

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 13:41
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mister_DXP
cloudmixer

Regjistruar: 10/06/2007
Vendbanimi: asgjekundi
Mesazhe: 1119

Citim:
Po citoj ato që tha bleta punetore
c'eshte infiniti, kristal?

(mir, e? )Pafundesia.

po pafundesia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 13:42
Mister_DXP nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mister_DXP Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mister_DXP (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mister_DXP Shto Mister_DXP nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mister_DXP nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Citim:
Po citoj ato që tha Mister_DXP


Pafundesia.

po pafundesiaeshte firma kristalit!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 13:49
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRISTAL.DOC
DD

Regjistruar: 07/09/2007
Vendbanimi: ne thellesite e shpirtit
Mesazhe: 217

Thumbs up

mos ekzistenca e limitive

sa ju terheq astrofizika?


P.s bleta punetore, sh.mire...te pershendes,
Mister_DXP pershenetje dhe ty

__________________
VETEM DY GJERA JANE INFINITE:UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR, POR PER ATE TE PAREN SJAM DHE AQ E SIGURT.
A.EINSTEIN

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 13:53
KRISTAL.DOC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRISTAL.DOC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRISTAL.DOC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRISTAL.DOC Shto KRISTAL.DOC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRISTAL.DOC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

mister... topi i astrofizikes, tyja!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2007 13:56
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 304 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Pyetje - pergjigje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.