Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Cfare ngjyre i keni syckat Vlerėsimi i Temės: 14 votime, mesatarja 3.86.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

SYTE E MI SYTE E MI

SE TE KAFE SE TE ZI

KE TE ZGJEDH NUK E DI?


O E GJETA ME DUKET SE I KAM TURLI

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shtator 2004 23:55
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%PogradeCare
Puturoshe...

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 296

Citim:
Po citoj ato që tha etniku78?
SYTE E MI SYTE E MI

SE TE KAFE SE TE ZI

KE TE ZGJEDH NUK E DI?


O E GJETA ME DUKET SE I KAM TURLI




hehehehe
na oreee ce mos i ke ndonje ngjyre tjeter lol
mos na besh ndonje avaz lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2004 18:25
100%PogradeCare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%PogradeCare Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%PogradeCare (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%PogradeCare Shto 100%PogradeCare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%PogradeCare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tironce88
BaBy^GiRl

Regjistruar: 28/07/2004
Vendbanimi: SoMeWhErE.....MaYbE tHeRe.....:P
Mesazhe: 22

Jeshile.
ciao.kisses

__________________
Cercavo una cosa piccola in un`innfinito mondo, e invecce ho trovato te; una innfinita cosa in un`piccolo modno.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2004 21:39
Tironce88 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tironce88 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tironce88 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tironce88 Shto Tironce88 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tironce88 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Unhappy

Une i kam Jeshile,,,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2004 20:51
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ajrori
Profesion i lire

Regjistruar: 31/08/2004
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 180

:)

Une i kam te zinj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2004 21:05
Ajrori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ajrori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ajrori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ajrori Shto Ajrori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ajrori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
korcari-per-qef
Anetar i ri

Regjistruar: 03/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 3

edhe une jeshile i kam syckat me ja marsha te miren ahahhaah

__________________
%100 KoRcAr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Tetor 2004 12:03
korcari-per-qef nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė korcari-per-qef Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me korcari-per-qef (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė korcari-per-qef't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: korcari-per-qef Shto korcari-per-qef nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto korcari-per-qef nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lunax
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 09/10/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 272

Sy jeshil, jo sot gri!!!

__________________
Tu hai gią tutti gli elementi che ti servono per essere felice, se non lo sei, cerca dentro di te ciņ che ti impedisce di esserlo.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2004 12:55
Lunax nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lunax Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lunax (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lunax Shto Lunax nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lunax nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lunax
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 09/10/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 272

Sy jeshil, jo sot gri!!!

__________________
Tu hai gią tutti gli elementi che ti servono per essere felice, se non lo sei, cerca dentro di te ciņ che ti impedisce di esserlo.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2004 12:56
Lunax nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lunax Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lunax (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lunax Shto Lunax nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lunax nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
historiani
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 11/11/2004
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 83

Ngjyra e syve

Pershendetje !!

Ngyra e syve te mi eshte jeshile .

Nga Historiani

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2004 13:49
historiani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė historiani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me historiani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: historiani Shto historiani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto historiani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Une i kam syte kaf

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2004 18:13
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Cfare ngjyre i keni syckat

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.