Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
 Avash ju avash se kaq shpejt dolet ne drite ju...per 10 vjet u bene shqipetaret qe nuk mbahen me.Kaq donin sa te zgjidheshin nga zinxhiri edhe tani bejne cfare ti doje qefi....hahah Ti them une te dashures shiko sa e bukur eshte ajo ? hahah do provuar....


Gjeja e pare mashkull,une kam me teper se 10 vjet jashte,me shume kam jetuar jashte vendit se brenda.Se dyti,ndaj them une qe meshkujt duhen me eksperience ne jeten sentimentale para se tua ngjitesh doren se pastaj s'ka qen qe duron marrezirat e tilla si keto te mesipermet.Sa per lidhje e zgjidhje zinxhiresh,aq te "lidhur zinxhiresh" sa une gjeje tat shoqe ti se do ishe me i miri i shokve,ka forma-forma per te lidhur dike per vete,ti mendon qe duke shtypur instinktet  do mund te lidhesh dike per vete: GABOHESH RENDE.Sa ti sjellesh shpinen do i lere te lire,ndersa po e lidhe per vete duke i dhene hapesiren e duhur te perjetoje ndjenjat e saja ne pranine tende atehere po qe e ke lidhur tamam per vete.

Une seriozisht qe i them partnerit tim kur kalon ndonje femer e bukur"amo',shif sa e bukur qenka ajo",kjo sepse lidhja ime me te ka kaluar nivelin fizik me kohe.Ne fillim njerezit mund ti vene rendesi pamjes fizike por pastaj njeriu rri me njeri-tjetrin ngaqe dashurohen mendurisht,ngaqe e dine qe kjo forme e te menduarit eshte unike e njeriut qe dashurojne.

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
 Po, sepse doja te degjoja cfare melodish ka celulari.


Pls,man,ne cilin shekull jeton?Ti kontrollosh celularin te dashures?Ore!Nje mashkull i tille duhet te jete vertete naiv se po deshi te te dredh bishtin dashnorja gjen forma te tjera per ta bere: psh duke mbajtur i karte te dyte pa e ditur ti hic.Ti lutja Zotit se mos e ka ne ADN tradhetine se per kontrolle celulari ke ngel pa zbulu gjo!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 09:20
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

mu i dashuri me thote " te hanksha syrin se je si shpirt,ti hanksha buzet rrushja ime ,lepurushja ime je ti,te kam si kukull te vogel te kam ".

pse ju meshkujt i keni qef femrat e bukura dhe kinge dhe lini koken mas tyne?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 09:24
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina
Pse meshkujve iu pelqen e bukura...por do te bejne njeqind komente te kota kur te dashurat/grate e tyre behen vone per dicka vetem qe te behen te bukura per to? :p


Casti i pritjes se te bukures eshte veret shume i "lodhshem"....sidomos kur e di qe po te vjen......

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 10:08
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Cila eshte per ju meshkujt femra ideale?
Nese nje femer do tju refuzonte heren e par do vazhdoni te kemngulni apo dote hiqni dore?

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 10:37
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

[QUOTE]Po citoj ato që tha comja
[B]Eric je i mrekullueshem te falenderoj per pergjigjen je mashkulli qe dote deshironte cdo femer.

Flm Comja ,me fal per vonesen por se di ku e kam pasur mendjen ne ato momente....

Per femren ideale me duket jam pergjigjur

Nese nje femer do tju refuzonte heren e par do vazhdoni te kemngulni apo dote hiqni dore?
Nuk medoj se duhet te shkoj puna me refuzim.....duhet te jesh shume i sigurt kur ben nje hap..pra kur ti ben hapin e pare duhet qe ajo te jete e bindur se e pret ate hap.....Nese nuk je i sigurt me mire mos e hill fare......
Nese eshte puna eshte e pa vendosur sepse do besim atehere jepi kohe...nuk ka vend per kembngulje.....

Kete mendim kam !

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 11:21
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
mu i dashuri me thote " te hanksha syrin se je si shpirt,ti hanksha buzet rrushja ime ,lepurushja ime je ti,te kam si kukull te vogel te kam ".

pse ju meshkujt i keni qef femrat e bukura dhe kinge dhe lini koken mas tyne?




E vertete eshte qe ne meshkujt i kena qejf femrat e bukura dhe kinge por qe te lejme koken pas tyre nuk mjafton aq.
Ka femra shume te bukura dhe kinge qe une edhe kur jam ne hotel me te dua te dal para asaj ose e kunderta dhe jo me te ulem ne kafe me te apo te lej koken mas tyre.

Ne e duam femren edhe te bukur qe te na terheqi ne fillim edhe inteligjente qe te arrije te na mbaje, kombinim i veshtire por ka )))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 11:27
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

ajo eshte femra ideale,kerkoje se ka

do te fejoheshit me nje femer e cila e ka nanen te perdale rrugash qe rrifet me meshkuj?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 12:54
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
ajo eshte femra ideale,kerkoje se ka

do te fejoheshit me nje femer e cila e ka nanen te perdale rrugash qe rrifet me meshkuj?




Nuk e di a do lidhesha me nje femer te tille mgjth cdo gje varet.

Kur te martoheni do degjoni zemren apo mendjen?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 14:09
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

zemra komandon mendjen kshuqe do degjoj zemren..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 16:47
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha eric darven
Jo skam pse e kontrolloj , lira personale ka shume rendesi.......
Edhe kur je cift ka liri personale ......



 

pse  ti kontrollosh  celin, te  duket censur personale  ty?   ca ja  fusni kot ore..

 

kur  doli   gjith  ky popull kaq tolerant ?  dhe ju vet jeni te ndergjegjshem qe keto  jan vetem mendime ne  koken tuaj per tu treguar ketu sa me    romantike,   xhentil etc etc... po    veprat   jan  e kunderta  e  kesaj  qe shkruani ketu

 
  

 

peace

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 17:42
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.