Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 578 faqe: « E parė ... « 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
minor threat
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 71

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Paska Evolu, Forumi!






Po, Pra!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 12:58
minor threat nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė minor threat Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me minor threat (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: minor threat Shto minor threat nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto minor threat nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Eria ...mandarinat

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 13:14
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha moonlight


Thua di gje per bicikleten time qe ma vodhen pardje?
ta pys njeher?





Shife cike kete lool

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 14:16
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

M.C shejtone ti do lufte imen apo jo do marr ne tel parukeren u pa puna brune me nuance te kuqe do behem mbas kesaj vidio

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 14:23
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
M.C shejtone ti do lufte imen apo jo do marr ne tel parukeren u pa puna brune me nuance te kuqe do behem mbas kesaj vidio


jam pro nxitjes se luftes ne menyre te tille qe te kenaqet Vizio prej evoluimit

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 14:34
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


jam pro nxitjes se luftes ne menyre te tille qe te kenaqet Vizio prej evoluimit



po mire moj shoqe nuk gjeje dot nje vidio ti ku personazhet te ishin flok kuqe,brune ,o dhe ngjyre jeshile vetem biondie jo ec e duro shelgun imen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 14:37
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

M.C. Miriam Cani me ngjan si Jessica Alba.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 15:19
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

M.C. U preka thelle nga ne mesazh qe lexova ketu, teper inkurajues

hajde te perqendrohem une tani per provimin e sotshem.

Ia vlente, ia vlente.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 15:25
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha Eria


Po na plasen miii
Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
shif si e mejtoj une ti lule

forumi ka vend si per te kulturumit si per te degjenerumit si per te shkollumit si per ata qe sdine me shkrujt mire etj etj si dhe secili ketu eshte i lire te lexoje dhe te komunikoje me ke ka deshire apo jo
Mu qe thu ti me ka ardh ne maje te hundes kjo puna intelektualizmave dhe kultures ne realitetin qe me rrethon dhe me pelqen te zbavitem me ndonje batute tek tuk neper ndonje teme qofte dhe te "degjenerume" sic e quan ti
nejse kot fola une se ti ske per te me kuptu


Angel tani jam e lire te pergjigjem . e ta kesh te qarte qe t'kam kuptuar.

E qarte e drejte , qe ne forum ka vend per te gjithe , po un se ul veten te komunikoj me kto njerez te shthurur , nuk po them qe un jam e bija e Sarkozit e s'po begenis rangun tjeter ..madje e urrej kete gje e dashur.. ama un s'toleroj njeri te preki dinjitetin tim..si ka ndodhur kto dite ne forum , se femer jam , po ja kpus edhe ja jap ndore , t'me thone: te faksha ne byth , stilolapsi etj etj mbeturina si kto.
Jam e acaruar , qe e thashe dhe ate mendim ...
Batuta t gjith bejm , ajo as nuk diskutohet , se tek e fundit per te ndare disa momente te bukura bashke jemi ktu .. ama çdo gje me limite.
Nejse..ti mbase toleron , po un jo.

M.c Kto dite , sndjehem aspak mire.
I lutem zotit vetem tme japi durim.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 16:19
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha lule



Angel tani jam e lire te pergjigjem . e ta kesh te qarte qe t'kam kuptuar.

E qarte e drejte , qe ne forum ka vend per te gjithe , po un se ul veten te komunikoj me kto njerez te shthurur , nuk po them qe un jam e bija e Sarkozit e s'po begenis rangun tjeter ..madje e urrej kete gje e dashur.. ama un s'toleroj njeri te preki dinjitetin tim..si ka ndodhur kto dite ne forum , se femer jam , po ja kpus edhe ja jap ndore , t'me thone: te faksha ne byth , stilolapsi etj etj mbeturina si kto.
Jam e acaruar , qe e thashe dhe ate mendim ...
Batuta t gjith bejm , ajo as nuk diskutohet , se tek e fundit per te ndare disa momente te bukura bashke jemi ktu .. ama çdo gje me limite.
Nejse..ti mbase toleron , po un jo.

M.c Kto dite , sndjehem aspak mire.
I lutem zotit vetem tme japi durim.



As une skam nerva me ju kthy kesaj teme dhe skisha asgje personale me ty. Doja te thosha qe forumin e shof si dicka argetuese dhe jo se do perfitoj dicka prej tij ne nivel kulturor apo edukativ flas, ne jeten reale eshte tjeter gje ashtu dhe shoqeria qe kam zgjedh persona qe me japin kenaqesi ti kem prane, jo si ketu qe duhet te duroj pordht e njonit dhe te tjetrit. Sa per te shajtmet dhe nivelin secili tregon veten, me plasi bytha mu se me qujti infermierja te perdale apo budalliqe te tilla prej mendje skizofrene i fus 1 mendje te lehte per sa kohe jeta ime eshte voj

E kshu, ti cke qe sje mire iher hapju shoqnise?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2011 16:32
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 578 faqe: « E parė ... « 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.